Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek novodobna mama

novodobna mama

Juzna ima pa slabe zivce. Jbg taki so itak vsi, se posebej čapke😂😂

Ona ima resne zdravstvene težave. V vseh temah je tako pametna, da že burek pa kebab ven seka, iz teme v temo. Ko hoče bit posvod pomembna, številka ena; mo misli, da je alfa&omega Starševskega čveka,- pa še sploh ni iztisnila skozi nožnico doakza, da je zrela za starševski čvek :P. Tako obnašanje, pisanje, zanočevanje drugih, ki vedo ve kot ona, akr si sama ne prizna, kot je pa znano za eno zelo tišpšno umsko boleznesko stanje. Jaz, jaz, jaz, pa samo jaz, pa dolgo noben drug, pa gobcanje v prazno..

Zdajpa počakajmo, da napade moj “multinik”…..:PPPP

V večini je to “vse drugo” bilo kaj pametnega in koristnega. Naprimer kuhanje tvojega kosila, pranje in likanje tvojih cunj, delo na vrtu za tvojo zelenjavno mineštrco, ribanje po tleh……ne pa delanje selfijev toliko časa, da je nastal eden dovolj dober in da se na njem lepo vidi izbočena ritka in našobljene žnable in nato preštevanje laikov.

Po eni strani ti dam malo prav. Zadnjič sem bila na plaži in se gledala en par, oba zatopljena vsak v svojo knjigo. Samo brala sta, nobene komunikacije, po eni strani tudi včasih s knjigami nismo bili dosti boljši, samo medij se je spremenil.


Ti si še večja beda, od te mame, da se ti da opazovati toliko časa kaj delajo in govorijo drugi, špijun blesav.Brigaj se zase!!! Ker si po napisanem res katastrofa, od človeka!

O majfriking džizus, da vam ne bo svetiniški sij z glave padel. Boste rekle, drage dame, da ste se ve otroku posvečale 24 ur na dan??? Nikoli počvekale z nikomer v živo, če že po telefonu ne? Nikoli dale otroka na tla, da se sam zaigra? 24 ur na dan (spanje izvzeto) ste mu delale buci buci? Pa ne me basat no!!!!!!!!!!!!!

No, nismo mu na voljo 24 ur na dan, ja, poklepetamo s kom, ja, ga damo na tla, da se sam igra……..a ga ne vlačimo bolnega naokrog.

Ona ima resne zdravstvene težave. V vseh temah je tako pametna, da že burek pa kebab ven seka, iz teme v temo. Ko hoče bit posvod pomembna, številka ena; mo misli, da je alfa&omega Starševskega čveka,- pa še sploh ni iztisnila skozi nožnico doakza, da je zrela za starševski čvek :P. Tako obnašanje, pisanje, zanočevanje drugih, ki vedo ve kot ona, akr si sama ne prizna, kot je pa znano za eno zelo tišpšno umsko boleznesko stanje. Jaz, jaz, jaz, pa samo jaz, pa dolgo noben drug, pa gobcanje v prazno..

Zdajpa počakajmo, da napade moj “multinik”…..:PPPP
[/quote]

Lej ženska, če že kdo pametuje, si to kvečjemu TI.
Res je, pri men je dostkrat jaz, jaz…ker govorim o seb. Kaj pa ti delaš? Ona, ona, ona….a blage veze nimaš o men. Eno obično blebetanje oz gobcanje v prazno kot sama pravš temu.
Kot lahk sklepam si že odrasla ženska, se prav da bi že morala imet kanček pameti v glavi, pa kanček kulture oz obnašanja tud, pa ti lahk povem, da nimaš nič od tega.
Te lahk kljub moji mladosti še marskej naučim.
Zame si sorry ena stara babetina. E, to ti je moje poniževanje. Zdej pa skoč v luft. Ti babetina mislš da lahk mene ponižuješ? E pa me ne boš, neče moči tako. Sama nobenga ne ponižujem, dokler sami ne začnete.
Itak, kako znate že rečt: ko mački stopš na rep začne cvilt. Točn taka si ti.
In ja, zdravstveno stanje si greš komot sama prevert, o mojm naj te ne skrbi, je na tvojo žalost vse ok.

Tako kokško kot jo opisuje avtorica res ni težko videt, so prej pravilo kot izjeme. Al morate razumet, to so pomembne puhloglavke, zato toliko ur na dan telefoniranja na vsakem koraku.😁

No, jaz pa poznam enega takega atija. Trikrat na teden se videvamo na treningu, že zadnjih pet let. Nisem ga še videla, da ne bi govoril po telefonu. Ko ga pripelje, ko ga pride iskat in ko pridemo prezgodaj, pa še malo gledamo trening – pride sicer v telovadnico, ampak gleda stran.
Med treningom ga včasih srečam v trgovini – spet na telefonu. Pet let se videvamo in me še ni pozdravil, po mojem me sploh ne registrira.

Aja, v telovadnici gleda proč, ker se seveda pogovarja po telefonu.

To sem jaz rekel že pred kakšnim letom, če se ne zna slovensko izražat! Pa sem bi deležen kar precejšnih napadov. Na koncu pa žrtev igra.
V glavnem, morali bi ji moderatorji izbrisati post za vsako, ko zasvinja forum/novo temo z srbohrvaškimi nebulozami, ker je že res neznosna.

To sem jaz rekel že pred kakšnim letom, če se ne zna slovensko izražat! Pa sem bi deležen kar precejšnih napadov. Na koncu pa žrtev igra.
V glavnem, morali bi ji moderatorji izbrisati post za vsako, ko zasvinja forum/novo temo z srbohrvaškimi nebulozami, ker je že res neznosna.
[/quote]

Hej Slovenac, ti bi se pa tud lahk najprej naučil vsaj slo pisat predn pametuješ. So te to tud že drugi opozoril, zato se ni zdej treba vn vlečt da si se zatipkal 😉 eh, pa tak Slovenc, ki še svojga jezika ne obvlada :)))

Samo ena opomba: ta zmešana babnica sigurno ni s kmetov, amapk sigurno ena fajn fina mestna dama. Zato ne piše, da je kmetavzarka, ker je šlo za fino mestjanarko.
To, kar pišeš, je namreč tipično za mestne babe, ne za kmečke ženske.

Ko se sonček rodi se ustavi svet.Sto in ena fotka, verjetno še porod posnet.

Tam pri 1 letu ko gre na šiht pa postane obveznost. Starejši ko je sonček slabš je .

New Report

Close