Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek novoletna zabava

novoletna zabava

Zakaj se gre zdaj pri tej zabavi?? Ljubosumje, predolga odsotnost, … kaj??

Meni se zdi predolgo za novoletno zabavo tri dni in dve noči. Sem pač staromodna potem. Podpiram pa, da vsaj enkrat prespi, če bi bilo kaj alkohola. Najdita kompromis. Naj se kasneje priključi ali kakšen dan izpusti. Saj ga ne bo konec!

Ljubosumje pa…….. Postavite ga, če se da, na drugi tir. Škoduje zakonu in ljubezni.

LP

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Super! Se strinjam.

Če je težava v predolgi odsotnosti, naj pride pač prej domov. Če je težava v ljubosumju – vara lahko kadarkoli, kjerkoli. Če se je že odločil za to.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Sploh ne najdem kam naj bi pripeljali stvari za otroke:-(((

Mi pomagaš?

Pojdi na un post.

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Tudi sama sem zgleda starokopitna… In mi nič ne manjka, najinemu zakonu tudi ne… :))) Sva koruznika…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Pa a ste sploh prebrali kaj je irma dopisala?

Direktor mu je rekel, da če ne bo šel na zabavo bo letel iz službe!!! Mislim, al je mož tebe nalagal al bi pa jaz osebno na tvojem mestu direktorja na gobec. Da letiš iz službe pa res ne more bit razlog neudeležitev ene čudne zabave.

Meni tule nekaj smrdi, žal.

Drugače pa sem v bistvu proti in res ne razumem kako se lahko gredo take zabave.

Jaz mislim, da je bilo to od direktorja bolj v stilu – pa reci, da te bom odpustil, če te ne bo pustila…

Se najbolj strinjam z Zogico nogico:

“Če je težava v predolgi odsotnosti, naj pride pač prej domov. Če je težava v ljubosumju – vara lahko kadarkoli, kjerkoli. Če se je že odločil za to”

In, ja, še obstajajo podjetja, ki organizirajo športne aktivnosti ali team bulidinge, ki trajajo tudi do tri dni. Pa iz tega pri nas nihče ne dela tragedije. Če imaš druge obveznosti, greš za krajši čas ali pa se opravičiš

Vsekakor PROTI. Nekater so zelo napadalne po kozarčku ali dveh in se hitro na koga prilepijo. Sem že večkrat opazila, ker jaz sem vedno pri sebi – alkohola sploh ne pijem. Kadarkoli čista 0,00.

Mene je pa kar malo groza, ko berem, “ne bi mu pustila…”. Kar naprej govorimo, da je treba otroku zaupati – a možu se pa ne sme? Pa saj niso naša last. Če bo hotel skočiti čez plot, to lahko naredi kar doma ali pa celo v službi.
Midva sva par 13 let, eno leto poročena, otrok je star 2 leti in pol in si vsak posebej 2-3krat letno privoščiva vikende s svojimi prijatelji – jaz s svojo žensko družbo, on pa z moško. Ko gre, se ne ubadam, kaj počnejo, tako kot se tudi on ne ubada s tem, kaj počnemo ženske same.

Malo se pogovori z možem, zaupaj mu svoje skrbi, pa te bo že potolažil.

Lp
Mateja

Nekje sem prebrala, da moramo ženske imeti svoje partnerje na elastiki in ne na kratki špagci. Pustiti jim moramo, da se oddalijo od nas, potem pa bodo s toliko večjim pospeškom zopet prišli do nas in nas razvajali. V kolikor jih bomo imele na kratki špagci, se bo enkrat ta utrgala in adijo možek. Zato so meni odgovori v stilu, ni šans, odločno proti, ipd., malo mimo.
Za tvojega ne vem, mojemu možu pa jaz zaupam. Lahko te prevara med malico in ni treba, da ravno na gorski koči, zato nikar ne poslušaj takšnih zgodbic. Ponavadi varajo tisti moški, ki so po naravi kurbirji ali pa tisti, ki jim doma v zakonu ne štima. Če pa ti je tri dni vseeno preveč, se pogovorita in naj gre samo za dva dni.
Meni je pri vsej stvari še najbolj čudno to, da mu direktor grozi z odpovedjo. Tu nekaj smrdi. Po moje si tvoj možiček blazno želi iti ali pa noče izpasti copata, pa si je izmislil takšen izgovor. Drugače pa še nisem slišala, da bi koga odpustili zaradi tega, ker se ni udeležil novoletne zabave.

Jaz bi, če bi prišel moj mož s tako idejo zdajle – prosila, če gre lahko le za 2 dni.
Pa ne zaradi ljubosumja, ampak:
– ker zdajle ogromno dela in je že tako zelo malo z otrokoma
– ker se mi zdi preveč biti spet 3 dni sama z otrokoma
– ker je december mesec zabav in jih bo imel še nekaj

Če bi bila brez otrok – sploh ne bi niti malo komplicirala.

Moj mož niti slučajno ne bi šel kam na žurke. Zakaj še sama ne vem.
Jaz mu povem, naj gre, on pa ne in ne. Tudi z prijatelji ne hodi nikamor, ker moj mož je bolj tihe narave in je vseskozi doma, edino tistih 8. ur, ki je v službi in to je vse. Drugače pa z najinem Tadejčku hodita malo okoli obale na svežem zraku, mamica pa v tem času kaj postori doma.

Takšen je in bog pomagaj. Tudi jaz ne hodim na fešte, ker mi enostavno ni všeč. Alkohola tudi ne prenesem, ker mi že od daleč smrdi, da ne morem vohati alokoh, zakaj tako, se pa tudi jaz sprašujem sama. Pila nisem nikoli in v hiši nimam niti kančka alkohola.

Lepe praznike vsem!
Doroteja

Dobro se z dobrim vrača:-)))

New Report

Close