Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Novoletni sklepi !

Novoletni sklepi !

Dragi moji ….

Vsem od srca hvala za vse vaše novoletne čestitke, želje, SMS-e, klice…..rad bi rekel tudi lubčke, pa se žal nisem še z nobenim srečal, pa vseeno…..

Full mi je bilo lepo, ker je mujo non stop piskljal, trobil in brenčal….tako da sem si želel imet uno mini tipkovnico, da bi lahko malo hitreje pošiljal stvari okoli po luftu.

Jaz sem se imel super….navsezadnje sem moral prit delat le na 24stega, ostalo sem bil free. Za danes bi si želel malo miru, da bi bil malo z vami na forumu, pa je žal tudi ta konec meseca kot vsak drugi+še hujši z vsemi zaključki in poročili in popisi ipd…tako da se ne bom mogel kaj dosti motit….

Ja….sem bil pa tik pred novim letom v težki dilemi….
Namreč, malo pred polnočjo, me je prijelo srat. Ne prehudo, ma dovolj, da se me je polotila tista dilema…naj grem, naj še malo počakam?
Tisti znani “topi” občutek…kot nekakšen “nizek pritisk”…in skrivanje občutka pred drugimi navzočimi….torej….ali naj bom eden zadnjih, ki se bo na tem svetu usral letos, ali naj bom eden prvih v novem letu?

Minute so tekle in narava je sama poskrbela, da sem sprejel sklep, da bom eden zadnjih lani.

Med samim početjem, pa sem se topo in zamišljeno zazrl v rolico wc papirja na držalu in razmišljal kam nas pelje ta potrošniška družba in enoumje med trošenjem in zapravljanjem in “šparanjem” s poceni nakupi…
Namreč….spretni trgovci človeka vedno znova pripravijo, da se z vsem bitom vrže v njihov koncept prihrankov, kupuje na določene “cenejše” dneve, artikle ki so v akciji, ali artikle, ki so “akcijske” znamke že iz osnove…ne vem…špar moka, špar puter, špar marmelada, pofukan špar sekret papir….ja….on je bil predmet moje dizertacije….namreč, kako lahko komu rata meni in moji riti prodat tako sranje?

Akcijski sekret papir je namreč sicer pol cenejši od “navadnega” a ne samo pol slabši, temveč vsaj trikrat slabši. Porabiš ga ziher trikrat več za enak rezultat….če nočeš, da so rezultati te naše sicer neprijetne, a nujne dejavnosti “kot na dlani”, potem ga moraš kar krepko naviti na roko….ali naprimer, če grem scat in si reproduktivca potem malo “otrljam”, mi potem pol papirja ostane na njemu, da izgleda kot kaka stara lutka, meddtem, ko je treba pri “ne-akcijskem” papirju za enak postopek porabiti le odrezek ali dva.

Tako sem sklenil, da bom v novem letu, uporabljal le dober sekret papir.
Upam, da ste tudi vi za novo leto sklenili kaj lepega.

Pozdrav gmajnici in če prej ne, se beremo kej v torek. Čau.

Heheh dober si ga potem “sračkal”….
Ampak ga pa zmeraj pihneš!:)))))
Lepo da si nazaj….:)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mislem, to je pa res tu mač, ane Saško, da te
na silvestrsko noč zje.e ravno dobesedno sranje, ki
ti hočeš nočeš ponudi še izdelavo disertacije o sekret
papirju, ki je res sekret papir ……. pri nas smo tako
odločitev, t.j. odločitev o nabavljanju kvalitetnega WC
papirja sprejeli ob neki podobni priložnosti, ko je bilo
na “dnevnem redu” sestankovanja s školjko “čiščenje
črevesja zaradi neki podobnega diareji” in je bila stvar
dokaj kritična, ker smo porabili cel dan za navijanje papirja
v roko, da je bilo zadevi podobno! Dandanes je pri nas le
kvalitetni trislojni dišeči WC papir, ker so naše riti po našem
menju zaslužne če že ne za kvalitetno sra.je, pa za kvalitetno
čiščenje!

Bravo, Saško, za spejeto odločitev. In …..cmoka, kvalitetnega v novem letu! Upam, da je ostalo prispelo prej, po SMS pa mi tri ure nismo mogli oddajati! ……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Je prispelo je, Mariči…”analogni” SMS :)))))))))))))))))))))9

Tisti so mi še bolj všeč, veš !

Cmoka in srečnega tudi tebi !

Cmokca muca in hvala za pozdravčke pred novim letom !

Čau.

Vračam enako….cmočke seveda……pozdravčki pa morajo bit!!…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hm, hudičevo dobro modrovanje..
hja, tkole , kar se mene tiče..
bolje dati tri cekine več in se brisat s papirjem toplt in komot , kot nehote pri temu uporabit še svojo dlan…
nekako ti pride do spoznanja da vsaka čip roba , še ni oki…
torej jo je treba menjat ..
živjo Saško :)))))))))

Hmm jest pa do danes nisem razvozlala,kdo je meni enga v zvezi s seksom poslal….baje da bo moj operater po novem klice zarAčunaval malo drugače..hehehodvisno od tega kolk sexsam..hahahah kull ampak kdo mi je to poslal viš k se ni podpisal pa ne vem…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oj, zajček, zajček, zajčkasti, juhuhuh, kje si ti!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Čau Zajček !

Ja sigurno to drži, da vsa čip roba še ni dobra, samo saj veš…Angleži pravijo, da nisem tako bogat, da bi kupoval poceni, ma kaj ko se teh “pametnih” stvari in investicij drži ena taka smola….da zmanjka “špage” namreč….

Zdej pa….ko prime Rok rolico in jo z nasmeškom na ustih fukne in “razvije” dol po štengah….se mi malo stoži….da je troslojni in dišeči in vpojni ……..

Ja, če si ga “fasala” z neta, mene kar zbriši s seznama osumljenih, ker sem bil 14 dni odnetan. :))))))))

Bo že kak skrivni prijatelj, ki bi bil rad “operater”

Ampak Saško, je pa za to vreden pogled na
njegove svetle in navihane učke, na usta od
ušesa do ušesa in na občutek zmagoslavja in
nepopisne sreče, ki prevevea njegov srček ob
tem podvigu, ker je naredil nekaj tako fantastičnega,
kajne da? Jaz bi ne mogla biti jezna, verjemi mi, da ne.
Kar vidim tega navihanega Kekca, kako zarola rolco,
Kar vidim ga, res in tudi moja usta so zdaj od ušesa
do ušesa, ko si ta “film odvijajoče se rolce” vrtim pred
očmi ….. hihihihihi!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jok..sej je cifra zapisana a meni neznana priznam…
hahah ja veš da se kar grebejo..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kulll ampak priznaj steklenica ili časiča vode je pa tu mač…z vsem spoštovanjem do drugačno brisečih se ljudi….kapo dol..hihihihi

Mam raje skret rolco..pa tud če nč ne diši…Mora bit pa 3 slojna obvezno….:))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, veš de, Mariči, res ne moreš bit jezen, edino…še preden jaz pospravim rolco, je on že pri čem drugem :)))))))))))))

Zadnič je une tavelike in masivne lego kocke nesel s sabo na balkon….pri mojih doma….in jih metal fotru na Subaruja.
Ko ga je ta zagledal in začel kričat in pizdit, pa ga je tamali objel in lubčkal in migal z glavco, da….”na bom ‘eč metu na habalu, na bom ‘eč”

Pa je bil tastari vsa mehk.

Vem , razumem vse ! Samo nimam ideje pametne , kako drugače bi to rešilo se :))))

No, sej to niso drugače misleči, to so drugače rit-brišoči :)))))))))

Zdej si pa predstavljaj….naprimer v moji službi, ko gre šofer najprej mimo okna, potem ko prespi v kamionu, s toaletno torbico, brisačko okrog vratu (naprimer Turki), ter STEKLENICO! 1,5 litra….v skret…..od tam pa k meni menjat evre….pizda….bi moral imet une pvc rokavice od živinozdravnika.

Ja, sej si predstavljam, oja, v živo vse skupi!
Ma so tile knedlčki res cortkani, anede. Meni
je moja starejša hči obljubila “delo na detetu”,
ej, delo…. pazi, pol bo pa enkrat tudi …… jej, jej,
me kar po želodcu požgečka, ko pomislim spet
na kepico, pa ne vse tisto, kar pride z njo …….

Tale tvoj Rokec je pa ….. ma ni no, da bi govoril, ni. Ker ga imaš še vedno pred očmi, kako je učka micena zlezla gor na mizo pa po cuker …….. joj, žvalca mičkena … in česa vsega si ne izmislijo tile mali škratje, česa vsega niso sposobno naredit !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hej Saško .. sej si tak kot moja nečakinja :))) smo jo v prvih minutah novega leta iskali po celi hiši :))) ona pa veselo sedi na wc .. in s tistimi angelskimi očmi pogleda in reče … ja kakam :)))))))

dvomim da je razmišljala kej podobnega kot ti 😉

lep začetek novega leta ti želim 🙂

B.

Sašk, pri vsem tem in iz vsega tega lahko
potegneš “nauk”: leto se končuje s sranjem
in začenja s sranjem, zato je potrebno poskrbeti
za to, da bodo posledice sranja pošlihtane, kot
je treba, da ne nastane pri sranju še večje sranje,
ker potem zaradi samega sračkastega sranja
lahko resnično pride do pravega sranja ………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No evo, sploh nas ni bilo tako malo :))))))))))))

Tudi tebi vse naj B.

Čimveč “pacientov” :))))))))))

long story…ti jo bo zajček spesnu 🙂
moja si !

o mater .. kolk sranja na enem mestu :)))))))))))))))

hej b !!! ****

Dobro jutro dober dan,
dobro s.anje in sek.anje
eko pa mamo nov pozdravčk ne de

🙂 Kvalitetno s.anje ne de.
Ja kokr se obrnemo mamo ritko zadaj.
Trije sloji morjo bit – trobojnica ne de..

Toliko lepih želja kot za tolele novo leto pa še ne…doniš če se bo 1/3 uresničla bom mela eno orto dobro letino, pa še Gates bo dobu komnkurenco;))))))))))))))))))))))))))

In se je škrat se je letos lotil spešl praznovanja ker mamo leto SONCA – YEEEEEEES, zato je sred silvestra delal torto pa še mali veliki sine je dopolnil leto, ko žiher že dobi delavsko knjižco;-)

ma sem orto hvaležna da sem “padla” v gmajno in če se je to zgodlo
v letu Marsa, kaj bo šele letos ne de:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Moj sklep – ta bolše šele pride!!!
Pacmakm, eko pa tud pacahnala sem se

New Report

Close