Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Novoletni sklepi !

Novoletni sklepi !

sej veš kako je s pacienti .. man jih je .. več ostane zame ;))) in za Zajčka seveda 🙂

B.

barbika, tole novo leto nama bo šlo bolj od rokice…jest nekaj več vem :)))
cmočke tebi samo !

čau severnica ***

hmmmm … B. je zdej firbčna :))) kaj Z. več ve :))

vračam cmočke … in sporočam da grem po dozo morskega zraka danes 🙂

hm, Barbika, mende ne na morje….ostalo e mail ! Ha, če ne bodo pacienti preveč osveščeni !!

ker morajo dobit ruker :)))))

ahooooooooj zajčk Moj, Moj:)))))))

:)) ok … obveti me … da bo tudi B. na tekočem :)))

ja no .. gremo na morjeeeeeeeeee :))) se kopat … sam ne v morje :))

smo smučali, pa smo pol drsali .. pa mormo zdej še mal se .. skopat 🙂 bom en skok na glavo zate .. ok 🙂 ?

lepo se mej Zajči !! in lepo mejte gmajnica in gmajnarčki 🙂

B.

Ahoj, severnica moja moja moja moja moja………
ej, sončece zlato, pokuka na trato ……………………..
si že razvozlala “naše narečje” ???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehe, barbi, ne, ne..
je premrzlo zdele :))))))
se čujemo :)))))))))

nice day anyway..

hm, cmočke***

jja viš d:)))))))))))
labodka moja, moja

ma se morm še mal pahvalt
točno tri minute čez sem jest nazdravljala gmajni, drušna me je pa
“hecno” gledala ne de, kaj jest tam nekam v steno gledam kukar v enga laverja;-)

sonček je tud v prestolnic jaap

Ha ha………..popolnoma v stilu, popolnoma kuuul :)))))))))9

Happy tudi tebi, Severnica….leto in še kaj. Cmok.

njami:))

pacmakam ukol&ukol ne de

Pacmakam nazaj Se Ve De:)))))

zdej ku mam zemljevid pa še…. kaj ne de;-)

Zemlje – vid,
Irence – sluh,
pravi Saško,
ni od – muh :)))

:))))))))))))))))

prletela muha….. na zid ne de

pacienti so čist preč od.. firbca :))))) zajček.. pa ne bi men tud.. na mail nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo???

enga veliiiiiiiiiiiiiiiiicga cmoka 😉

No prav , saj se tebe tud tiče hehe….jutr bom zdejle se mi ne da pisat ker sem fouš Barbiki ki plava v topli vodi 31 stopinj. Da mi je samo vedet kje !

uh.. upam da je ta tvoj jutr… danes :))))))))))))))))

Dobro jutro zajček in en lep dan. Madoniš.. tud mene zanima, kje je Barbara dobila tolk toplo vodo….. hmmmmmmmm :))))))))))))

aja, cmoka, ponovoletnega :)))

Ja, hudiča , ne vem. Vem , da je odplavala krog zame hehe, ampak ne vem kje.
Veš Jani pri nas dohtarjih je takole , nikoli se ne ve kje in kam bomo usekal hahaha…uh…
no, lepo počaki, pa bova izvedela kje je bila tako nora temperatura, samo zdejle je še prezgodi, Barbi je u Savni :))))

evo mene .. savne je že konec 😉

B. je bila v Žusterni v bazenih :))) ej … priporočam res … zrak ima 31 stopinj … voda pa … v največjem bazenu 28 in v manjših 31 stopinj 🙂 … ampak najboljše pa je to … da maš tiste male okrogle bazenčke … z mehurčki … je treba pazit kam mehurčki butajo .. ker lahko je kje takoj preveč :))) khm 🙂 .. no ja … je pa tudi en manjši tobogan … ampak dovol dolg .. da ti preden čofneš v vodo .. uspe spustiti kak močan krik .. da sprostiš dušco :)) no tako 🙂

B. še sporoča .. da je bazen odprt do 21h .. tko da … bejžte se namočit :)) ker se res splača 🙂

aja .. ena pomankljivost … nimajo fenov .. tko da sem šla z mokro glavo ven .. in .. preživela 🙂

drugače sem videla not … 1 mesec starega dojenčka .. je čofal full :))) me je mal nostalgija zajela :)) … tako … to je to 🙂 .. če bi bile cene nočitev bol sprejemljive … bi verjetno ostali dol .. tako smo pa doma 🙂 op pardon .. jaz sem doma .. mojadva sta pa … kdo ve kje .. se potepata zunaj nekje .. kaj čem .. moške zadeve 🙂

dost nakladanja !! B. gre zdej kej v lonec vržt … da ne bo lakote :))

pa pa zajči … pa lep dan … vsem ostalim seveda tudi 🙂

B.

New Report

Close