Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nujno!!!!!!!!

Nujno!!!!!!!!

A ste prebrali to na forumu mladih … Zdej ne vem ali je res ali se je nekdo zelo zelo grdo pošalil …

Če je res … … … nimam besed … … …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Srčno upam, da je tale obsedenec skušal samo pritegniti pozornost z bolano šalo….

Primož, prosim, preveri avtorja tega posta – s takimi stvarmi ni heca.

hmmmm…kaj ne nihče ne pozna???

naj preveri njenm eil ali poskusi poklicati…….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Čau….jaz je nisem poznala in tudi nič ne vem o tem….Ampak bi bilo res za preverit….ker s takimi stvarmi se ni za hecat….

Ne vem kaj reči … Upam, da ni res …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Če je to bolana šala,avtorja za vedno skenslat s foruma!
Sp

Za unega kretena, ki piše take bedarije pa .. … bo treba postopat …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

JA SEJ SEM BRAL ZDELE,KAJ NAJ RECEM,HVALA BOGU DA JE Z NJO VSE V NAJLEPSEM REDU IN DA NI NIC.

KAR SE TICE PA TEGA KRETENAAAAA BI GA PA JAZ NA KLO NA……………ALI PA SE KAJ HUJSEGA NAREDU.S TAKIMI STVARMI SE NE ZAJEB……..

MISLIM KAJ LJUDLJE DELAJO??????!!!!!!!!!!!!!!!!!

/

Ma @!#$, kako se lahko nekdo dela norca iz takih stvari, bi mu kar nekaj odrezala, prasec… tole je bolj hot napisano, samo tole me res razpizdi…obsedenc zarukan!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

JA JEST NE VEM,AL RES OBSTAJAJO TAKI NA SVET AL KAJ MISLIM SOKAAANNTNOOOOOOOOOOOOO,ZA TOZIT GA JE MADONA !!!!!

PA SFORUMA ZBRISAT

/

tko ja…dajva ga na g…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

JA NO MISLIM EJ HALLLLLOOOOOOOO,KAJ SE PA GRE TA TIP,KAJ PA MISLI DA JE,A HOCE POZORNOST NASE PRITEGN AL KAJ,MA MU JAZ POMAGAM MU KUJ FACO SPREMENIM EJJJJJJJJJJJJJJJJ NE MI TO DELAT

SM KR JEZEN UF

/

pozabva, ni vreden besed…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

UH SEM SI DAL DUSKA A MISLIM KAKO TO PASE MAL SE DRET PO FORUMU,SEJ BI SU TJA SAM POL BI PRIMOZ MENE VN NRGU CE BI TOLK TULU.HEHEHEHE.

SONCI CMOOOK

/

a ne bi bilo bolje= ODGRIZNILA……zdaj ko si tak napaljena….

lp

kaj pa najin Bledek…..

saj vidim, si ga občutila, sedaj pa ti za druge ni mar….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Bledek velja, zate vedno;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

cmokaaaaaa, pa pazi na cesti!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close