Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nujno iščem učitelja…

Nujno iščem učitelja…

Zajček nujno išče učitelja klavirja z občutkom do izvabljanja nežnih zvokov serenad iz tega prelepega inštrumenta .
Vsi zainteresirani naj tukaj oddajo svoje ponudbe, pol se bo pa zajček na podlagi vaših predlogov, ki naj vsebuje natančen opis dela , odločil resno in trezno za najboljšo možno varianto .

pod šifro
zvoki klavirja v pomladi..

Eh, no, jaz pa nujno iščem učitelja, ki
bi me naučil vseh Mežkovih pesmi !

Sorry zajček, če ti “svinjam” temo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hja.. klavir ni glih moj inštrument, vendar…. na kakšen knof pa že znam prtisniti, tko … če ti to zadošča zajček, potem evo, se javljam za učitelja… samo, obljubiti moraš, da to delo nima n’č veze s tistim .. kjer mi manjka samo še klavir :)))))))))

sicer pa.. a je lahk učiteljica :))))

Ej, folk, še tole:

Sreča je kot sonce. Nikoli ni enako velika, kajti tudi sonce ne sije vsak dan enako močno.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ha, ha, čist mem…jest iščem ućitelja krompirja ..please…

hm, mm, zanimivo tole…

hehe cmoka , obljubim !!!!

no, to bo lažje Mariči :))

kaj zdej.. krompir al klavir :))))))))))

…… ej, fantje in dekleta, izgubila se mi
je LJUBEZEN.

Opis:
Hodi po dveh nogah, mislim vsaj, no!
Lepo govori, še lepše misli, najlepše pa
….. piše, če mu pri tem kdo pomaga!

Barva učk: neznana
Barva las: neznana
Barva glasu: neznana
Barva kože: neznana
Teža: neznana
Posebna
znamenja: neznana
Sliši na ime: LJUBEZEN in …..
Ostale posebne
lastnosti: zbira pogum

Če se slučajno komu kje kdaj kako pripeti videti jo-ga, naj me nemudoma obvesti na: MED.OVER.NET/PHROUM/TJAVENDAN/MARIČI

Šifra: BREZ NJE (LJUBEZNI) – IN NJEGA MI ŽIVETI NI !!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

kako lepo iskanje je tole.

Nekoga , ki bi me hotel imeti rad.
Ponudbe pod :

zajčkovo toplo srce

imela bom krompir , če najdem nekoga , ki me nauči igrati klavir :))

cmoka heja, Jani !

Imela boš krompir, pohanega piščanca
in uf……….. mejbi pa tut klavir ??????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Na glejte u kaj se sfiži tema moja lepa. U krompir. Ampak jaz danes imam krompir in piščančka . Pa sem ga imela tudi malo nazaj in v tej jedi je lepota graciozna, jaz že vem…

čakam

Uf, zajči, zdej, ko sem lačna, bi požrla ne
le piščančka in kromirja, ampak še milo dete,
ko to pripravi !

Ja, anede ? Kurje bedrce, pa krožnik krompirja, pa zraven melodija s klavirja …… ja pa kwa bi pa še radi ……………??????????????????????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

…ja pianista Mariči…pianista…
tistega , ki zna brenkat na prave strune hehe..

Ma pismo ej, jest te imam tako rada, tako
rada, tako rada, kot …………………………….

ej, pejt brat spodi …………

kot piščančje stegence in krompirjevo solato !

Reeeeeeeeeeeeeeessssssssssssss noooooooooooo !!! Aha, in kot tvoj parfum ! ……………………

Prov čist zares ! Verjem’ mi na besedo, saj dišiš tako lepo, kot sveže pečeno…………………….

ah, zdej pa res nam packala ! Ampak, dišiš pa res, že ne pomnim, kdaj mi je nekaj tako lepo dišalo …………………………….

kot cvetoče makovo polje, ooooooooooojjjjjjjjeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjj, ooooooooojjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjj,

zdaj pa v jok in domov!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

UFa , ko bi se le nekdo drug tako zaril vame in me vohal kot si to naredila ti. Pa saj te imam rada , ampak danes bi se crkljala. In ja, tale moj parfum , bi se lepo uskladil s kakšnim uh …vonjem nekoga…ne vem še koga ampak evo…ma je kaj u luftu al kaj….
Pa da bi trajalo tko na dolgo kot tale tvoj post.
Zajček te ima tudi rad . To pa tudi nekaj velja !! S krompirjem , piščetom ali brez te ima rad !

A veš, zajček moj dragi, ni bil le vonj po
maku tisti, ki me je zaril vate. Nak. Bilo je
nekaj več, bilo je tisto, kar je tolko pod
bluzo, bilo je tisto, kar sem hotela, da bi
občutila tudi ti, bilo je …… nič drugega, kot
moje in tvoje srce. In najno prijateljstvo.

In ker je k temu pripomogel še vonj makovega polja, ja jasno, le kdo se potem še lahko odtrže od tebe.

In prav ta hip sem si zamislila tistega mojega – mimoidočega – iz hodnika. Se spominjaš? Se spominjaš, kako out sem bila, ko sem nabasala nanj in ko sem stala tam sredi hodnika kot odvzeta ??? Da, da, tudi to je bil vonj, ki bo ostal … nepozaben!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

.

Kuj se izjasn, kakšna kriza, ej, ne me strašit,
bela cesta, ne me basat!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zajči…Saško ima 5 let klavirja…no, ne rečem, da te lahko kej dosti izvabljanja zvokov iz njega naučim, lahko pa izvabljava kej drugega, hehehe kakšno nežno serenado ti bom že zagrulil ejjjj

kako malo je ponudb :))))

New Report

Close