Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nujno potrebujem nekaj lepših bluz/puloverjev xxl

nujno potrebujem nekaj lepših bluz/puloverjev xxl

Nosi ohlapno in ne kompliciraj.

Pri tvoji tonaži raje shujšaj, saj problem nimaš samo z bluzami, ampak tudi z zdravjem, da o groznem izgledu ne bi. Od normalnega prehranjevanja sigurno nimaš take postave.

A je v Ljubljani še trgovina z oblačili za močnejše za Bežigradom?

Kaja, hvala za dodatno informacijo glede številk.
Danes sm kupila par kosov v Peek&Clopp., tako da za prvo silo bo. Potem pa se opogumim v spletni trgovini.

Tebi, ki imaš nesorazmerno velike prsi, bi svetovala šiviljo. Najdeš eno, ki zna ustrezno popravit kupljeno ali pa sešije. Ni to isto kot npr. jaz, ki sem cela bolj okrogla in imam pri bluzah problem v širini rokavov. Oblečem jersey in je, pri tebi to ni rešitev.

Za tiste, ki me žalite, pa ne bom zgubljala besed, ker ni vredno.

Ko kupiš nam napiši, kakšni so rokavi. Ker jaz imam do bokov vse prazno, boki so bohotni, pa zgoraj po rokah me veže.

Koliko si dala v Peeku? So navadne ali tudi kaj rezane, tejlirane?
Hvala za odgovor 🙂

Jaz kupujem bolj kvalitetne stvari v tej trgovini.Večkrat imajo tudi znižanje cen in kakšne akcije.Je pa zelo dober material in oblačila naredijo lepo postavo.

https://www.manufaktura.si/poslovalnice/

Jaz zelo veliko kupujem to znamko, cenovno je dostopna in kolikor toliko ok izgleda, tudi materiali so nosljivi (ni sam poliester). Sem pa opazila, da v modelih in vzorcih krepko kopirajo znamko Comma, sicer s časovnim zamikom-recimo Comma pomladne modele skopirajo naslednjo pomlad. Če primerjaš kosa obeh znamk, seveda vidiš razliko (predvsem v materialih), vendar je tudi Montego kos za neko pisarniško oblačenje popolnoma ok, pa pol cenejši od Comme.. drugače pa poglej še znamko Gerry Weber v Peeku in Modiani, imajo tudi take kroje, ki so za malo bolj baročne postave 🙂

Iz kje pa ste? Morda imam jaz kaj doma… sicer pa sem preden sem shujšala kupovala Samoon od Gerrya Webra, najdete ga v Maxiju ali Manufakturi. Bolj vam lahko pomagam, če bolj natančno poveste vašo lokacijo.

A je katera potem naročila na predlagani spletni strani?

Proste kode na voljo za shopping online….vracilo brez postnine, hitra dostava;

http://www.bestsecret.com/entrance/index.htm?rc=BGLKYV5G2&utm_source=amb_l&utm_medium=local_social&utm_campaign=SI:200519:amb_l:RomanoSelinsek&utm_content=registration&l=en

New Report

Close