Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nujno rabim pomoč – Dedek proti moji volji pobere otroka in ga odpelje

Nujno rabim pomoč – Dedek proti moji volji pobere otroka in ga odpelje



Daj speljte se vsi s takole papirnato logiko! Točno taki ljudje, kot sta zgornja, naredijo največ škode ljudem v stiski, ker mislijo, da človek lahki kar tleskne s prsti in začne vse delat drugače! Taki so tisti, ki sedijo po pisarnah csd-jev in mirno pošljejo otroke v varstvo očetu-morilcu, kot se je zgodilo s temi koroškimi dečki! Ker “logizirajo” o situaciji od daleč za pisalno mizo in jim je vse kristalno jasno in pravijo: Ja, a ni logično, da bodo jedli potico, če kruha nimajo? A ne, kako je to logično! “Ni kruha? Daj, ne seri, prvi dan, ko bi videla, da ni kruha, bi vzela recept za potico in bi jo spekla!”
Tako da, zgornja dva in podobni, f/uck off! Na tem starševskem čveku se redkokdaj kdo oglasi s tako urgentno situacijo. Pametnjakovičev in assholov je pa vedno ko listja in trave!

Avtorica: razumem in še marsikdo drug tukaj, kako te situacija teži, in iz tvoje perspektive, ko si neposredno izpostavljena vsem tem napadom s strani moževe družine, je zadeva res zelo stresna. Nisi ti tista, ki sedi za mizo in pametuje. Vsekakor bodi vztrajna. Vztrajnost obdržiš tako, da imaš pred očmi formo. Formo kot nasprotje vsebine. Vsebinsko ti mož, tast in tašča govorijo nesmisle! Ne hakljaj se na njihovo vsebino!! Ta vsebina je ničvredna! In dejansko je njihova vsebina tista, ki prihaja iz neracionalnih delov psihe! Glej samo formo!! Tast ne sme brez dovoljenja nenapovedan v hišo? Ne sme brez vednosti OBEH staršev (ne le moža) odpeljati otrok? Ok, torej imej samo to pred očmi! Nič njegovega lapanja in zmerjanja! Samo formo! In se je drži! Ločitev od moža? Kul. Tvoj cilj je ločitev, ki formalno pomeni “nisva več skupaj”. Samo to. Nobene vsebine glede tega ne poslušaj!! Oziroma NE ODZIVAJ SE! Mogoče počakaj, da povedo (oz. odzmerjajo in odtulijo) do konca, potem pa stori samo formalnost: tast ven iz hiše, roke proč od otrok, od moža ločitev. Samo to! Ne zatikaj se v stvari, ki jih govorijo! Ker niso smiselne! Zato pa imaš občutek, da se ti meša, ker se trudiš razumeti, kaj ti govorijo! Ampak ti skušaš tu razumeti nerazumne stvari! Zato te to tako izčrpava in dela “noro”! Ker skušaš s pametjo razumeti neumnost! Ne gre! Iz kisa ne narediš marmelade!!

Pa še nekaj, mogoče ti bo prav prišlo: ko ti bodo na csd ali v kakih takih institucijah govorili, da se “nič ne da” … Na to jim lahko kdaj odgovoriš, pa ne agresivno, ampak kot razlago: “Nič storiti znam tudi jaz. Nič storiti znajo vsi, ki čakajo zunaj v čakalnici, znajo kolegice v sosednji pisarni. Ne želim slišati stvari, ki jih lahko storim tudi sama. Želim slišati, kaj se DA narediti.” Nekaj v tem smislu. Tako je pri nas nekoč v službi govoril šef: če smo mu prišli povedat, da se nekaj ne da, je rekel (pa ne grdo, ampak čist faktično), da njega ne zanima, česa se ne da, ker to zna tudi on. In v bistvu res: zakaj bi nekomu hodil razlagat, česa nisi opravil?? Isto bi moralo veljati za csd in podobno: zakaj bi morali državljani poslušati, česa oni ne počnejo? Nas ne zanima, česa oni ne morejo! To znamo tudi sami!

Vsekakor pa: ne predaj se! Znebi se teh ljudi! Glede otrok pa: vztrajaj pri svojem načrtu, torej formi! Z otrokoma se ne prčkat, ona še nimata življenjske perspektive, sta zaenkrat samo še gmota čutnih užitkov in ne vidita dlje kot od svojih igric in tv-ja. Vzdržuj njun red (dolžnosti) brez pregovarjanja in nasedanja izbruhom sitnobe! Naj te njune besede ne prizadenejo! V tej situaciji v resnici prav hrepenita, da te vidita močno in odločno! Kar kažeta navzven, je le maska![/quote]

O, si spet zamnejala nick.[/quote]
?
Iz katerega? Kdo?
Brez dvoma si ga pa ti … glede na to, da ziher spremljaš tole temo in si že pametoval-a. Mislim, kakšni usranci! Očita ti (in to popolnoma neupravičeno) točno to, kar sam počne!

Okolje kjer vsi ponižujejo enega izmed staršev definitivno ni zdravo okolje za razvoj otrok. sicer ne vem kaj takega sem zapisal da me je nekdo napadel, ampak jaz sem mnenja da avtorica potrebuje eno pošteno brco v rit da bo reagirala hitro in odločno. Ker počasi ji časa zmanjkuje. Stalno znašanje nad njo je pustilo posledice na njeni samozavesti in psihi


Joj, daj … Saj si mogoče dobronamerno napisal, ampak ta dobronamernost je ista kot od Zdenke Čebašek Travnik, ki z jekleno hladnimi očmi dobronamerno viša sebi plačo, “za mano pa potop”!
In joj, ne govori “rabi eno brci v rit”! A veš, kdo to govori? Šlogarce na 090! “Vi rabite samo eno dobro brco v rit!” “Uau, kok mi je prov zadela!”
Ne gredo te stvari tako! In tvoja pametna ugotovitev o “brci v rit” nič ne pomaga! Nič! Veš, kaj je to “nič”? Pomaga mogoče samo tebi in tvojemu samozadovoljstvu, da si dal “pameten nasvet”. Ne! To niso nasveti! Tako govoričenje, ki ga trajbajo afne po ljubljanskih kafičih, NIČ ne pomagajo v resnih situacijah! Nič! So balast! Prazna pena!

[/quote][/quote]

o ja pa reče, po navadi (in ne tako poredko) je to primer, ko je edini greh ta mlade, da je sinčka odpeljala izpod peruti tašče, v tem primeru pač tasta

Precej nesramni in neuporabnI nasveti!
Kako si upaš napisati , da se ji je že zdavnaj zmešalo? Nobeni ženski in mami , ki ima za moža človeka , ki ne zna braniti svoje družine in se za njo potegniti, ni lepo v zakonu.In da se vmešavata še njegova starša in mešata drek, zraven pa še mešata otroke, da ne vejo, kaj je prav in kaj ne – hudo!
In tista nesposobna kura na centru, ki očitno ne zna drugega, kot premetavati papirje, ta je šele vredna svojega denarja!
Avtorica, jaz bi naredila uzbuno na Centru! Zakaj so tam? Zato, da ti pomagajo in pravilno svetujejo, če ne, naj pospravijo stolčke in zaprejo omare, nesposobnice!
Jaz bi šla k direktorici (ali direktorju vašega Centra )(najavi se za razgovor) In povedala, kaj je izjavila njihova “sposobna” delavka in prosila bi direktorico, naj ti dodelijo nekoga, ki je sposoben in zna z nasveti.Ne vem s kje si, toda v našem koncu je psihologinja (Upam, da še dela na našem Centru) in ona ti zna dati res dobre življenjske nasvete.Tudi, če si iz drugje ali pa čisto na drugem koncu Slovenije, jo lahko pokličeš.Ona je balzam za ranjeno žensko dušo.Ti napišem naslov.
In držim pesti zate, da zdržiš.Ni ti lahko![/quote]
Otrok je vključen k psihologinji na CSD, sama sem jo tudi obiskala, ker sem v zadnje bila tako obpupana, da se ne da povedat z besedo in jih prosila, da mi pomagajo, ker ne vidim več izhoda. Tako sem jokala na CSDju in jim rekla, da me porivajo do prepada in me nikakor ne slišijo in zaščitijo. Da ne vidim nobenega izhoda več in če se bo tako nadaljevalo je sam še štrik edina rešitev. Pol jo je zagrabila panika, če sem resno to mislila. Sem rekla, samo vam želim povedat kako sem obupana in vas prosim, da mi pomagate.[/quote]
???


Joj, daj … Saj si mogoče dobronamerno napisal, ampak ta dobronamernost je ista kot od Zdenke Čebašek Travnik, ki z jekleno hladnimi očmi dobronamerno viša sebi plačo, “za mano pa potop”!
In joj, ne govori “rabi eno brci v rit”! A veš, kdo to govori? Šlogarce na 090! “Vi rabite samo eno dobro brco v rit!” “Uau, kok mi je prov zadela!”
Ne gredo te stvari tako! In tvoja pametna ugotovitev o “brci v rit” nič ne pomaga! Nič! Veš, kaj je to “nič”? Pomaga mogoče samo tebi in tvojemu samozadovoljstvu, da si dal “pameten nasvet”. Ne! To niso nasveti! Tako govoričenje, ki ga trajbajo afne po ljubljanskih kafičih, NIČ ne pomagajo v resnih situacijah! Nič! So balast! Prazna pena![/quote]

Seveda tako govoričenje veliko bolj pomaga kot jokcanje z njo kako je boga

kdo je ta ženska ki je pisala pod niikom
DA SE.. mene je pritegnila zelo.
morte vedet, da, tiste ki ne verjamete tej avtorici ki pros za pomooč
je pa velik ljudi, ki bi jim verjel
in ta avtorica ..da se…pomaga tudi drugim.

Pravzaprav druge rešitve, kot da spokaš in greš čim dlje, ni. Pa otroci s tabo ali pač ne, boš rešila vsaj sebe, njih ne moreš več, četudi ostaneš tu.

Glede na avtoričino besedo “tata” predvidevam, da gre za Štajersko.

Na mojo veliko žalost ti moram dat absolutno prav.
Čez kakšno grozljivo kalvarijo je moja prijateljica šla skozi ločitev (grožnje bivšega z umorom, zasledovanje, sledilne in prisluškovalne naprave na avtu, vso osebno lastnino in dokumente ji je vrgel stran, ko sta bila še v postopku ločitve), na CSDju je bila 100x, pisala maile, šla osebno do varuhinje čl.pravic..
In kaj so babe na CSDju naredile?
NIČ.
Če ti pravna oseba, ki dela s CSDjem, pove, da so zaposlene na CSDju pristranske in da je ključno, da ne pokaže ženska nobenih pretiranih čustev (sploh kakšen jok je že znak materine neprištevnosti in histeričnosti), potem je delo tam zaskrbljenih pomoje izredno zaskrbljujoče in bi bilo dobro javno razkrinkat ustanovo, vred z delavkami.

Tako da, žal ti dam prav.

Čeprav vse svoje življenje razmišljam in poskušam z ljudmi reševat zadeve miroljubno, to kar sem zadnja leta videla in slišala na lastne oči, začneš razmišljat, da je nekaj zelo zelo narobe v postopkih zaščite ljudi, ki resno potrebujejo pomoč.

Debel moški verjetno, hruškaste oblike, ultra patriarhalno vzgojen, pravzaprav razvajen sinček, hkrati potiho sovražnik žensk, ki so zgolj za praznjenje, ampak zaradi prezgodnjega izliva tudi tega nesposoben?
Da imam prav, mi pritrdil itak ne boš, niti tega ne pričakujem.

ZAPOMNI SI SAMO NEKAJ, DEBELA HRUŠKA:
Starša OBA odločata in se OBA MORATA STRINJAT ali lahko kdo drug odpelje njuna otroka! PIKA.

Vsak kovanec ima dve strani in tudi vsaka zgodba ima vedno dve plati.

Da nekod pride k meni v hišo, pa če je to moj lasten starš, tast ali kdorkoli in da mi reče, da sem gnoj… Če se mu ni tisti moment ravno zmešalo, je za tem zgodba…

Druga stvar, imam sina, ki smo ga vzgajali vsi, od naju z možem, vrtca, dveh babic in enega dedka in to vsak po svoje, vsak s svojimi pravili, pa ti povem, da je pri meni vedno obveljala moja in je bil sin doma tak, kakor sem ga jaz vzgajala. Nobena babica in noben dedek tu nič nista mogla. Ampak jaz sem načelna, zdrava in stabilna oseba.

Po moje se oni ne gredo nobene igre, da se ti zmeša, ker zmešalo se ti je že zdavnaj. Po moje si labilna in nesamozavestna oseba, neodrasla, ki se je zapletla v neke odnose, zda pa ne najde izhoda…
Za svoj odnos s taščo ali komerkoli ne potrebujem moža, da ureja stvari zame, svoje odnose ustvarjam sama. Zakaj bi ti moral mož stati v bran? V bran stopiš najprej sama sebi!

Če tast pride in odpelje otroke, so to torej mala deca, ki jih popokaš in odpelješ lahko tudi ti. K tvojim.
Druga stvar, ti nujno potrebuješ resno strokovno pomoč, ker kot sem že rekla, za vsak odnos sta zaslužna ali kriva dva in v teh vaših odnosih nosiš tudi ti maslo na glavi – prosim, pojdi k dravniku, ker taka paranoičnost, tako sovraštvo ne pelje nikamor…

In še, prej si verjetno sodelovala z njimi, praviš, da si jih posvojila. Zdaj pa ti naenkrat niso več dobri, predvidevam, da si se nekako uprla in zdaj se boriš z njimi, vlečeš otroke na svojo stran, oni jo vlečejo na svojo. Razturavate te otroke med seboj! Za kaj?! Včasih se mora človek boriti z vso silo, ampak v tvojem primeru se mi zdi, da t je ta borba na silo popolnoma zaslepila in ti zameglila razum. Ni treba na silo, obstaja tudi lepa, fina pot, ampak najprej se moraš umiriti in dihati. Poišči strokovno pmoč.[/quote]
Mogoče tu, da svojemu tastu ali tašči ne bi pustil kar tako jemati otrok ipd … Ampak to, da je vse ona kriva … pa ti ženska draga, si sploh kdaj videla v živo primer, ko ima neka zelo razgledana ženska družinico, se preseli k tastu oz v neposredno bližino njim, da se pol sami začnejo vedno bolj vsiljevati?? Poznam zelo lep primer iz naše vasi.

Niso vse ženske iste, ker če bi bile, se svet ne bi tako razlikoval. Ti si res taka, da pri tebi obvelja taka beseda. Ampak pri njej ni tako, ker pač ni tebi podobna. Namesto, da bi ji pomagala, jo ponižuješ. Ti se svojemu tasti in tašči ne pustiš, ker se ju ne bojiš in nisi tak tip ženske. Ona se jih boji, še posebej, ker jo zmerjajo tako, česar pred njimi zagotovo ni bila vajena nikoli.

Mene tast in tašča (niti moja starša) ne bosta nikoli pošiljala v tri krasne, še manj pa meni in otrokom dirigirala potek življenja. Če bosta izvajala kake pritiske, tam so vrata in če ne bosta šla z lepega ven, bosta pa šla z grdega … ja, očitno sva si podoben karakter, da se ne pustiva zajebavat in podrejat. Ampak ta avtorica ni taka.

Jaz sem na njeni strani, in jo zelo razumem. Poznaš fraze, da so tašče žleht, in da je v veliko primerih tudi resnica? No, v tem primeru pa gre za tasta.

Sem imel nekoč punco, ki sva živela zase pri njenih starših – v mansardi. V glavnem, vse je bilo lepo in prav, dokler tašča ni začela vedno bolj hoditi k nama gor (skupen vhod v hišo), pa nama prestavljat stvari po kuhinji, v spalnico je hodila, kot da je njena itd itd … wtf? Ko je začela prestavljati pohištvo in govoriti, da bo zdaj to tu, ono tam … čakajte vi malo … to je najino pohištvo, midva sva ga kupila in nočem, da vi meni tu dirigirate kje bo kaj. je bila tako šokirana, da od takrat nikoli več ni gor prišla, niti za minuto, sva pa se zato s takratno začela vedno manj razumeti, ker ona je (itak) svojo mamo zagovarjala, ker ji je pač mama, meni pa ni dala prav. sem pobral kar je bilo mojega, pa odšel. 🙂

Raje pomagaj avtorici, ne pa da jo pošiljaš na zdravljenje. Na začetku je pač bila dobrosrčna, jih je sprejela z odprtimi rokami, ker se ni hotela zameriti staršem svojega partnerja. Ko je s časoma videla, da družina ni pri pravi, je očitno postalo malo prepozno. Tej ženski in otrokom treba pomagati, ker stara starša nalašč ščuvata otroka proti lastni materi … če je to zate normalno (vedno dve plati), pa je s tabo nekaj zelo narobe … mentalno.[/quote]

Zelo razgledana ženska se ne preseli v bližino tašče in tasta, kaj šele, da bi šla živet k njim domov, če so takšni ljudje. Kajti zelo razgledana ženska že v času zveze spozna starše bodočega moža in zna oceniti, kako in kaj je glede bivanja skupaj ali v bližini.

Meni so želeli na njihovi zemlji hišo zgraditi z njihovimi financami, ampak ga ni denarja, da bi svoj bila v bližini, ker sem že čisto na začetku zveze, ko sem spoznala tasta in taščo, že takoj vedela, koliko je ura. Tekom zveze in občasnih obiskov se mi je pa samo še vedno bolj potrjevalo to, da bi zabredla v drek, če bi šla tja živet.

Torej avtorica ima še kako veliko pri tem, da so stvari, kot so. Pa še tako je, kot je že ena napisala- če bi bila samozavestna, odpadejo takšna poniževanja že takoj. Moj tast tudi ponižuje vse okoli sebe. A misliš, da mene si je že kdaj upal? 🙂


Mogoče tu, da svojemu tastu ali tašči ne bi pustil kar tako jemati otrok ipd … Ampak to, da je vse ona kriva … pa ti ženska draga, si sploh kdaj videla v živo primer, ko ima neka zelo razgledana ženska družinico, se preseli k tastu oz v neposredno bližino njim, da se pol sami začnejo vedno bolj vsiljevati?? Poznam zelo lep primer iz naše vasi.

Niso vse ženske iste, ker če bi bile, se svet ne bi tako razlikoval. Ti si res taka, da pri tebi obvelja taka beseda. Ampak pri njej ni tako, ker pač ni tebi podobna. Namesto, da bi ji pomagala, jo ponižuješ. Ti se svojemu tasti in tašči ne pustiš, ker se ju ne bojiš in nisi tak tip ženske. Ona se jih boji, še posebej, ker jo zmerjajo tako, česar pred njimi zagotovo ni bila vajena nikoli.

Mene tast in tašča (niti moja starša) ne bosta nikoli pošiljala v tri krasne, še manj pa meni in otrokom dirigirala potek življenja. Če bosta izvajala kake pritiske, tam so vrata in če ne bosta šla z lepega ven, bosta pa šla z grdega … ja, očitno sva si podoben karakter, da se ne pustiva zajebavat in podrejat. Ampak ta avtorica ni taka.

Jaz sem na njeni strani, in jo zelo razumem. Poznaš fraze, da so tašče žleht, in da je v veliko primerih tudi resnica? No, v tem primeru pa gre za tasta.

Sem imel nekoč punco, ki sva živela zase pri njenih starših – v mansardi. V glavnem, vse je bilo lepo in prav, dokler tašča ni začela vedno bolj hoditi k nama gor (skupen vhod v hišo), pa nama prestavljat stvari po kuhinji, v spalnico je hodila, kot da je njena itd itd … wtf? Ko je začela prestavljati pohištvo in govoriti, da bo zdaj to tu, ono tam … čakajte vi malo … to je najino pohištvo, midva sva ga kupila in nočem, da vi meni tu dirigirate kje bo kaj. je bila tako šokirana, da od takrat nikoli več ni gor prišla, niti za minuto, sva pa se zato s takratno začela vedno manj razumeti, ker ona je (itak) svojo mamo zagovarjala, ker ji je pač mama, meni pa ni dala prav. sem pobral kar je bilo mojega, pa odšel. 🙂

Raje pomagaj avtorici, ne pa da jo pošiljaš na zdravljenje. Na začetku je pač bila dobrosrčna, jih je sprejela z odprtimi rokami, ker se ni hotela zameriti staršem svojega partnerja. Ko je s časoma videla, da družina ni pri pravi, je očitno postalo malo prepozno. Tej ženski in otrokom treba pomagati, ker stara starša nalašč ščuvata otroka proti lastni materi … če je to zate normalno (vedno dve plati), pa je s tabo nekaj zelo narobe … mentalno.[/quote]

Zelo razgledana ženska se ne preseli v bližino tašče in tasta, kaj šele, da bi šla živet k njim domov, če so takšni ljudje. Kajti zelo razgledana ženska že v času zveze spozna starše bodočega moža in zna oceniti, kako in kaj je glede bivanja skupaj ali v bližini.

Meni so želeli na njihovi zemlji hišo zgraditi z njihovimi financami, ampak ga ni denarja, da bi svoj bila v bližini, ker sem že čisto na začetku zveze, ko sem spoznala tasta in taščo, že takoj vedela, koliko je ura. Tekom zveze in občasnih obiskov se mi je pa samo še vedno bolj potrjevalo to, da bi zabredla v drek, če bi šla tja živet.

Torej avtorica ima še kako veliko pri tem, da so stvari, kot so. Pa še tako je, kot je že ena napisala- če bi bila samozavestna, odpadejo takšna poniževanja že takoj. Moj tast tudi ponižuje vse okoli sebe. A misliš, da mene si je že kdaj upal? :)[/quote]
Vse je to res!
A pa ti lahko sprejmeš, da avtorica ni samozavestna kot ti, oz.da so ljudje lahko že iz primarne družine zlorabljeni (jim je ta vzorc, da so “gnoj” domač) in potrebujejo leta, da sploh uvidijo, da jih zlorabljajo partnerji, v tem primeru celo tas?
A se lahko za trenutek vživiš v človeka, ki je vse svoje življenje poslušal, da je ničvreden, ne bodi ga treba, butast debil?
Premoreš toliko empatije?
Tak človek ne bo videl, kar si ti videla že na začetku, ne bo tako hitro prepoznal manipulatorjev.
Zato je popolnoma nepomembno avtorici pametovat, kako je nespametna, in kako smo pa mi pametni.
Ja, marsikaj je verjetno naredila v preteklosti narobe, a sedaj predvsem potrebuje izhod iz sedanje situacije.

Če ti pomaga, je skupina kjer starši delijo podobne izkušnje, in dobivajo mnenja ter nasvete, tudi od strokovnjakov, ki so v skupini: https://www.facebook.com/groups/socutno.starsevstvo/?fref=ts

Starši adminki skupine pošljejo preko sporočila problem, s katerim se soočajo, in admin objavi v skupini, tako da je anonimno.

In kaj bo policija? Mama ima enake pravice kot oče, nič večje.

In kaj bo policija? Mama ima enake pravice kot oče, nič večje.[/quote]
Torej lahko otroke tudi popoka in odpelje.

In kaj bo policija? Mama ima enake pravice kot oče, nič večje.[/quote]
Torej lahko otroke tudi popoka in odpelje.[/quote]

Evo, avtorica, pameten nasvet.Popokaj otroka in ju odpelji.Saj sta tudi tvoja!K tvojim domov, pa preseli se.


Okolje je neprimerno, ker tast se v pričo otrok izraža z besedami Pm, ku.rc, svi.nja nič vredna, za svojo ženo reče da je baba fu.k.nj.e.na. Pa še bi se jih dalo dobit takih psovk. Sama zdr. stroka je ocenila, da tako okolje ni primerno za otroke, ker pač je dedi preveč prostak in se vtika v našo družino in dela zmedo pri otrocih. Dejstvo je, da otroci gledajo kaj njim najbolj paše in sedaj, če ti rečeš otrokom se je treba učit in nalogo napravit, na drugi strani pa pride dedi in v tistem hipu reče, a gremo kaj kupit v trgovino in babico obiskat, valjda je druga opcija super. Zato pa pol mami reče, da ne, prvo šola in ko se vse naredi, se lahko počnejo stvari za zabavo. Sam v očeh otrok izpadem zmaj, tast pa uporabi spet kako psovko in to vpričo otrok. Ko sem pa možu rekla, da ukrepa, da nočem, da tako govori v pričo otrok mu je tudi rekel, tast pa mu je odgovoril nazaj, da on bo delal kar bo tel.

tale tast je pa kot Janez Janša.
kriv za vse kar je narobe:-)))


Okolje je neprimerno, ker tast se v pričo otrok izraža z besedami Pm, ku.rc, svi.nja nič vredna, za svojo ženo reče da je baba fu.k.nj.e.na. Pa še bi se jih dalo dobit takih psovk. Sama zdr. stroka je ocenila, da tako okolje ni primerno za otroke, ker pač je dedi preveč prostak in se vtika v našo družino in dela zmedo pri otrocih. Dejstvo je, da otroci gledajo kaj njim najbolj paše in sedaj, če ti rečeš otrokom se je treba učit in nalogo napravit, na drugi strani pa pride dedi in v tistem hipu reče, a gremo kaj kupit v trgovino in babico obiskat, valjda je druga opcija super. Zato pa pol mami reče, da ne, prvo šola in ko se vse naredi, se lahko počnejo stvari za zabavo. Sam v očeh otrok izpadem zmaj, tast pa uporabi spet kako psovko in to vpričo otrok. Ko sem pa možu rekla, da ukrepa, da nočem, da tako govori v pričo otrok mu je tudi rekel, tast pa mu je odgovoril nazaj, da on bo delal kar bo tel.[/quote]

Zanimivo.
Namreč, preklinjam kot star zapit mornar.
Moji trije ne preklinjajo, no, v bistvu vsi štirje ne preklinjajo, ker tudi mož ne.

Tako naprej ne bo šlo. Z možem pojdita do svetovalca za partnerstvo. Mord zakoncema Mrgole, jih je pa precej. Morda je le blolje, da sta svetovalca v paru, ali pa da je moškega spola, ker ženski mož ne bo zaupal.

Tako naprej ne bo šlo. Z možem pojdita do svetovalca za partnerstvo. Mord zakoncema Mrgole, jih je pa precej. Morda je le blolje, da sta svetovalca v paru, ali pa da je moškega spola, ker ženski mož ne bo zaupal.[/quote]
Je bil predlog, tudi s strani csd in je pomagal ter nam uredil, a žal se mož ni odzval. Kot sem že rekla, si je treba priznat realnost in it dalje. Zato je tudi sprejeta odločitev za ločitev. Vztrajat v nečem, ko vidiš, da te ubija nima smisla. Pa naj bo še tako boleče, nisem ne prva in ne zadnja.

Napišiteizjavo o psihičnem nasilju, ker so vas na CSD dolžni zaščititi, naredite tri kopije, eno dostavite CSD, eno na policijo z vložitvijo kazenske ovadbe, eno pa na odvetniško drubo, ker CSD vas je v primeru psihičnega nasilja dolžno zaščititi v kolikor so otroci mladoletni. LP.[/quote]

Točno tako! Ker sicer se CSD… ne zgane.

Napišiteizjavo o psihičnem nasilju, ker so vas na CSD dolžni zaščititi, naredite tri kopije, eno dostavite CSD, eno na policijo z vložitvijo kazenske ovadbe, eno pa na odvetniško drubo, ker CSD vas je v primeru psihičnega nasilja dolžno zaščititi v kolikor so otroci mladoletni. LP.[/quote]

Točno tako! Ker sicer se CSD… ne zgane.[/quote]

In to , kar dela tast JE psihično nasilje.

To ni nobena jugo družina. Družina je čistokrvna Slovenska, brez mešanih genov.
Lahko bi bil malo bolj razgledan in ljudi, ki prihajajo od drugod jih ne označevali v negativnem pomenu. Pa brez zamere.

New Report

Close