Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu O cem se vedno fantazirate?

O cem se vedno fantazirate?

Pa ce verjames al pa ne – je precej velika sansa, da si s tako kupljeno macko na koncu celo silno zadovoljen …

Vem da bi bil, mislim da si dobra riba..
Sicer sem pa prej narobe napisal-mislil sem mačko v tangicah, ne v žaklju!

Nc ne bom rekla … ne za passe ne za future … sej ves, ce o zeljah preglasno govoris 🙁

hi hi hi… mi najprej streljamo, pol pa vprašamo ;-))))

Streljamo s curaki, jasno…. ;-))))

ja … je boljše na tiho fantazirat …

… in še bolj na tiho uresničevat fantazije ;-)))))

tako naj bo … če pa boš kdaj kakšen vroč insert tle napisal, pa ne bom nč huda 😉

Mene ne bo nihce preprical, da tisto kar je moje, ne bo ostalo moje!
In da je to kaj napačno, skodljivo ali zavajujoče, prevara ali ne vem kaj vse, ves take, ki tako mislijo, se mi smilijo!
So enostavno stvari na tem svetu, ki so le tvoje in tako bo za vedno in prav je tako, saj si enakega mnenja kot jaz, zato tebe prepricevat v to brez veze, une, ki mislijo drugace naj pa kar lapajo kar zelijo, imajo pravico, me pac nismo take;)), nikakor pa se ne strinjam, da bo to nekoc resnica, avantura, saj nimajo pojma kaj sanjamo, si zelimo;))haha

ne ne ne…. sploh ni nič narobe, če fantaziraš. Ma kaka prevara, bull ****. Gre enostavno zato, da je lahko prijetneje, če s partnerjem skupaj fantaziraš.

eh… sem se že izpel pred meseci; pa bi se ponavljal, če bi spet pisal ;-))))

Novega se pa nič ne dogaja takega, kar bi blo za pisat…. Bom moral nekaj nardit v tej smeri; kakšern nenavaden seks ali kaj podobnega…

Mam obcutek (popravte me, ce se motim), da vecina ljudi misli, da so seksualne fantazije znak, da je v zvezi nekaj narobe. Da ni dovolj zanimivo, da ni vec privlacnosti…
Pa to sploh ni res. Fantazije so gonilo. Olje na ogenj.
Mar ni tako???

zdaj je sezona sladoleda … vroca cokolada zna bit tud se aktualna, ko se tako shladi kot danes … pa vecerno kopanje v termah … sprehodek med narcisami na golici … povabilo v gledalisce (predstava pa je ze teden dni odpovedana zaradi bolezni v ansamblu) … ponudba za temeljit ginekoloski pregled, pri cemer ima dama zvezane roke (da seveda ne moti strokovnjaka pri delu) … pomivanje posode v dvoje (on seveda nima rok v pomivalnem koritu)
Babi servis se prej organiziraj :-)))

Točno tako, draga!

To pa je vroče, mater! Tudi “posodico” med tvojimi nogicami bi opral….

tocno to, ampak veliko jih misli drugace, saj si jih poslusala…

skoda, to je lahko le dodatna iskrica za lepsi vsak dan,)), aha olje na ogenj;))kot si omenila ze sama

letosnje poletje bo baje najbolj vroce, sam tolk, da vas spomnim, ko se ze lih kurte, haha

Nam bodo še zgorele/li, a ne?

Kako pa? Zelo natancno, pa brez rokavic, seveda :-))) Ali vsaj brez rokavice :-))

Položil bi te v kad s toplo vodo, se vsedel zraven in tvojo ritko na moje noge. Namilil mucko, ti jo obril na čisto in namazal z oljem ter masiral celo, pa ščegetavčka, vmes vtaknil prstka v nožnico… Bi šlo?

O ja, bi slo. Tebi bi slo? Gladko od rok? Meni bi slo vse razen necesa … ker je ze narejeno … natancno in temeljito … pa z velikim uzitkom … res mi ni jasno, zakaj se moski nad britjem pritozujete ;-)))

Pritožujemo? Mislila pri obritih ženskah? Jaz se ne. In tudi mene je moja obrila!

uf, kje je se poletje … bo se velikrat vroce do takrat … sam jest govorim o cist znosni, prijetni, drazljivi vrocini … ti morda o kakasni drugacni? :-)))

Ja, o tisti, ki se dogaja v tvoji mucki tam spodaj!

Hmmmm, imam neke fantazije, ki pa mojemu niso všeč……..zato ga s tem več ne “obremenjujem”.

Nam bi pa bile všeč, samo jih ne izdaš, a ne?

seveda ne……vsem pa ne; če pa prideš na pohano kuro, ti jih povem na uho!

New Report

Close