Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu O cem se vedno fantazirate?

O cem se vedno fantazirate?

Sam pol ne bi bil zadovoljen samo s kuro, bi si zaželel še tisto tvojo toplo-vlažno mucko. Pa smo spet pri živalcah: kure, mucke….

Če pa imaš tako rad živalce, ti pa dam mucko za božat!

Je ne bi sam božal, hotel bi jo še lizat, pa tistega not potisnit, pa ven, pa not….

AAAAAAhhhhhhhhhhhh…………..Ti si pa vroč v tem hladnem dnevu!

Ne, samo moj k****, kot tvoja lulica!

kaj pa tvoj vroč jeziček? tega imam najraje………..

Potem ti jo pa samo poližem, nič ne bo s fu***m! Smrk

Seveda, f** tudi!!! kaj si mislo, da boš tak hitro fertik? :)))))

Saj se mi je zdelo, da se spraznim v tebe, jihiiiii

hm… škoda. Verjetno te bo slej ko prej začelo nervirat, da jih ne moreš doma izživljat… Potem pa začneš razmišljat, če je to takšno seksualno življenje kot si ga želiš, če ni vredno poskusit kaj drugega kar ponuja širni svet, tvoj pa ne…

Kako dolgo sta skupaj?

hahahahaha, priden bodi in ne delaj bedarij; jaz letim na teren! pa pa!

Se popolnoma strinjam s teboj!
17 let.

jest pa mam fantazijo da bi tebe poseksal v vodnem parku atlantiss:)

Pa gre vse na tvoj racun? Vikend paket? Bi slo? Bi mi prav pasal en mini dopustek ;-)))

ti raje povej koga ne bi pof…bo bolj zanimiv;)) in ali ne veš, da seksat v vodi ni preveč dobr;)), se ne čuti najbolje!

A da ne? Potem pa še nisi dobila tapravga… (mislim, v vodi)

Dobila, dobila, ampak meni tam ne paše, ne rečem, da si delno v vodi, ne pa čist, al pa Srečko mogoče pa res rabm tebe, aha to bo;)..haha, me boš popeljal v podvodni svet;))!

ne verjamem pridi sem da probam:)

mal se opiši.

Katera pa je to soft varjanta?

Men se zdijo pri SM skor vse hard varjanta (5cm petka na tiču,…), da ne omenjam razne kulinarike;)

m&m, silno me razganja, kaj si priporočal ženi? Daj, povej no…..

Pa še to: kaj je huje – SM ali 3-jček? Po osebni presoji jasno.
Men osebno se zdi SM prehuda zadeva zame in me ne privlači, medtem ko bi s tipom in še z nekom tretjim-če je par za seveda-pa tipu ne sede;). sigurno bi mu pa z dvema, ne, hehehe

Lp

Svetilnik, tole me pa cist resno zanima: kolk let stejes?
To, kar si napisal, je blo namrec povsem pricakovano, ne bi pa tega prpisala zrelemu dedcu.

tudi zame je to hard varianta, prav tako prebadanje, šivanje in še marsikaj bi se našlo..

soft varianta? Šeškanje z roko pred in med seksom…

srednje soft ali srednje hard… pas, šiba, bič, do tam, da je koža pordela, kaj več pa ne…

Modrice, ki ostanejo po šeškanju s pripomočki, smatram da spadajo že kar precej pod hard varianto…

Kar se mene tiče, prisegam na soft in na srednjo varianto, če že ostane kak znak na zadnjici še kak dan, je še tudi sprejemljivo, a ni za pretiravat… Zna bit preveč boleče ;-))))

aha, potemtakem si se že sprijaznila ;-)))

skratka, že veš kaj imaš in kaj lahko pričakuješ in česa ne… Spreminjal se več verjetno ne bo, kar se tiče seksualnih nagnjenj ;-))))

Ne vem, ne vem, če pa praviš, da voda ni zate in jaz to spoštujem! Nič ne bo… :-)))

Diplomat, še dobro da poznam pravi odgovor, zakaj nič ne bo;), okej okej, potem me ne prepričuj da je voda bozanska za seks, jaz verjamem le dokazom;)), br jutr Sreč;))!

New Report

Close