Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek o Rodetovih zlorabah

o Rodetovih zlorabah

Odgovor na objavo uporabnika
Ti si pa naiven, 02.01.2022 ob 08:32

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET CENZURIRANI, 02.01.2022 ob 01:05

Odgovor na objavo uporabnika
Ano, 29.12.2021 ob 19:49

Izmed vseh prestopkov duhovnikov, s katerimi se srečuje Cerkev na Slovenskem, je Rodetovo psihično in fizično zlorabljanje takrat mladoletne sirote zagotovo največja sramota, največja črna pika naše Cerkve. Še bolj neverjetno in zavržno pa je, da je morala ta žrtev prej, preden bi se ji kdorkoli opravičil za surove posege v njeno osebnost, umreti.

Tanja Breda Stelzer, pred leti sem bil na njenem pogrebu, je bila ženska z oropano dušo. Vse to, kar grozljivega ji je storil ta v klerika preoblečeni mefisto, je zagotovo odromalo z njo v grob, a drobce te neprijetne zgodovine mi je vendarle uspelo ujeti, posneti, zapisati… 

 

»Največja afera, v katero je bil vpleten Rode, pa zagotovo sega v čas njegovega kaplanovanja v Celju, od koder je moral po prometni nesreči z mladoletno Bredo Petek oditi. A se je, kot je pred leti pisalo Delo, na Jožefov hrib, kjer je z babico živela Breda, ki sta ji kot trinajstletnici umrla oba starša, vračal. Delo in številne priče trdijo, da je Rode mladoletnico tudi spolno zlorabljal, o čemer je Breda, poročena Stelzer, pred leti spregovorila tudi za Delo oziroma za takratnega Delovega novinarja Dejana Karbo, ki je danes naš sodelavec.«

https://www.mladina.si/213037/kardinal-kot-mefisto/

 

Mladina, Karba? No, že topove,daje vse skupaj nakladanje. Pa še DNK je pokazal, da je Karba nesresnično trdila, da ima Rode sina.

 

To vse je bilo dokazano za navadno nakladanje že 15 let nazaj.

Neresnično trdila, da ima sina? Njegov Peter mu je bolj podoben, kot marsikateri sin svojemu očetu. Narava ne laže. Lažni izvid DNK testiranja pa v zameno za par bankovcev v kuverti izda marsikateri inštitut, zlasti zasebni (Rode ni hotel javnega slovenskega inštituta, temveč si je sam izbral nekega zasebnega nemškega, le zakaj bi to storil nedolžen človek?). No, inštituti z religioznimi lastniki bi v imenu vere to naredili tudi zastonj.

Glede Rodeta pa tako: za vsako rit palica raste. Prej ali slej vsakogar dohiti karma, če ne v tem, pa v naslednjem življenju.

In ta sin je potem kar poniknil…..  Denar dela čudeže.

Odgovor na objavo uporabnika
Rodetov sinko, 02.01.2022 ob 11:03

In ta sin je potem kar poniknil…..  Denar dela čudeže.

Tudi Janševa klinika v Avstraliji in mongoloidni Urškin sin sta kar nekam “poniknila”.

Ne moreš verjet, kaj si levičarji lahko vse izmislite!!!

Ja, denar dela čudeže. Po testu DNK v privat cerkveni kliniki, je vse potihnilo. Jaz bi bila tudi tiho, če bi dobila zajeten kupček.

Odgovor na objavo uporabnika
denar vse kupi, 02.01.2022 ob 11:57

Ja, denar dela čudeže. Po testu DNK v privat cerkveni kliniki, je vse potihnilo. Jaz bi bila tudi tiho, če bi dobila zajeten kupček.

Saj vam preefuknjencem se itak ne pride do konca, priznam. Ko vam ena teorija zarote (kardinalov sin) propade z DNK dokazom, vaš poraz skušate preboleti tako, da si izmilite novo teorijo zarote – podkupovanje. Ko nimae niti za novo teorijo dokazov in vam propade, potem svoj poraz skušate opavičiti s tem, da je Rode reptilijanec. :)))

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
izrezan oče, 02.01.2022 ob 15:51

Meni se pa sploh ne zdita podobna, tale je podoben Danielu Craigu ne pa rodiju.

https://old.delo.si/novice/slovenija/primer-rode-zapustil-me-je-ker-sem-neizobrazena.html

»Takrat je bilo po fari zaradi njune romance veliko zgražanja. Po Tanjinih besedah so njenega učitelja verouka Rodeta z Jožefovega hriba odpoklicali prav zaradi nje oziroma zaradi prometne nesreče, ki sta jo doživela.

 »V oči in nos sta si res podobna, vendar …« Stavka ni končala, ampak je spremenila temo pogovora.

Ko je pozneje pojasnila, kdaj in kako se je spolno podredila Rodetu, je dodala, da je za njun odnos vedela tudi njena stara mama, pri kateri je takrat živela. Tanja Breda je zaradi zgodnje smrti staršev živela z babico, ki je bila perica v celjskem zdravstvenem domu. Bila je revna, živela pa je v cerkvenem poslopju na Jožefovem hribu, kjer je med svojim kaplanovanjem v Celju živel tudi Franc Rode.

Vsekakor Tanja Breda kardinala Rodeta ščiti. »Bolnica z vso svojo bedo ščiti kardinala, ki se ves zdrav šopiri v blišču Cerkve,« pravi naš vir blizu Tanje Brede. Sama pa nam je še povedala, da jo je Rode, s katerim sta si nekaj let veliko dopisovala, »zapustil zaradi tega, ker da sem premalo intelektualna, premalo izobražena«.

A da je afera z Rodetom izmišljena?

Zakaj pa je potem Karba izgubil službo in bil deležen nenormalnih pritiskov in nasilja?

Odgovor na objavo uporabnika
vidividi, 02.01.2022 ob 15:55

Meni se pa sploh ne zdita podobna, tale je podoben Danielu Craigu ne pa rodiju.

isti podočnjaki in oči

V Siemensu nosečnic niso zaposlovali in po besedah domačih se je znašla v sanatoriju Sv. Jožefa. “Kdo ji je pomagal tja, lahko samo ugibamo. O tem Tanja Breda nikdar ni hotela govoriti,” so dejali. Ker je bila kot nezaposlena brez zdravstvenega in socialnega zavarovanja, je moral njen sin po rojstvu v sirotišnico. To je Peter tudi zapisal v tretjem pismu kardinalu Rodetu, ki mu ga je poslal minuli ponedeljek: “Prva leta svojega življenja sem odraščal v sirotišnici, ker moj oče ni hotel imeti ničesar z mano.”

Odgovor na objavo uporabnika
izrezan oče, 02.01.2022 ob 15:57

isti podočnjaki in oči

saj je tudi Daniel Craig sin od Rodeta! Pa moj sodelavec očitno tudi, praktično vsak, ki ima modre oči in kljukast nos bi lahko bil od Rodeta sin. Sploh pa ne  vem, zakaj bi bil tak otrok problem. Uran , ta debeli ljubljenec vseh preprostih ljudi, pa je res imel nezakonske otroke, pa se noben ni ob to spotikal. Ravno tako kot ob njegovo požrešnost ne.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 02.01.2022 ob 17:15

saj je tudi Daniel Craig sin od Rodeta! Pa moj sodelavec očitno tudi, praktično vsak, ki ima modre oči in kljukast nos bi lahko bil od Rodeta sin. Sploh pa ne  vem, zakaj bi bil tak otrok problem. Uran , ta debeli ljubljenec vseh preprostih ljudi, pa je res imel nezakonske otroke, pa se noben ni ob to spotikal. Ravno tako kot ob njegovo požrešnost ne.

🤣🤣🤣

seveda 😎

dej no – če pa ta ni njegov sin ( fotka je javno objavvljena)…

Peter Stelzer

 

Se vidi, da je fotomontaža.

Odgovor na objavo uporabnika
javno objavljena fotografija, 02.01.2022 ob 17:20

dej no – če pa ta ni njegov sin ( fotka je javno objavvljena)…

Peter Stelzer

 

mal spominja na Ališića

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Mogoče je res izrezan oče, z Rodetom si pa niti nista tako podobna, ušesa imata povsem drugačna, mladi ima kotičje ust zavihane navzgor, stari navzdol, mladi ima izbočen, poudarjen očeni lok, stari ravno kontra. Relevanten je pa itak DNK oz njega analiza, kjer pa sorodstva ni.

Odgovor na objavo uporabnika
agatha, 02.01.2022 ob 15:57

A da je afera z Rodetom izmišljena?

Zakaj pa je potem Karba izgubil službo in bil deležen nenormalnih pritiskov in nasilja?

Mogoče je pa problem v Karbi, si ga kdaj srečala, očitno ne?

Odgovor na objavo uporabnika
whitecow, 02.01.2022 ob 21:05

mal spominja na Ališića

Samo res, še Ališiču je bolj podoben kot Rodetu, mogoče je pa Ališičev polbrat in Rode oče obeh? 😛

 

Pa še Daniela Craiga, tista je dobra ja. :)))

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimus897, 01.01.2022 ob 10:52

Spet bo tožil mladino in spet bo mladina plačala odškodnino in spet boste noreli kako grd da je, kak da bo mladina zaradi tega propadla…

Nisi prebral, da je Rode vse tožbe spušil?

Rode je sam priznal, da sta prijateljevala, skupaj sta imela prometno nesrečo, ki je dokumentirana. Potem ona čudežno izgine v Nemčijo in slabo leto kasneje se rodi nezakonski otrok, ki ni njegov? Seriously?

Zanimiva sprenevadanja. A od Daneila Craiga mama, pa od tvojega sodelavca mama, sta tud meli osebno zgodovino z Rodetom? In sta tudi njima mami namignili, da sta verjetno Rodetova sinova? Ker pri Stelzerjevi mami je to pač bilo…

Pa od Ališiča mama se je tud z Rodetom v avtu vozila in še kaj več?

Jaz sem prepričan, da je njegova mama vedela, kako nastanejo otroci in kdo ji ga je vtikal in da je vse skupaj povedala sinu. Bolj kot sem prepričan v to, da so na DNK testu uporabili prave vzorčke.

New Report

Close