Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek občutek imam..

občutek imam..

Da se nekdo ampak na lep način dela norca na srednjih..
ko sem vprašala ali je Jana on ali ona odgovora ni bilo, ampak je nastal kasneje nov post :))))))) z istim nickom.
Jaz v jok in na drevo. TKO!

Ojej a res? Hmm nič ne berem tam..bom pogledala.K ta svina šele zdej začela delat tu pri na na gorenjskem veš!

Itak se vsi delajo norca…sej veš..mene je tista zgodba o ženski,k je izgubila svoje tri najdražje zadnjič spravila v jok..Mater ej sm napisala svoje nazaj, ampak sej ni vredno.Ni vredno se razburjat res ne!
Čudni ljudi,veš pa sama” ima svega”….sto ljudi sto čudi!Velik korak čez naredi pa bo!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ojej a res? Hmm nič ne berem tam..bom pogledala.K ta svina šele zdej začela delat tu pri na na gorenjskem veš!

Itak se vsi delajo norca…sej veš..mene je tista zgodba o ženski,k je izgubila svoje tri najdražje zadnjič spravila v jok..Mater ej sm napisala svoje nazaj, ampak sej ni vredno.Ni vredno se razburjat res ne!
Čudni ljudi,veš pa sama” ima svega”….sto ljudi sto čudi!Velik korak čez naredi pa bo!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Žal sem bila jaz pri tisti glasbenici precej skeptična. Ja ! Hm, morala bom spremeniti nick tam, ali nekaj naredit drugega. Ker enkrat me je ravno posavec ” obdeloval “, da mu je prekleto čudno izzvenel neki moj post, ki ni bil moj . In je potem začutil kar olajšanje, ko je videl, da se ni zmotil. :)) No, bom premislila kaj naredit. Je pa hudo čudno , da se zdaj tolikokrat pojavlja ta nick v tako kratkem času, prej pa nič ):

Oh, tkole glede posavca sem narobe raztolmačila. Razveselil se je, ko je videl, da se ni zmotil o mnenju glede mojega razmišljanja o neki stvari. Danes se ne spomnim več zakaj je šlo. No, tko je to, ko ni registracije, pa potem nikol ne veš v kakšen ” zos ” boš zdrknu noter globoko :)))))))))

Hmm Zdej pa ne vem več zakaj gre.Sem šla brat! Ampak sej nič kaj takega..zdej al sme kej prezrla..Eden je glede živlenja v dvoje….drugi zdej pa zaradi zaposlitve…
No če je to to..potem ma ni pene.
Hja če malo pomislim,kolk se jih gužva tu gor na med.overju..in kakšne težave imamo dopoldan pist..pol ni men nč čudno da je več Jan.
A mogoče misliš,da te kter heca?No tud to je možno..ampak če je to res,potem mu nikar ne daj nadaljnega veselja..lepo prezri..Mi te poznamo Jana..ravno tako dobro kot je Posavec napisal,da ve kaj napišeš…tudi mi vemo..Jana…nč sekirat oki?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jana , men je bilo pa prej tako všeč ….. k sem
se ti javla , no , pa …. , pa pravlca , pa kar neč več ne vem …..

“Ku si ?”
“Dobar !”
“Fajn !”

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Antena ?

čut 🙂

hudiča kwa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ljubezen

aha….zooo

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hahahaha , kaj je tu ratalo…

…čut , antena , kva , ah zoo , ljubezen … , pa sej imamo vse !

ja ja taprav občutek mamo a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ker je vedno vse odvisno od občutka . Ja !

New Report

Close