Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Občutno mlajši tip

Občutno mlajši tip

Mladim fantom dišijo zrele ženske, zrelim tipom dišijo mlade rožice.
Tako je to – narava nas ma za.jebava. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Omogoči mu, da izživi prepovedane sanje z materjo, verjetno mu je mati manjkala v otroštvu, tako da najbolje, da mu eno flaško z mlekom kupiš, da ga boš spolno bolj podžigala. 😀
[/quote]

Če 40-letni moški pritiska 28-letno bejbo, je pa vse v redu, ane?

A ti kavsaš? Kako to zgleda? Spolnost je nekaj čudovitega, idioti tvojega kova pa vse pokvarite. Verjetno imaš čustveno inteligenco na minimumu.

pa daj pobu izkušnjo … večkrat ☺
jaz jo imam … vedno dobim nasmeh ko se spomnim

A ti kavsaš? Kako to zgleda? Spolnost je nekaj čudovitega, idioti tvojega kova pa vse pokvarite. Verjetno imaš čustveno inteligenco na minimumu.
[/quote]
a je opravek kot tak kaj drugačen, če zanj uporabiš drugo besedo?

Starost tu ne igra vloge, samo a ti je čisto vseeno, da je tip ZASEDEN?

Če 40-letni moški pritiska 28-letno bejbo, je pa vse v redu, ane?
[/quote]

Je bolj naravno, da je moški starejši, kakor pa obratno.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Avtorica, zadrgnjena si za današnji čas. Kaj pa je danes 12 let med brati? mene osvajajo 20 let mlajši, eden 18 let mlajši milijonar me prav res mika, pa ga verjetno ne bom spustila iz krempeljcev. Malo zabave zreli lepi ženski ne more naškodit.

Avtorica je poudarila, da je krepostna, samo malo jo je ze zacela srbeti.


Men se tud zdi to večji problem!

Kaj smo me naredile…. jaz nč. Bilo,prošlo. Sebe poznam, s svojimi čustvi delam skrajno previdno.

Meni so tudi všeč starejše ženske. Sem star 28 let, ampak nisem ta, ki ga opisuješ. 🙂

“Krepostna” je rekla …. :-))))))))
Pa to ni res…

Stara sem bila 40, on 24. Je vztrajal in vztrajal, meni je bilo smešno. Ko sem ga dodobra spoznala, sem se pa odločila. Čist tako, za hec in da bom vedela, kaj je res in kaj ne iz prve roke – ker do takrat sem vedno delovala in seksala zgolj iz ljubezni. Skratka … ene pol leta sva se tako občasno dobila, potem pa me je minilo. Enostavno je meni seks brez ljubezni brez veze. Vzburjenost je, orgazmi so … to je pa tudi vse. Mi je to premalo.

Že to, da ima nekaj let punco, bi zame zadostovalo za NE. Starost sploh ne bi igrala vloge.

New Report

Close