Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek obdobje v življenju ženske, ko otroci malo odrastejo, mož sexi, ona pa se stara…

obdobje v življenju ženske, ko otroci malo odrastejo, mož sexi, ona pa se stara…

Zrelejša ženska lahko kontrolira kilograme, ne more pa zavrteti let nazaj, jasno, zato so mlajše debele (omalovaževalni pridevek za neatraktivnost ali lisica o kislem grozdju). 😉
Sinonim za lepoto oz. če gledamo čisto evolucijsko, je vedno bila za moške MLADOST ženske, ne idealna kilaža! 😀
Ker je mladost ženske povezana z rodnostjo in ne teža, če ne gre v skrajnosti.
[/quote]. Včasih je tudi ena ženska naredila celo vojno. No to sem jaz. Če bi jih imela 50 bi te se razumela tako pa… Tvoj izgled verjetno ni nadpovprečen tako kot moj in govoriš bedarije. Ajde
[/quote]

Bedarije? Ne, to je narava. Poglej moške, ki imajo veliko pod palcem, mlajše ženske 20, 30 let…., ali pa kjer ženske nimajo veliko pravic, trgujejo z mlajšimi, še skoraj otroki, npr. muslimasnki svet. Saj mlajša ženska tudi lahko shujša, ampak starejša se pa ne more pomladit. 😀

Pametna, zrelejša ženska se bo pohvalila z dobrim moškim, družino, ne, koliko moških oči ujame, ko gre po ulici v mini kiklci, seveda z grenko zavistjo, ko vidi mlajše modele, ki dobijo večji “očesni moški feedback” oz. pozornost. 😉

Lep dan piška 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Haha ta ti je dobra. Ko bi vsaj bilo tako. Meni gredo ti pogledi preklet na zivce.Minikiklc ne nosim ker mi je prostaško. Sicer pa neumnost da se pregovarjam tle s tabo. Prvo bi me mogu videt pa bi zaprl usta. Sem pa prepričana da na Forum lepotci ne hodijo in slučajno jaz zasla tle gor. Haha bedarije. Ajdi

Ženska ne rabi biti pametna. Glavno, da si lepa in mlada, če hočeš žeti uspeh v življenju. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ma ne me j.ebat, kateri stari dec je seksi? Večina jih pri 50 zgleda, kot da bodo vsak čas crknili. Ali so predebeli, ali pa čist sivi. Tisti, ki dejansko dobro zgledajo, pa ne pridejo v obzir, za te okolica misli, da so pod 40, ampak to so redki.


Pri 20ih je kraljica lepa mlada zenska. Pri 40 je kralj uspesen postaven moski.
[/quote]

Nič ne pomaga, še vedno malo bajsasta 40-letna prej tiča faše, kot postaven 40-letnik mlado babo.

Tebe samo daje delna slepota. Moj je bil zadnjič zmenjen s kolegicami s srednje šole, da grejo v gledališče, gledat enega sošolca, ki je postal igralec. In mi pripoveduje moj, da gleda po občinstvu in išče mlade punce, če kero sošolko spozna, pol se pa spomni, da mora gledat gospe, ker smo vsi skupaj že kar malo stari. Počutimo se pa ne. 🙂 Samo žrtev samoprevare si. 🙂
[/quote]Meni se je vseeno, tolaži se ti s čim hočeš. Noben pameten štiridesetletnik se ne bo ozrl za štiridesetletnico, kvečjemu kak fukfehter, to je dejstvo in ni nastalo danes in tega ne boste spremenile, ker kljub vsemu trudu, ki ga vlagate v videz, izgledate stare v primerjavi z vrstnikom.
[/quote]

kaj ma to veze, za čim se ti oziraš in na kaj dr.kaš?


Pri 20ih je kraljica lepa mlada zenska. Pri 40 je kralj uspesen postaven moski.
[/quote]

Nič ne pomaga, še vedno malo bajsasta 40-letna prej tiča faše, kot postaven 40-letnik mlado babo.
[/quote] Po čem to sklepaš? Če niso tvoje osebne izkušnje, ne velja.

Fuk.fehtarji vzamejo, kar pač lahko. To ni ravno znanost. Lahko se pa tolažiš, da ni tako.

. Včasih je tudi ena ženska naredila celo vojno. No to sem jaz. Če bi jih imela 50 bi te se razumela tako pa… Tvoj izgled verjetno ni nadpovprečen tako kot moj in govoriš bedarije. Ajde
[/quote]

Bedarije? Ne, to je narava. Poglej moške, ki imajo veliko pod palcem, mlajše ženske 20, 30 let…., ali pa kjer ženske nimajo veliko pravic, trgujejo z mlajšimi, še skoraj otroki, npr. muslimasnki svet. Saj mlajša ženska tudi lahko shujša, ampak starejša se pa ne more pomladit. 😀

Pametna, zrelejša ženska se bo pohvalila z dobrim moškim, družino, ne, koliko moških oči ujame, ko gre po ulici v mini kiklci, seveda z grenko zavistjo, ko vidi mlajše modele, ki dobijo večji “očesni moški feedback” oz. pozornost. 😉

Lep dan piška 😀
[/quote]

Vse 25-letnice niso avtomatično lepe že samo zato, ker so mlade, in vse 40-letnice niso avtomatično uvele in nezanimive zaradi starosti. Vsaj tam, kjer jaz živim, je tako. Sem iz turističnega kraja in je zdaj polno tujih turistov … pa kakšni so ti mladi ljudje (ne samo punce, tudi fantje). to je vse nekam mehko in putrasto, zelo malo jih je vredno dvakrat pogledat.

Moj partner je precej premožen, je tri leta mlajši od mene, krasen za pogledat – lepši od mene, če smo objektivni – pa je vseeno izbral mene, ne kake 30-letnice. Aja, stara sem 50.
So pač še drugi dejavniki … on osebno enostavno želi ob sebi imeti partnerko v pravem pomenu besede, ne da je hišnik princeski na zrnu graha. Ker je zelo inteligenten, mora tudi ženska imeti kak dekagram možganov, ki ga ne obremenjuje samo s frizuro.

Letos smo imeli 20 obletnico mature. Moški so se spremenili (postarali) mnogo bolj kot ženske. Veliko jih je v življenju zabluzilo, tisti uspešni so v večini prekomerno prehranjeni, sivi ali plašasti. No, in potem se moj mož sreča s svojimi sošolci in sošolkam, pa mi ves zgrožen razlaga, kako zelo so se ženske postarale, da so pač zdaj “gospe” in nič več ” bejbe”. On izgleda mlajši in se niso mogle načudit, ampak to so pač geni, nič drugega. Ne glede na izgled, starost nikomur ni prihranjena in tudi naj ohranjeni 40, 50 in 60 letniki niso varni pred boleznimi. Uživajte v svojih letih, pomirite se s svojim življenjem, bodite bolj prijazni, kot bi bilo nujno potrebno in se boste bolje in srečnejše počutili v svoji koži. Vso srečio!

New Report

Close