Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek obetajo se novi davki

obetajo se novi davki

Spet ga bomo nastradali tisti, ki smo si nekaj prigrebli, ta pridni….tisti, ki delamo dan in noč, razmišljamo kako naj pridemo še do več nepremičnin, boljega avtomobila, luksuznega vikenda..
Davek na davek, nikoli konca:( Pridni bomo še bolj plačevali, tisti, ki niso nič ustvarili bodo pa naprej uživali .
Pa saj smo davke že plačevali, ko smo gradili, za vsak žakelj cementa in opeke…

davčna

ni vse v denarju in to te bo življenje izučilo

to je samo zato, da še tisti najbolj zagreti materialisti odprete srca in spoznate bistvo življenja.

nova
Uredništvo priporoča

Slaba tolažba za nas pridne, misliš, da je lepo gledat sosede, ki cel dan afne guncajo, imajo dovolj časa za vsemogoče stvari in afnarije, zapravlajo tudi naš denar:(
Mi pa delamo podnevi in ponoči, da imamo dovolj, da bomo poskrbeli tudi za naše otroke, pa še vnuke.
Garamo, razmišljamo, zdaj bomo pa še plačevali več:(
JE TO RES PRAV?????

Slaba tolažba za nas pridne, misliš, da je lepo gledat sosede, ki cel dan afne guncajo, imajo dovolj časa za vsemogoče stvari in afnarije, zapravlajo tudi naš denar:(
Mi pa delamo podnevi in ponoči, da imamo dovolj, da bomo poskrbeli tudi za naše otroke, pa še vnuke.
Garamo, razmišljamo, zdaj bomo pa še plačevali več:(
JE TO RES PRAV?????[/quote]

tudi tvoji vnuki bodo raje afne guncali in bodo v par letih zapravili, kar boš ti v celem življenju spravila na kup. tako to je, denar mora krožiti.

Lej, meni je fino, ko sosed zeva na vsa usta, ko mu povem kaj vse imamo in kaj imamo še v načrtu vse pridobiti, tudi to je smisel življenja.
Moti me le to, da bodo spet udarili po nas, pridnih!!!!
Mi, ki nikamor ne vozimo popolodne otrok, ker DELAMO!!!
Drugi jih pa razvažajo po vsemogočnih delavnicah, ker imajo dovolj časa in očitno tudi denarja!!
Mi, ta PRIDNI in nihče drug ne podpira te države!!!!!!
Plačujemo za vse, tudi za lenuhe in zdaj bomo še več, da bodo lenuhi še naprej uživali!!!

Slaba tolažba za nas pridne, misliš, da je lepo gledat sosede, ki cel dan afne guncajo, imajo dovolj časa za vsemogoče stvari in afnarije, zapravlajo tudi naš denar:(
Mi pa delamo podnevi in ponoči, da imamo dovolj, da bomo poskrbeli tudi za naše otroke, pa še vnuke.
Garamo, razmišljamo, zdaj bomo pa še plačevali več:(
JE TO RES PRAV?????[/quote]

Seveda je prav….vsi ,ki hodimo v službo in plačujemo davke, smo bedaki…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

” DAVČNA “

KDO ZAPRAVLJA TVOJ DENAR ?!?! Kaj serješ !? Vsak človek ima dejansko svoje premoženje . NOBEN OD TEH SOSEDOV NE BO DEDOVAL PO TEBI !!

Sram naj te bo !!!

O , naj s ti zgodi kaj takega , da boš spoznala in odprla oči , da denar ni vse . Gnusi se mi , da se sploh pogovarjam s tabo

“davčna ” , nisi ti pridna , ti si samo pohlepna materialistka Bog take kot si ti slej kot prej izuči , ko vam naredi kaj takega , da se potem malo zamislite kaj je smisel življenja .

In nehaj pisat zase , da ” si pridna ” …..gnusno je

Naj povem, da ne bi nikoli tako delali, če bi vedeli kam vodi vse skupaj!! nazaj ne moremo več, ker imamo že kar veliko vsega, bi bilo bedno vse skupaj pustit, prodati se ne da po ceni,ki bi nam ustrezala.
Le zakaj mora bit tako? Nazadnje bodo še reformo sprejeli in nam vse pobrali!!!
Smo misili, kako bomo lepo uživali, zdaj bomo morali delati še več!!!!
Pa to ni normalno no.

Joj ” davčna ” ali kaj si že

gnusna si , nisi ti pridna in naj te Bog že enkrat izuči , da postaneš normalen človek

imate svojo firmo, zaposlene ljudi?

Ko bi vi vedeli kaj vse imamo, se ne bi upali govorit da sem lena:(
Pridni smo kot mravlje, očitno za razliko od tu pisočih!
GARAMO, RAZMIŠLJAMO, ves dan v akciji!!!!!!

REFORME SO NAMENJENE UŽIVAŠKIM IN POŽREŠNIM KRETENOM KOT SI TI…. :-)))))))))))) Ja, je treba delat, kaj pa si mislila? Da se boš do 50-tega grebla, potem pa počivala??
Bruahahahahahahahahahahaha ……………………….. ha ha

Don’t worry, be happy ….

ja , davčna

bravo , dobro si zabrusila

zase pravi , da je pridna 🙂 ha ha Bolj pridna je ena trgovka , ki cele dneve gara za 400 evrov , pa še doma za družino skrbi , kot tale vešča

imate svojo firmo, zaposlene ljudi?[/quote]

Kakšen pomen ima zdaj to???? Tudi drugi delajo za nas, ja, samo to nič ne spremeni, vse je naše, vse kar imamo, delavec dobi svojo plačilo.


Kakšno plačilo ?

“davčna “

molim Boga , da ti država vse pobere ! Da se začneš zavedat , da ni ves denar tega sveta tvoj . Nisi vredna več mojega časa.

Nasvidenje


Kakšno plačilo ?[/quote]

Po 1000eur!!!!!
Upam, da se zavedaš, da je minimalna plača pod 600 eur!!!

Če imaš otroke, raje zdaj, ko vidiš, da tvoje garanje in visenje v službi non-stop pelje samo še v večje davke, nameni čas njim. Pride čas, ko je treba v življenju postavit prioritete, in če so to materialne dobrine, potem ko že itak imaš več kot dovolj vsega, nad družino, nekaj ni v redu in verjemi, da tudi otroci ne bodo znali ceniti stvari, če jim bodo na pladnju prinesene. Morda bodo sicer tvoji otroci drugačni, ampak zelo dvomim. Daj jim sebe, ne dobrin. Pa kdaj preberi kakšno knjigo na to tematiko, če meni ne verjameš.

http://5.mshcdn.com/wp-content/uploads/2012/10/felix-jump-640-watermark-640.gif

ženska, ni ves denar sveta samo tvoj , razumeš ?

Sosedi naj počnejo karkoli hočejo , saj oni ne bodo dedovali po tebi , zato se brigaj zase , nesramnica


Kakšno plačilo ?[/quote]

Po 1000eur!!!!!
Upam, da se zavedaš, da je minimalna plača pod 600 eur!!![/quote]
Bruto ali neto ?

Minimalna plača je 763 bruto.

imate svojo firmo, zaposlene ljudi?[/quote]

Kakšen pomen ima zdaj to???? Tudi drugi delajo za nas, ja, samo to nič ne spremeni, vse je naše, vse kar imamo, delavec dobi svojo plačilo.[/quote]

kaj si tok agresivna?
ljudje tukaj se pogovarjamo stabo, ti postavljamo vprašanja, skušamo razumet … ti pa ko en stekel pes …

New Report

Close