Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obiskali so me migranti

Obiskali so me migranti

Sigurno čist lepo delali z njimi. Moraš pa pregledat vse, ker nikoli ne veš, s kom imaš opravka.
Je pa zanimivo, ti so se načrtno izpostavili. Čist lahko bi slekli cote, bili v gatah – in bi vsak mislil, da so kopalci, turisti.:-)) Sploh avgusta, ko smo že vsi zagoreli.

Da zaradi tega ne bi šel ob Kolpo je pa smešno. Na Bledu je šele gužva in vse preplačaš.

Ostane nam edino malo morja in kakšen potok, ki še ni obljuden.

Misliš, da si lahko lastiš pravico, da si rojena v varni oazi in, da si lahko lastiš pravico, ter jim drugim jemlješ pravico do mira svobode in hrane.
Veš ti kaj je svoboda? Upam, da si zadovoljna ko služiš pijancem in s pijanci.

Slovenski izrodki pa glave kurijo v pečeh, morijo v spanju svoje soproge..ti se spotikaš pa ob dva mimoidoča. Svašta od ljudi!”

To sigurno nista bila migranta, ampak slovenska delavca na minimalcu.
[/quote]Da!

Da bi k meni prišla, obema tako primažem z mojo šapo, da bi brez policije odšla sama nazaj na hrvaško. Da bom jaz potem obdolžen podkupovanja in tihotapljenja? Tako bi fasala, da bi sama letela iz države po hitrem postopku. Naj se borijo, delajo in vse ostalo v svoji domovini, izdajalci svoje države.

Zakaj so samo taki pametni, ki nimajo nobenega opravka z njimi, ki niso še nobenega srečali, ko sploh ne vejo kaj je to migrant. Ah ne ti bi jim na rezali šunko, sirčka, vinčka ponudili prenočišče, še denar bi jim dali, aja pa zapeljali do naslednje postaje. Ja itak sam blefirate neki ke u tri krasne.

Misliš, da si lahko lastiš pravico, da si rojena v varni oazi in, da si lahko lastiš pravico, ter jim drugim jemlješ pravico do mira svobode in hrane.
Veš ti kaj je svoboda? Upam, da si zadovoljna ko služiš pijancem in s pijanci.

Slovenski izrodki pa glave kurijo v pečeh, morijo v spanju svoje soproge..ti se spotikaš pa ob dva mimoidoča. Svašta od ljudi!”
[/quote]

Pa kva je s tabo?? Kva pa ti ves kaj je pravica, ne ti neki pametvat tuki. Ce bi bla pametna se ne bi bala policistov. Ti se neves kva je to migrant. SVAŠTA MAJKA RODI! Dej pust cifro bomo drugic tebe obvestil, ko kaksnega srecamo, bomo vidl ce bos tud takrat tko pametn. Al te je sam goflja.

Težko rečem kaj o njh ker nimam kontakta z njimi, mislim si da človek pač beži iz tistega sranja dol zakaj bi mu jaz stal na poti.

AMPAK

imajo povsem legalno opcijo da pridejo pa ne pridejo. Če je pol od tega res kar se dogaja po bosni glede vlomov in kraj in je potem samo 1-5 tega pri nas ob meji potem pa lokalce povsem razumem da jih prijavijo.

Najbolje da narediš po svoji vesti. Je še najbolj prav. Jaz bi verjetno malo okleval na koncu pa vseeno poklical policijo. Klinc red je pa le red.

Ko berem določene komentarje se mi dvigne kar pritisk. Priporočam za tiste kateri imate nizkega.

Pa kva je s tabo?? Kva pa ti ves kaj je pravica, ne ti neki pametvat tuki. Ce bi bla pametna se ne bi bala policistov. Ti se neves kva je to migrant. SVAŠTA MAJKA RODI! Dej pust cifro bomo drugic tebe obvestil, ko kaksnega srecamo, bomo vidl ce bos tud takrat tko pametn. Al te je sam goflja.
[/quote]Se jih ne bojim…so v familiji :)hahahaha. K
Kakšen nivo komunikacije…odraz tvoje osebnosti pač :)…goflja 🙂 …ah sam poskušam napist kako zgleda, ko napišeš goflja 🙂

Pa sedaj piši še pod desetimi multinicki :)..veliko zabave

https://www.youtube.com/watch?v=MEq1-rwgEcs

samia je bila deklica, ki je želela samo eno – TEČI. oglej si priložen video, je njej v spomin. je ena od oseb, ki so utonile na poti v evropo. samo TEČI je hotela, to je vse. po tvoje si je mogoče želela preveč, mar ne.
[/quote]

Kaj čmo. Je pač hotela samo teči. Če bi bila dovolj dobra, bi prišla do vize. Kaj bi pa bilo, je pa vprašanje. Itak pa vsi zamorci, ki pridejo, hočejo samo špilat fuzbal, arabci bi pa vsi odpirali arabske fastfude.
Solzavih zgodbic imam vrh glave. Glejmo dejstva. Ne moremo podpirat milijonov in milijonov migrantov, ki si želijo “greener pastures” v EU, zraven pa še šibat milijarde v Afriko, na Bližnji vzhod. Še najmanj pa, da bodo hodili v EU šprintat, pa brcat žogo.

Ene dva bi usekal, da se obrneta nazaj, potem bi imel na garminu drugo pot. Okol tvoje kmetije 2 kilometra. :-))

Jebba je, ker so vas cigani na Dolenjskem kar zverziral in ste trpežni. Sem garant, da čez Gorenjsko ne pride noben.
Edino…. če je že do sem prišel, ga pošibaš še čez mejo. Samo zato, da ni stroškov.

Ene dva bi usekal, da se obrneta nazaj, potem bi imel na garminu drugo pot. Okol tvoje kmetije 2 kilometra. :-))

Napotim ga čez Kočevski rog, Julijce, pa marš kro in nazaj v BIH. Če ga slučajno ne požre medved.

Jebba je, ker so vas cigani na Dolenjskem kar zverziral in ste trpežni. Sem garant, da čez Gorenjsko ne pride noben.
Edino…. če je že do sem prišel, ga pošibaš še čez mejo. Samo zato, da ni stroškov.
[/quote]

Levičarji še zdaj čutijo potrebo se delat norca, ko sami nič ne delajo na problematiki in migrante ne poznajo, zivijo v filmih. Pravi populizem bi Metelkovo in Pekarno napolnil z migranti v narocje tem one love krerenom. Nazalost so nam Ljubljancani izvolili fake populista srbskega Macrona Šarca, ki ga je skotila in nastavila kabala, tako da nic od pragmatike in populizma.

Misliš, da si lahko lastiš pravico, da si rojena v varni oazi in, da si lahko lastiš pravico, ter jim drugim jemlješ pravico do mira svobode in hrane.
Veš ti kaj je svoboda? Upam, da si zadovoljna ko služiš pijancem in s pijanci.

Slovenski izrodki pa glave kurijo v pečeh, morijo v spanju svoje soproge..ti se spotikaš pa ob dva mimoidoča. Svašta od ljudi!”
[/quote]

Zakaj sploh živiš v Sloveniji, če imaš toliko slabega za povedati, čez Slovence in Slovenijo, izgini čimprej čez mejo…

Misliš, da si lahko lastiš pravico, da si rojena v varni oazi in, da si lahko lastiš pravico, ter jim drugim jemlješ pravico do mira svobode in hrane.
Veš ti kaj je svoboda? Upam, da si zadovoljna ko služiš pijancem in s pijanci.

Slovenski izrodki pa glave kurijo v pečeh, morijo v spanju svoje soproge..ti se spotikaš pa ob dva mimoidoča. Svašta od ljudi!”
[/quote]

Slovenske (evropske) izrodke ste izmaličile cankarjanske matere, začenši s Trobcem. Narava že ve kaj dela, ko k nam pošilja mačetarje, da počisti sočustvujočo, dobrodelno, …….. skratka nadvse pravičniško leporečno sodrgo.

Poglej naravno prav(o): Je tako ekološko, da sploh ne rabi silne oborožitve, še več, enga samga metka ji je škoda za vas leporečne pravičnice. Naravno prav(o) namreč deluje po načelu izvršenih dejstev, hitro in efektivno.

Tak da, samo vprašanje časa je, kdaj boš tudi ti zaprla svojo gofljo, če jo boš sploh čas imela.

Tudi tedve nista imele te sreče: https://www.google.com/search?q=Louisi+Vesterager+Jespersen&rlz=1C1TEUA_enSI539SI539&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=VBhkB_8wOLH2nM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}253A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}252CN3zRuY-3Cx9jbM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}252C_&vet=1&usg=AI4_-kT3uy-bbEXS7rnn18Zi7SVTDlNinw&sa=X&ved=2ahUKEwjw8svj9-bhAhVFposKHfUGApgQ9QEwAXoECAYQBg#imgrc=VBhkB_8wOLH2nM:

Zakaj sploh živiš v Sloveniji, če imaš toliko slabega za povedati, čez Slovence in Slovenijo, izgini čimprej čez mejo…
[/quote]

Vidim, da si poln ljubezni do sočloveka. :-S

Slovenske (evropske) izrodke ste izmaličile cankarjanske matere, začenši s Trobcem. Narava že ve kaj dela, ko k nam pošilja mačetarje, da počisti sočustvujočo, dobrodelno, …….. skratka nadvse pravičniško leporečno sodrgo.

Poglej naravno prav(o): Je tako ekološko, da sploh ne rabi silne oborožitve, še več, enga samga metka ji je škoda za vas leporečne pravičnice. Naravno prav(o) namreč deluje po načelu izvršenih dejstev, hitro in efektivno.

Tak da, samo vprašanje časa je, kdaj boš tudi ti zaprla svojo gofljo, če jo boš sploh čas imela.

Tudi tedve nista imele te sreče: https://www.google.com/search?q=Louisi+Vesterager+Jespersen&rlz=1C1TEUA_enSI539SI539&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=VBhkB_8wOLH2nM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}253A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}252CN3zRuY-3Cx9jbM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}252C_&vet=1&usg=AI4_-kT3uy-bbEXS7rnn18Zi7SVTDlNinw&sa=X&ved=2ahUKEwjw8svj9-bhAhVFposKHfUGApgQ9QEwAXoECAYQBg#imgrc=VBhkB_8wOLH2nM:
[/quote]

Še eden (ali pa morda kar isti kot zgoraj) poln ljubezni do sočloveka. :-S

Taprava se je oglasila.

O, ljubeznivost osebno se je oglasila. Bljak.


… ker je ženska? bila je sama notri? Arabci so znani posiljevalci in ljudje, ki ponižujejo ženske itd … Če bi jaz bil notri, bi ju nagnal, po potrebi bi še steklenico flaše v bučo vrgel.

Presneta gamad, naj ostane tam, od koder so!

Migranta nism srečala še nobenega, če pa bi ga bi ravnala tako, če bi želela kj spit bi jima prinesla, ter poklicala policijo, ker ce imata vse poslihtan se nimata kaj bati.

Še eden (ali pa morda kar isti kot zgoraj) poln ljubezni do sočloveka. :-S
[/quote]

Seveda sem zakaj bi se ljudje mučili v državi, po kateri pljuvajo in pljuvajo po njihovih ljudeh. Do takih sem poln ljubezni, naj čimprej odidejo drugam v drugo državo, da bodo rešeni svojega trpljenja z državo in ljudmi, ki jih ne marajo.

Seveda sem zakaj bi se ljudje mučili v državi, po kateri pljuvajo in pljuvajo po njihovih ljudeh. Do takih sem poln ljubezni, naj čimprej odidejo drugam v drugo državo, da bodo rešeni svojega trpljenja z državo in ljudmi, ki jih ne marajo.
[/quote]

Moraš biti bolj razumevajoč. Ne marajo takih kot si ti in ne kar vseh povprek. Tako da če bi se ti izselil, bi bilo tudi v redu v naši lepi deželici.

Slovenske (evropske) izrodke ste izmaličile cankarjanske matere, začenši s Trobcem. Narava že ve kaj dela, ko k nam pošilja mačetarje, da počisti sočustvujočo, dobrodelno, …….. skratka nadvse pravičniško leporečno sodrgo.

Poglej naravno prav(o): Je tako ekološko, da sploh ne rabi silne oborožitve, še več, enga samga metka ji je škoda za vas leporečne pravičnice. Naravno prav(o) namreč deluje po načelu izvršenih dejstev, hitro in efektivno.

Tak da, samo vprašanje časa je, kdaj boš tudi ti zaprla svojo gofljo, če jo boš sploh čas imela.

Tudi tedve nista imele te sreče: https://www.google.com/search?q=Louisi+Vesterager+Jespersen&rlz=1C1TEUA_enSI539SI539&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=VBhkB_8wOLH2nM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}253A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}252CN3zRuY-3Cx9jbM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}252C_&vet=1&usg=AI4_-kT3uy-bbEXS7rnn18Zi7SVTDlNinw&sa=X&ved=2ahUKEwjw8svj9-bhAhVFposKHfUGApgQ9QEwAXoECAYQBg#imgrc=VBhkB_8wOLH2nM:
[/quote] Miki Miško kateri po vrsti je že nick in preobleka….najhujše ste pustne šeme :)…ki nimate obraza in JAzA 🙂

Zakaj sploh živiš v Sloveniji, če imaš toliko slabega za povedati, čez Slovence in Slovenijo, izgini čimprej čez mejo…
[/quote]Kje si se pa užalilo? pri zrodkih, ki kurijo glave v pečeh?

New Report

Close