Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Objava PREDNOSTNE LISTE UPRAVIČENCEV za neprofitna stanovanja v MOL

Objava PREDNOSTNE LISTE UPRAVIČENCEV za neprofitna stanovanja v MOL

Kaj to če si na listi, še ne pomeni, da si dobil stanovanje?? Jaz sem mislila, da vsi ki so objavljeni, pač dobijo. Ni tako?

Jaz sem dobila okoli 400 točk, sem med 800-900. mestom. Seveda nisem dobila! Razdelili bodo nekaj čez 200 stanovanj, seveda ne pridem čez. Ne tokrat ne v naslednjem krogu.

Tega pa NE verjamem. Niti v čoravi Sloveniji se tole ne more zgoditi. Kar je preveč je pa preveč.[/quote]

Ni treba verjet. Taka je realnost.

Zakaj so na A listtah večinoma vsi na Ić, na B listah pa prevladujejo slovenski priimki. V čem je fora?

Ne bi vedela. Nisem na ić in nisem od dol, ampak priznam, da me je to kar malo zmotilo… Nisem nacionalistka, ampak kar je too much je pa too much.

zato ker mi na listo a nimamo prihodak oni na lista b pa imajo prihodak velik v tem razlike

Ja ja, delno imaš prav, ampak za dobiti stanovanje na listi a ni dovolj samo to, da nimaš dohodka…

Ne vem, kje vi živite, a večina, kar jih poznam na -ić je delavski razred, socialni problemi, blizu družbenega dna. Povzpeti se uspe le redkim. Koliko čistilk in smetarjev Slovencev poznate?

A lista so tisti, ki res nimajo – naj ne bi imeli nič.
B lista so tisti, ki prispevajo s svojimi dohodki, torej morajo imeti kar dobre plače.

Ti privoščim , da si dobil stanovanje, ampak VSAJ PRAVILNO SLOVENSKO ZAČNITE GOVORITI, če ti že država Slovenija nudi streho nad glavo. Vsaj to naredite za nas Slovence in zase.

Prekleta banda čefurska izkoriščevalska!!

Nimam nič proti njim kot proti ljudem, imam pa proti, ko dobijo stanovanje v moji rodni državi, jaz in moje sestre in bratje Slovenci pa nismo in ne bomo nikoli upravičeni do ene kurč..E garsonjere!!
Za vse moramo poskrbeti sami!!! Država nam NIČ ne pomaga tako kot tem cig**om!

čestitam vsem dobitnikom neprofitnih stanovanj.

kot sem slišala nekoč – kot bi človek bral imenik BIHAČA,pa brez zamere, res je…

vi še naprej volite Jankovića , pa bo – tako kot je zdaj , ali pa še boljše – za južne , seveda.

Tudi Slovenija ima manj pa pomaga Grčiji. Morda pa tule velja EU logika?

Ja sam že 23 let tu u SLO, pa nikamor ne delam, pa stana tud nimam, pa kaj se greste no…to ni fer.

kaj je dobra plača? Tudi taka pod povprečjem? Poznam eno kjer imata oba pod povprečjem, pa ji je uspelo na listi B, ampak živijo trije na 30 kv.m. najema.

groza, kakšna nestrpnost…sem Slovenka, čistokrvna, nazaj vsaj 700 let..za tiste, ki jim je to tako pomembno! In sem kandidirala na razpisu, na listi A in izvisela…30 točk mi je sfalil pa še vseeno ne morem razumet vaših nacionalističnih izjav! Znajdite se še vi, tko kot “čefurji” in “cigani” itak imate po vaše več mozga v glavi…čeprav sama ob prebiranju vaših komentarjev močno dvomim v širino in globino vaših misli…bolj ste podobni zagrenjenim revežom, ki v anonimnosti bentite in razgrajate pred svojo bajto v kakšnem selu. Pejte mal med te “čefurje”, zaplešite kolo, se mal poveselite in nikar ne utapljajte svoje nesreče in foušije sami doma pred računalnikom……
čeprav dejstvo je, da je veliko več Neslovencev prišlo do stanovanja. Dragi moji, ampak mi smo jih sami pripeljali sem, delat umazana dela za male pare…in ja k nam so prišli ljudje z nizko izobrazbo, Beograjčan verjetno ne bo iskal kariere kot gradbeni delavec..in temu primerna je njihova kultura. Ampak pošteno rečeno, tudi vaša ni na dosti višjem nivoju…kot je rekel že nekdo pred mano, pejte mal v svet, razširite si obzorja, vam bo dobro delo…

Sama se pišem na Ć, v Sloveniji živim že 25 let.

Anti-ć in vsi, ki imate podobno mnenje kot on…ali se sploh zavedate kako napačno definirate južnjake? Omenjate čistilke, gradbince ipd. Se sploh zavedate koliko Ć-jev je na diplomah slovenskih univerz? Koliko je južnjakov, katerih imena in priimki niso niti malo južnjaška?

Verjemite, da se tudi sama zgražam nad “ćefurji”, ki v busu pustijo narodnjake, da cel bus sliši. Ali, ko nabijejo muziko v avtu in odprejo vsa vrata in prtljažnik in se delajo frajerje pred bloki. Ali nek Mustafa ali Jovana, ki komaj sebe hranita, pa še kar naprej delata otroke, celo življenje pa jamrata in živita od sociale v 70m2 neprofitnem stanovanju. In ob takšnih situacijah se spomnik takih kot si ti Anti-ć in si rečem: “Jah, ni čudno, da imajo potem takšno mnenje o nas”.

Svoje mnenje oblikujete na osnovi južnjakov, ki so nekulturni, neizobraženi in nepošteni. Mislite, da takih ljudi ni med slovenci? španci? nemci? tajci?

Ampak to je samo zato, ker eni enostavno NE VESTE in nočete vedeti. Potem pa sklepate…preveč preveč hitro. Verjetno je vaše mnenje tudi rezultat vzgoje in mnenja vaših staršev.

Mislite, da bi bila tuki, če ne bi bilo v Bosni vojne? Mislite, da bi vsi slovenci ostali v Sloveniji, če bi bila tuki 4 letna vojna? Ja, vem, mnogi so prišli v slovenijo že pred vojno. Tako kot nekateri slovenec, ki gre v Avstralijo ali kamorkoli ven.

Anti-ć, verjemi, da enih stvari niti malo ne razumeš in upaj, da nikoli ne boš doživel tisto, kar smo nekateri.

New Report

Close