Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Oblačila po spletu

Oblačila po spletu

Na katerih spletnih trgovinah kupujete ženska oblačila.

Hvala za pomoč.

 

 

Jaz že sto let (no ja, malo karikiram), preko bonprixa.

Odgovor na objavo uporabnika
no-ja, 02.06.2021 ob 20:01

Jaz že sto let (no ja, malo karikiram), preko bonprixa.

Jaz tudi, super izbira.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni zadnji obe komentatorki! 🙂 Ali se pri njih posluzujeta tudi kupovanja spodnjega perila? Hvala.

Nisem zgornja komentatorka, naročam pa perilo na bonprixu. Modrčki so mi super! Bombažni, pa vseh mogočih barv. Sovražim namreč tisti običajni dolgčas v črni, beli ali bež barvi.

Če ti kaj ni všeč, brezplačno vrneš in dobiš denar nazaj. Preverjeno!, htps://invite.bestsecret.com/VLB-7KT-FB8?c=si&utm_campaign=copylink_invitation&utm_medium=copylink&utm_source=invitation&utm_content=registration

link

https://invite.bestsecret.com/VLB-7KT-FB8?c=si&utm_campaign=copylink_invitation&utm_medium=copylink&utm_source=invitation&utm_content=registration

Odgovor na objavo uporabnika
perilo, 03.06.2021 ob 14:53

Pozdravljeni zadnji obe komentatorki! 🙂 Ali se pri njih posluzujeta tudi kupovanja spodnjega perila? Hvala.

Jaz kupujem vse, tudi čevlje:), sem po tolikih letih pogruntala vse modele, številke so tako enake našim, če pa slučajno kdaj kaj falim, pa ni panike, kot pravi ena zgoraj, vrneš, zamenjaš za drug model ali pa vrnejo denar. Sedaj so celo zelo hitri pri dostavi, ne traja več po tri tedne ali mesec, kot je pred leti, tako da kar se mene tiče, samo pohvalno.

Tudi jaz kupujem vse in res je, da paket dobiš v roku enega tedna ali še prej. Če kaj vrneš, ti tudi denar vrnejo v roku enega tedna.

A ni nič cenejšega? Meni je to drago…

New Report

Close