Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek oblačila za močnejše! je tega preveč ali premalo?

oblačila za močnejše! je tega preveč ali premalo?

Veliko sreče, prej sem kupovala v Evansu (vse mi sicer ni bilo všeč) in v HM , zdaj pa čakam nate! LP!

Čudovito idejo imaš! :-))) Našla si tržno nišo, verjamem, da boš imela veliko prometa. Tudi jaz bom prišla pogledat takoj, ko nas boš obvestila!

Sama pogrešam kavbojke oz. hlače in jakne iz jeansa, tako rada bi imela kavbojsko jakno, pa nikjer ne najdem kakšne, ki bi jo lahko zapela… Tudi moja cifra je preko 50. Želela bi si tudi kakšen pulover, polo majico, upam, da bom pri tebi našla kaj modernega in športnega, pa tudi kaj elegantnejšega za zvečer.

Poznaš trgovino ACMAN? Saj ne rečem, da imajo grde stvari, ampak oni so kot specializirani za neke fine cunje za močnejše postave, nič modernega, nič športnega nimajo. Cene pa občutno previsoke. Upam, da boš imela dosti izbire in ne hudo pretiranih cen.

Želim ti veliko sreče in uspeha pri poslu (zdaj ti grem pa poslat še mail).

že z 42 številko začni.

Hvala vsem skupaj punce :))
In to, da debelo ne more biti sexi, se ne strinjam!

Mogoče res ne, če trebuh visi čez pas in prekratke minike, ampak da se ne bi mogel sexi, modno oblečit, z dobrimi kombinacijami…

Za otroke? Hm, zaenkrat ne.
Mogoče kasneje, žal.

Jaz sem na št. 42 – 44, pa sem daleč od seksi. Kaj šele, ko sem imela večjo cifro… Pa tudi sicer ne poznam nobene druge, ki bi bila videti seksi s svojimi 80 ali 100 kilami. Saj lahko se počutiš dobro v svoji koži in potem nekaj tudi izžarevaš, si dejansko videti dobro. Ampak to še vseeno ni seksi. Edino, če imaš tak fetiš. :o)

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Ne samo čakat da se odpe štacuna z XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXl cunjami za potuho. Pa še sexy bi rade bile? Pol pa svizec……

Jaz sem vesela. Definitvno premalo .

Moja punca je visoka 1,80 m in ima 82 kg, pa je noro sexy in to ne samo meni, ampak tudi drugim. Verjemi, da marsikatera ženska z več kg zna biti bolj sexy kot kakšna, ki ima normalno tel. težo, pa je vsa zakompleksana in se ji prav vidi, da se ne počuti v redu v svoji koži.

Moja punca je visoka 1,80 m in ima 82 kg, pa je noro sexy in to ne samo meni, ampak tudi drugim. Verjemi, da marsikatera ženska z več kg zna biti bolj sexy kot kakšna, ki ima normalno tel. težo, pa je vsa zakompleksana in se ji prav vidi, da se ne počuti v redu v svoji koži.[/quote]
eh ljubček, pri njeni višini pa res ni težko nosit 80 kil
ampak povprečna ženska v sloveniji je pa 1,67m. Tam pa se 82 kil prav grdo pozna.

Moja punca je visoka 1,80 m in ima 82 kg, pa je noro sexy in to ne samo meni, ampak tudi drugim. Verjemi, da marsikatera ženska z več kg zna biti bolj sexy kot kakšna, ki ima normalno tel. težo, pa je vsa zakompleksana in se ji prav vidi, da se ne počuti v redu v svoji koži.[/quote]

Bolj kot sexy je trodelna omara…..pa vsi se slinijo po njej ane de? Najbrž zato ker jim z joškami opleta okoli nosu……

Mislim da je tale izjava da punca z malo več kilogrami nemore bit seksi neresnična!.. Če imaš dober stil za oblačenje in se oblečeš svojem izgledu primerno si lahko zelo seksi. Nekaterim fantom je ušeč malo več:) Jaz sem punca z močnejšo postavo pa mi moj fant vsakič reče da sem seksi!

Stari prerok: ˝Bolje da ljulja, nego da žulja˝:))))))

Marca se bo odprla nova trgovina za močnejše postave. Namesto acmana vabljene v trgovino Perla na Dunajski 17 v Ljubljani.
Obleke bodo šivane v Sloveniji-kvalitetni materiali.

Luncain zvezde:Internet stran-live trgovina prosim sporoči na [email protected] ko bo aktualno.

hojla frajle, vidim da na veliko pišete o cotkah za velike ženske, a morda ve katera ali pa tudi ti Lunca in zvezde prodajaš kaj za močnejše moške???

lp edincek

Ja korajžno naprej, iz lastnih izkušenj (več kot 20-let) močnejše postave so ZAKON, če potrebuješ pomoč pokliči 041 78 18 16

lp

New Report

Close