Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek OBLAKI, OBLAČKI …

OBLAKI, OBLAČKI …

Dobro jutro, Tjavendanoci.
Ja, ježek, sinoči smo spet noreli in danes bomo
spet noreli, v ponedeljek, da nam torek ne uide,
kaj če sreda to opazi, pove četrtku, da se petek potem
prehitro pokaže in naloži soboti toliko, da niti v nedeljo
ne bo moč vsega postoriti in potem je tu …………………… ponedeljek.

Ti si nam voščil lahko noč sinoči, jaz voščim dobro jutro danes. Prej kot sem prišla doli po stopnicah, sem se iz spalnice zazrla v nebo in se nadejala videti začetek lepega dne, ki se je prebudil v moji glavi in v mojem srcu. Eh, jaz budala babja, kaj bom videla ob peti uri, razen teme… in slike, ki se mi dela v glavi, le kaj? Ampak nekaj pa sem, nekaj čisto malega, ko sem se prav zelo potrudila. Videla sem občake, male …. in (ah, zdaj prepreva Janko Ropret uno pesmico: Nekoč ni dolgo še tega, živela je čebelica, v deželi res ne vemo kje, imela lepo je ime …. vsi ki so jo poznali so je rekli Maja, mala zvita in predrzna Maja, Maaaja ….. super pesmica, lepa, čudovita, naravnost enkratna, res …..).

.. in ko sem odprla Čudež ljubezni (Z.Modrej), piše o oblakih nekaj prečudovitega, prelepega, nekaj, za kar se mi zdi greh, da bi ostalo samo v knjigi.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………..
“Človek si v stiski, ko je na dnu, lahko največkrat veliko, če ne celo največ, prav sam pomaga: dobro se pozna, čeprav nikoli dovolj, pozna svoje šibke točke, svoje pomanjkljivosti, pa tudi prednosti.
….
Takrat, ko smo v dobri psihični kondiciji, je treba razmišljait o teh vzorcih rešitve za tiste čase, ko bi se pojavil vrtinec, da nas ne bi potegnil vase. To zmore narediti vsak zase takrat, ko je čustveno stabilen.
….
Sponite se, kako je tudi otožnost še vedno minila in prešla; kot oblak na nebu. Saj ste že kdaj opazovali kakšne bel oblaček, kako je odplaval naprej. Tako odidejo tudi črni oblaki in otožnost.
….
Otožnmost popusti, preneha in mine, če je ne zadržujemo, zaustavljamo; če ji dovolimo, da odide. Lahko ji pa tudi pomagamo, da bo prej odšla.

Odganjamo jo lahko z nadomestno miselno zaposlitvijo. Poskušajmo se miselno preusmeriti na druge vsebine; skušajmo se zamotiti z novimi, močnejšimi vtisi.

Pomislite, kaj vas hitro in močno prevzame. Je to branje napete knjige, morda kriminalke? Ali pa ogled predstave v gledališču, morda v kinu?”
….
…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Eh, ja, tako modruje naš gospod, tako modruje, da človek ne more verjeti, koliko grenkih izkušenj, med katere vplete toliko lepih misli, nasvetov, toliko tudi lepih lastnih doživetij za spodbudo in nam jih ponuja za naše boljše življenje. Neizmerno sem mu hvaležna za vsako misel, zato mi oprostite, dragi prijatelji, ker tudi vam ponujam toliko njegovih misli.

Jaz sem svojo otožnost odgnala, razmišljam o moči, ki jo daje človeku občutek, da lahko naredi čudeže, tudi o čudežu ljubezni razmišljam. In to moje razmišljanje mi bo danes naredilo lep ponedeljek, čudovit dan …. naj bo tak tudi vaš, dragi prijatelji, naj bo tuid vaš ponedeljek pol čudeža …. čudeža dobre volje, čudeža moči in ornosti za delo, čudeža …….. ljubezni!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Marija in čim manj oblakov danes in v prihodnje 🙂

Dobro jutro zaljubljenim
v ljubezen .

Jutrooooooo naj vas vse objamem!!!!:)))))))))))))

Lep začetek novega tedna in juhej kmalu bodo počitnice!****

Ma jest marija oblačkov ne vidim,hmm občutim pa mraz..ma je mrzlo uh me kr trese.brrrrrrrrrr

……….Mrazek prava reč,mi gremo za peč,pa nemoreš nam nč več..juhej!……..mogoče kej pomaga…
Muca je dons tazmrzzznenaaaaaaaa…aja skor bi pozabila…no muca vstaja ob pola 6…ma nastavljen mobi budilko…He.danes sem jo bolj slabo slišala..me je pa nekaj tako prijetnega,toplega pobožalo po roki..Še napol v snu sem se spraševala le kdo premore tolko nežnosti že tako navsezgodej…Še zdej premišljujem,le kaj je lepega se sanjalo…hmmmmmmm

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Naj ne bodo le sanje :)))))))

Mene tudi samo zebe , brrrrrrrrr ,
to zimo bova pa termafor rabili ,
ne le centralne , jel .

Marija , hvala in tvojemu
prjatlu Modreju .
No , pa dajmo , razjasnimo
si nebo , naj ne išče potrt
duh utehe si v samoti .

Komm bitte , komm med
veseljake .

Aaaa ma jest sem zmrznjen tip priznam…ma rabla bom enga fejst vročega khm khm…hehehehe

NIoba za silo je pa tud zelo zelo dobra vroča kavica..jest si jo zdejle prvoščavam!!Poskusi ,te tko fletno dol po grlu požgečka,pa vse dol do podplatkov….poizkusi….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kofeta mi je že davno zmanjkal ,
malo je že pogrel , ja , potem
sem šla pa kar centralno prižgat ,
pa je .

Veš kaj mi najbolj pomaga .
Avtosugestija .

Uf , kaj je danes vroče ,
to ni res , kdaj bo konec
te tropske vročine …… no , kar pot me obliva …..

Probi , muc ….

Ufff zej pa že teče…..bo treba pod tuš!!!

bemti tole res pomaga…me je že opeklo,sem se pozabila namazat s maxfaktorjem št.5…:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Grem pa jest prav potiho psssstttt nežno zbudit mojo telebajsko!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aaaaaaaaaaaaaaa ?

Aaaaaaaaaaaaa ?

Dobro , da neše ta malo bitjece
ne zna še brat …
Če jo hoče kdo razjezit , ji
samo reče , da je kukar en telebajsk ,
pa se ji utrga .

Gleda jih pa stračno rada .

Oj NIoba rn mal fali veš,pa bo tud to znala brat namreč…..črke že vse pozna..uh sej smo že v šoli veš..aha danes jo peljem jest v šolo..da mal zakomandiram tam!!!!je vse razpuščeno…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

HVALA!

Mariči (((((((((((((((((((((((((((((((((((((::))))))))))))))))))))))))))))))))))))) !

New Report

Close