Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek oblast na Poljskem o " Evropi belcev"

oblast na Poljskem o " Evropi belcev"


[/quote]

Putin je 0 od Slovanov. Žal. Isti kot ostali podtaknjeni. Vljučno z našimi. Žal.
Slepci, spreglejte!

Aja, podobnosti z nami in ostalo EU, Balkanom pa ne vidiš?
Slepec!
[/quote]

Nikjer ne trdim da smo mi in južni bratje bolj pametni. Samo ti si pač začel o Ukrajini.

Nikjer ne trdim da smo mi in južni bratje bolj pametni. Samo ti si pač začel o Ukrajini.
[/quote]
Govorim o tem, kako se “popapca” narode za malo malico. In nikome ništa. Še nam ne.
Ste vsi pozabili, kako so ukrajinski narod pustili sestradati do smrti? 3 mio ljudi?
Samo ne mi govoriti o butasti naciji, lepo prosim! Raje se izobrazite, ker ste, oprostite, bukovi!
Rusija ima diktaturo, mi marionetno vladavino habsburških pankrtov. V vladi še ni bilo Slovenca!
Le tuje pankrtovje z lažno identiteto.
Samo to je preveč za vaše butice, razumljivo. Žal mi je. Za nas.


Govorim o tem, kako se “popapca” narode za malo malico. In nikome ništa. Še nam ne.
Ste vsi pozabili, kako so ukrajinski narod pustili sestradati do smrti? 3 mio ljudi?
Samo ne mi govoriti o butasti naciji, lepo prosim! Raje se izobrazite, ker ste, oprostite, bukovi!
Rusija ima diktaturo, mi marionetno vladavino habsburških pankrtov. V vladi še ni bilo Slovenca!
Le tuje pankrtovje z lažno identiteto.
Samo to je preveč za vaše butice, razumljivo. Žal mi je. Za nas.
[/quote]
Daj pomiri se človek, te bo še kap ali pa čir na želodcu. Itak se sploh ne da pogovarjat s tabo.

Rusiji ti ne moreš nič. Največji diktator pa je amer.
Lahko noč.


Govorim o tem, kako se “popapca” narode za malo malico. In nikome ništa. Še nam ne.
Ste vsi pozabili, kako so ukrajinski narod pustili sestradati do smrti? 3 mio ljudi?
Samo ne mi govoriti o butasti naciji, lepo prosim! Raje se izobrazite, ker ste, oprostite, bukovi!
Rusija ima diktaturo, mi marionetno vladavino habsburških pankrtov. V vladi še ni bilo Slovenca!
Le tuje pankrtovje z lažno identiteto.
Samo to je preveč za vaše butice, razumljivo. Žal mi je. Za nas.
[/quote]

morda si ti pankrt, pa ti mami še ni povedala


Govorim o tem, kako se “popapca” narode za malo malico. In nikome ništa. Še nam ne.
Ste vsi pozabili, kako so ukrajinski narod pustili sestradati do smrti? 3 mio ljudi?
Samo ne mi govoriti o butasti naciji, lepo prosim! Raje se izobrazite, ker ste, oprostite, bukovi!
Rusija ima diktaturo, mi marionetno vladavino habsburških pankrtov. V vladi še ni bilo Slovenca!
Le tuje pankrtovje z lažno identiteto.
Samo to je preveč za vaše butice, razumljivo. Žal mi je. Za nas.
[/quote]


[/quote]
Točno tako!

Cпокойной ночи

Prneste rjuhce, da vam bomo na noske ubrisal… Boščki butci…

to so uske besedi tebi in tebi podobnim

nočko

to so ruske besede tebi in tebi podobnim

nočko

na youtube so video posnetki od Ukrajincev, ki so jasno povedali, da želijo biti del Rusije ker so isti pravoslavni rod.

ameriška propaganda ne pokaže resnice https://www.youtube.com/watch?v=0QGFZev_h7g


[/quote]

Ej, sori ampak British Brainwashing Corporation je tudi sumljiv vir, ki se je že dostikrat izkazal za lažnivo propagandno trobilo.

Fantje, jest vas ne morem učit, ste že prestari. Berete pa gliv prov švoh.
V zgodovini ste 0. Treba bo kj delat na razgledanosti, pir pa šank ne bo zadost.

Cпокойной ночи

antiruska propaganda deluje ampak Rusija živi še močnejša.

Ti, sj sta unadva tudi na tak način šla k ISIS se borit.
Zdj je pa eden doma v koči, eden pa v Italiji, če se motim, me popravi.
Res bi blo dobr, če diktatorjem ne daješ več veljave.
Če veš sploh, kaj diktat je? Ne enači ruskih ljudi z diktatorjem, prav?
Tebi je pa ravno za ruski folk, poveličuješ pa morilca!
A je kaj razlike med z ali v diktatorjem?
Še titota začni povzdigvat, glih vkup pašejo!

Odličen zapis.
Ne morem verjeti, da takšno razmišljanje ni splošno in samoumevno. Kaj vendar ni jasno folku, da če se bomo plodili kot podgane, bomo tudi živeli kot podgane? Saj vendar vidimo, kaj se zaradi prenaseljenosti dogaja po svetu! Nekateri pa s svojo pametjo amebe kar trajbajo, da se moramo razmnoževati.
[/quote]

Vi se nič ne plodite, take nabijate edino mentalno jalovi defekti, ne vredni da živite. Če se asmo he bi rodilo v sramoto svojim staršem, danes ne bi norelo, ne? In če bi se samo afričani množili bi ti defektno smrdljivo tanko piskalo.

Ti, sj sta unadva tudi na tak način šla k ISIS se borit.
Zdj je pa eden doma v koči, eden pa v Italiji, če se motim, me popravi.
Res bi blo dobr, če diktatorjem ne daješ več veljave.
Če veš sploh, kaj diktat je? Ne enači ruskih ljudi z diktatorjem, prav?
Tebi je pa ravno za ruski folk, poveličuješ pa morilca!
A je kaj razlike med z ali v diktatorjem?
Še titota začni povzdigvat, glih vkup pašejo!
[/quote]Ob današnji norosti in izrojenosti bo edino diktatura preživela, vse ostalo gre s sprevrženostjo v anarhijo in propad. Tito je že bil v redu in sistem takrat nekajkrat boljši od današnjega. Tudi tisti socializem takrat, nima nič skupnega z današnjo sprevženo levico.

Ti, sj sta unadva tudi na tak način šla k ISIS se borit.
Zdj je pa eden doma v koči, eden pa v Italiji, če se motim, me popravi.
Res bi blo dobr, če diktatorjem ne daješ več veljave.
Če veš sploh, kaj diktat je? Ne enači ruskih ljudi z diktatorjem, prav?
Tebi je pa ravno za ruski folk, poveličuješ pa morilca!
A je kaj razlike med z ali v diktatorjem?
Še titota začni povzdigvat, glih vkup pašejo!
[/quote]

Ahaaaaaaa, zdaj štekam. Ti se družiš z rusko peto kolono, z zahodno-opranoglavimi ‘liberalci’. Hja, kakor komu, meni so FUJ, BLJAK, GRAVŽ, ampak če so tebi všeč, buhpomagi.

Ob današnji norosti in izrojenosti bo edino diktatura preživela, vse ostalo gre s sprevrženostjo v anarhijo in propad. Tito je že bil v redu in sistem takrat nekajkrat boljši od današnjega. Tudi tisti socializem takrat, nima nič skupnega z današnjo sprevženo levico.
[/quote]

Tako je, viharni, kar povej mu.

Mentalni sprevrženi jalovci, dajte enkrat odgovorit kaj je tisto naprednejše od reprodukcije in življenja? Torej kaj imate vi to na višjem nivoju in kaj bi lahko počeli, brez da bi se rodili in živeli?

In sklicujete se da je ljudi preveč, koristite pa lagodje za norenje lastne riti od zahodne civilizacije, ki zaradi vaše norosti izumira, ne od afričanov, ne?

Ob današnji norosti in izrojenosti bo edino diktatura preživela, vse ostalo gre s sprevrženostjo v anarhijo in propad. Tito je že bil v redu in sistem takrat nekajkrat boljši od današnjega. Tudi tisti socializem takrat, nima nič skupnega z današnjo sprevženo levico.
[/quote]

Mlečnozobec, ki mu nikoli ni dovolj človeške krvi.

New Report

Close