Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obleka – kako se vam zdi?

Obleka – kako se vam zdi?

Pomerila sem tole obleko: http://www.soliver.eu/SHORT_DRESS/14.311.82.3043,en,pd.html?sku=14{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2e311{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2e82{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2e3043{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2e5616{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2e36&cgid=wo_ko_kl_feste&ref=lp&is=true

Kroj mi popolnoma ustreza, prav tako barva. Oklevam le zaradi vzorca čipke. Leta nazaj sem oboževala čipko, vendar sem se je, zgleda prenasitila. Po dolgem času je to prvo oblačilo s čipko, ki je pritegnilo mojo pozornost.
Bo takšen model in vzorec v modi še nekaj časa? In če se odločim zanjo, kaj naj zraven kombiniram? Le črne salonarje in črno jakno ali še kaj drugega?

Vam je takšen tip obleke všeč? (Ne, ne kupujem je zaradi drugih, le res me zanima, če sem le jaz takšna, ki je “zapeta” do čipke.)

Zanimivo.meni sicer obleka ni všeč,nevem ampak tak čuden kroj mi delujejo teli rokavi,pa to da je naravnost ko “hlod” mi deluje,brava mi pa sploh ni všeč.
Glede čipk ti lahko povem,čipke so vedno v modi. Ampak poglej,sploh se ne oziraj na moje mnenje,ker je pomembno kaj je tebi všeč. Zraven lahko kombiniraš kakšne salonarčke na paščke,vsaj po mojm mennju,no jaz nisem stilist ampak kakšni zaprti ne bi pasali.

In res ne smeš bit užaljena,če sm rekla da meni ni všeč,poslušaj svoje srce,čipke so vedno v modi in si jo privošči! Grem stavit da boš žarela ker si boš všeč! Kupi in bodi lepa!

No take so meni všeč,če bi bila jaz suha,pa če bi hotla bit napedenana.,Take,ČE bi mela postavo bi jaz dala gor za ven.Pravtako barve.

ampak res,če monovkam ni všeč-ne oziraj! kupi in uživaj!

klik 1

klik 2

klik 3

klik 4

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

No, meni je avtoričina obleka kičasta, preveč močna barva, paše čipka, kar tolče te v oči.
So mi pa recimo te všeč, sploh “klik 1” mi je super.

Ja meni tudi barva tolče v oči od avtorice. Klik 1 je meni najbolj všeč,taka fino elegantna. Dočim klik 2 mi je pa full sexy.. Sam to bi pa redka gor spravla,pomeni da ne smeš met niti pikice celulita. Hmm..jst ga lahko z bagarjem izravnavam haha :))

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Sama čipko obožujem, vendar ta obleka z njo deluje preveč ceneno. Vem da je S Oliver v redu kvaliteta, ampak obleka mi deluje kot nekaj iz Kika. Koliko si stara in za koliko let jo kupuješ? Je zelo kratka in ima zato omejen rok uporabe glede na starost ženske. Če si stara 20 let, je dolžina primerna, če si stara nad 25 let, jo boš lahko imela le za kakšne pohode po nočnih barih. Za službene namene verjetno odpade. Problem je tudi barva, ker je zelo vpadljiva in se je ljudje hitro zapomnijo, kar pomeni, da se boš z njo lahko ponavljala… Kroj obleke je zelo lep, a kot že rečeno, prekratka…
Meni osebno celotna obleka iz čipke nekako ne pritegne, če bi bil samo del iz čipke, me ne bi motilo, tako pa…

Meni je najbolj všeč črna barva, za njo pa zelena. Modra najmanj.

Klik 2 in 3 sta kot iz Venera shopa.

Avtoričina obleka pa me moti barva. Pa obvezno jo je treba kombinirati s črnimi žabami in čevlji, ker ima črno podlogo.

Sam ti ko to klikaš si najbrž žvižgaš: sanja svinja o kukuruzu…

Sam ti ko to klikaš si najbrž žvižgaš: sanja svinja o kukuruzu…[/quote]

verjemi da ne,ker sem zadovoljna v svoji koži,in srečna.In nisem kot ti. Ampak ti ne boš srečna če ne boš žalila a ne?pejt spat,bo jutri bolje

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Sam ti ko to klikaš si najbrž žvižgaš: sanja svinja o kukuruzu…[/quote]

verjemi da ne,ker sem zadovoljna v svoji koži,in srečna.In nisem kot ti. Ampak ti ne boš srečna če ne boš žalila a ne?pejt spat,bo jutri bolje[/quote]

Hja, pa res grem. Nočko

Pozdravljena,

ta je pa dobra prekratka? jao jao jaz imam 30 let v omari se bolj kratke obleke priblizno 30 raznobarvnih. Hja da ti ne nastevam koliko petk in koliko cm. Oblacim se tako ze od srednje sole in zakaj zaboga nebi smela imet kratkega krila nad 25 let? Ja ce se ozrem po Ljubljani center itd… je marsikatera res ne more imet predvsem pa zato ker ima vsaka druga kar nekaj kil prevec ce pa ze ne kg pa noge ravne skratka konstrukcija postave bog pomagi… Jaz imam postavo res idealno noge lih prave mal misicaste tako da sory draga moja brez krila si ne predstavljam in tud pri 45 bom ohranjena ne pa te pujse zavaljene k jih gledam skoraj vsak dan k grem v center. Se sprasujem kaj hudica te zenske zrejo?? Kavbojk oz. jeans hlac nisem oblekla od osnovne sole so mi kr neki pajkice kakrsne hoces v omari in veliko bolj poudarijo zensko postavo. Za mnenje pa itak sprasujem samo moske k babe ste ene navadne fousljive hinavke ce je ena lepotica. Aja se tud z zenskami ne druzim ohoho casa k itak nimam nc od njih vse neke zafrustriranke vkljucno s tabo. Kaj pa ti nosis? Kombineze??Aja pa seksam tud vsak dan in ti povem dobra telovadba.

obleka je huda zame mogoc predolga barva je pa tooooooooooooooop.

Meni je pa avtoričina obleka zelo všeč in bi jo takoj imela. Kje si jo pa probala? V kateri poslovalnici?

Ful je lepa, meni sicer zelena bolj. Všeč mi je, ker je zgoraj zaprta, sicer bi lahko bila cenena. In ja, črni salonarji in blazer, pa zmagaš. Ali pa nude salonarji bi tudi ful lepo prišli zraven. Samo balerink ne, ker bi izgledala kot en kratkonogi čep, pa čeprav bi imela nevemkakšno postavo.

Glede dolžine – nič ni prekratka. Še na tem modelu, ki ima verjetno 180, izgleda korektno. Večina zemljank nas je manjših in tudi oblekica ne izpade potem tako kratko.

sploh če imaš tako sanjsko postavo. Modra je bilj udarna barva, ostali dve pa bolj umirjeni.

Oblekca je krasna, glede barve sem pa pristranska, obožujem vse odtenke modre :-)))

Če imaš postavo, KUPIIIIIII:-))

==================================================== Bogat si šele takrat, ko imaš nekaj, kar se ne da kupiti z denarjem.

Meni je tako na pogled vsec, je pa sama ne bi niti pomerla, ker je 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} plastika. Ce te to ne moti, ce ti je vsec, ti lepo stoji, ., kupi.

Zastarelo in zelo kmečko. Pa še material nekvaliteten.

Meni so tele čipkaste obleke na obešalniku zelo lepe, na meni pa na žalost sploh ne stojijo lepo. Če ti je obleka ok jo pač kupi. Barva je zelo lepa. Pa sama čipka je tudi ok.

Punce, če boste pri 30 še nosile take obleke s kratko dolžino izven plažnega okolja, boste izpadle ceneno – poglejte samo Neno Muršić.. ima popolno postavo, a se smeši, ker se oblači kot 20 letnica. Sama sem stara 35 let, imam popolno postavo, a takih oblek ne nosim ne doma, ne v prostem času, ne v službi, temveč imam vedno krila le malo nad koleni….

Daj no nehaj ceneno mogoce zate za moske oci definitivno ne. Daj ne izjavljaj takih neumnosti daj daj res bi te rada vidla po moje mi do kolen nisi vsaj kar se videza tice. Punce to je mnenje ene konzervativne mamke gospodinje vrjetn.

lp

New Report

Close