Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obleka za najstnico – valeta

Obleka za najstnico – valeta

Ima kdo kakšno idejo, kje iskati oblekico za najstnico, da ni preveč ženska. (Preveč odprta) New Yorker?

Mi smo šli v BTC – hala A, spodnji štuk. Izbire, kuker češ. Oblekica je bila res kjut.

Mi smo jo naročili kar pri šivilji, mogoče je prišlo malo dražje, ampak je kot ulita.

 

 

nova
Uredništvo priporoča

jaaa se strinjam z gornjim postom BTC hala A spodaj v kleti maš ful best izbiro

Pred leti dobila luštno mladostno v Orsayu (edino oni imeli št. 34 🙂

Trgovino Mohito v Aleji – našli super lepo obleko 🙂

V kleti BTC-ja – bili tudi tam, velika izbira, ampak hčeri ni bila nobena preveč všeč.

Ce jo boste kupili v BTC, bodo skoraj vsa dekleta v enakih oblekah.  Zna biti neugodno.    Ni treba , da je unikat, ampak vseeno raje jo kupite v kaksnem butiku.

Odgovor na objavo uporabnika
Amebba, 25.05.2021 ob 11:45

Ce jo boste kupili v BTC, bodo skoraj vsa dekleta v enakih oblekah.  Zna biti neugodno.    Ni treba , da je unikat, ampak vseeno raje jo kupite v kaksnem butiku.

Odvisno, od kod si. := Mi smo 100 km iz Ljubljane in vse so imele New Yorker, Orsay in podobno. Nobena ni imela take kot naša.

Odgovor na objavo uporabnika
trozšw, 25.05.2021 ob 12:08

Odvisno, od kod si. := Mi smo 100 km iz Ljubljane in vse so imele New Yorker, Orsay in podobno. Nobena ni imela take kot naša.

Pa cene imajo kar nabite. Je hči probala tu eno obleko iz tila, 40 eur. Popolnoma enako obleko sem videla nekaj m stran v izložbi ene druge (podobne) trgovine in je stala 20 eur.

Tudi mi smo jo dobili narejeno po meri od šivilje, glede na to da je unikatna se mi cena 1.100 ni zdela pretirana, pa še znžana je bila iz 1.800 Eur.

Bomo šli v petek pogledati, za tisto uro ali 2 je čisto vseeno, no všeč in prav ji mora biti.

A to zdaj, letos, valeta ali sprašuješ za naslednja leta?
Ker naši je nimajo. Plan za neko mini zaključno prirditev, ki jo bodo imeli sami v šoli so pa čisto navadne kavbojke.

Odgovor na objavo uporabnika
Rok-1, 25.05.2021 ob 15:24

A to zdaj, letos, valeta ali sprašuješ za naslednja leta?
Ker naši je nimajo. Plan za neko mini zaključno prirditev, ki jo bodo imeli sami v šoli so pa čisto navadne kavbojke.

Seveda jo imajo, zakaj ne bi imeli.

New Report

Close