Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obletavajo me črne misli o končanju življenja,a nimam koga poklicat

Obletavajo me črne misli o končanju življenja,a nimam koga poklicat

Gola resnica is back?

Avtorica posta javi se. Kako si kaj danes? Kako se počutiš?
Veliko mislim nate in ti pošiljam pozitivno energijo.

Se je kateri na mail oglasila avtorica posta?

Je vse uredu z njo?

Prosim za povratno informacijo.
Hvala!!!


Da nehaš samo jamrat in se samopomilovat ter iskat izgovore. Da začneš delat na tem kar bi rada, ker brez dela ni nič.
Na primer, ti ne bi govorila z nekom, ker je neznanec…Kako pa misliš, da neznanec postane znanec ?

Mene so tudi pred časom obletavale črne misli o končanju življenja. Nisem še našla službe, nimam resnega partnerja, prijatelji/ice so me zapustili/le, en moški me je grdo izkoristil za seks. Vendar sem se nekako sama pobrala, veliko sem delala na sebi, hodila v naravo in delala jogo. Drugače ne vem kako bi se končalo. 😉

Iz katerega konca Ljubljane pa si? Jaz živim v Črnučah, blizu Rašice in bi te kdaj povabila na sprehod. Če si za, se javi,

Stara sem skoraj 40, ločena, z enim otrokom. Podobno stanje kot ga doživljaš avtorica imam že od malih nog. Starša alkoholika. Mobing v službi. Zdravje slabo. Bila nekajkrat pri psihiatru, vendar vedno samo tablete. Kljub tabletam nobenih sprememb. Pridejo trenutki, ko vidim pozitivno in uživam v pozitivnih stvareh, pa spet pridejo trenutki, ko sem negativna in vse vidim negativno. Življenje je polno vzponov in padcev. Včasih je lažje, včasih težje. Se trudim živeti življenje. Drugega ne preostane.

Jaz trenutno nimam sreče v življenju, pa vem da tudi če bi šla k psihiatru, bi zavrnila tablete. Moj oče je bil na tabletih zaradi depresije, pa je potem imel še hujše suicidalne misli in zato je storil samomor. Najbolj ti pomaga, ko si depresivna, da ti nekdo stoji ob strani in te objame, ne pa tableti- s tem samo farmacevtski lobiji služijo. Raje hodim na kakšne brezplačne tečaje, grem ven teč ali prakticiram jogo ali grem s kom na kavo- vse to so boljša zdravila.

http://www.lifehack.org/articles/communication/12-things-you-should-never-say-person-struggling-with-depression.html depresija je dusevna bolezen. poisci si strokovno pomoc

Zakaj se avtorica posta ne javlja več.
Zelo me namreč skrbi zanjo. Kdo ve?

Pokliči 041 688 222

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

čigava je cifra?

Mene zanima avtorica posta

Jaz trenutno nimam sreče v življenju, pa vem da tudi če bi šla k psihiatru, bi zavrnila tablete. Moj oče je bil na tabletih zaradi depresije, pa je potem imel še hujše suicidalne misli in zato je storil samomor. Najbolj ti pomaga, ko si depresivna, da ti nekdo stoji ob strani in te objame, ne pa tableti- s tem samo farmacevtski lobiji služijo. Raje hodim na kakšne brezplačne tečaje, grem ven teč ali prakticiram jogo ali grem s kom na kavo- vse to so boljša zdravila.[/quote]

Veš, jaz bi pa s teboj z veseljem šla na kavo ali sprehod. Deluješ mi srčna, odprta in razumevajoča oseba.
Tudi jaz trenutno nimam sreče v življenju in živim iz dneva v dan. Od tesnobe in depresije me boli dobesedno vse telo. Vse mi predstavlja napor. Upam, da bo tudi zame kdaj posijalo sonce.

Lp.

Jaz trenutno nimam sreče v življenju, pa vem da tudi če bi šla k psihiatru, bi zavrnila tablete. Moj oče je bil na tabletih zaradi depresije, pa je potem imel še hujše suicidalne misli in zato je storil samomor. Najbolj ti pomaga, ko si depresivna, da ti nekdo stoji ob strani in te objame, ne pa tableti- s tem samo farmacevtski lobiji služijo. Raje hodim na kakšne brezplačne tečaje, grem ven teč ali prakticiram jogo ali grem s kom na kavo- vse to so boljša zdravila.[/quote]

Veš, jaz bi pa s teboj z veseljem šla na kavo ali sprehod. Deluješ mi srčna, odprta in razumevajoča oseba.
Tudi jaz trenutno nimam sreče v življenju in živim iz dneva v dan. Od tesnobe in depresije me boli dobesedno vse telo. Vse mi predstavlja napor. Upam, da bo tudi zame kdaj posijalo sonce.

Lp.[/quote]

Seveda, me veseli. 😉 Moraš nekako ostati pozitivna, čeprav je velikokrat težko. Se lahko dobiva na kavi. Piši mi v zs. 🙂

Lp

New Report

Close