Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek obletnica

obletnica

Rabim pomoč! Tašča in tast imata danes obletnico in sem jima naredila čestitko … ampak ustavilo se je, ko sem jim hotela napisati posvetilo … sem totalno brez idej.

Kaj naj napišem v čestitko? … imata pa 31 obletnico poroke …

Za vsako idejo bi vam bila neizmerno hvaležna …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ej… Bgv.. sem full brez idej zdejle 🙂 jest upam, da bo kdo mel kej več tega v glav 🙂

Upam tudi jaz … Jaz se ponavadi vedno kaj zmislim … a tokrat je glava čisto prazna … toink toink … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A bo tale O.K. ?

Za Vajin jubilej.
Na Vaju presenetijo trenutki sreče.
Naj se Vaju v uživanju polastijo in
postanejo del Vajinega življenja.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Hm … in tvoj podpis še full paše zdraven … Bom premislila … Sem si že skopirala …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Evo Bgv! Tukaj je nekaj misli. Če kakšno uporabiš in ji dodaš začetek in konec, zna ratati kaj zanimivega
Pandica

V dobrem zakonu je skrb polovična, a veselje podvojeno. Sigrid UNDSET

Skrivnost srečnega zakona je v tem, da ima človek vse nesreče za malenkostne neprijetnosti in nobene malenkostne neprijetnosti za nesrečo. Harold NICHOLSON

Zakon, ki napravi dva za enega, je vse življenje trajajoč boj, da bi se pokazalo, kateri je tisti eden. Agatha CHRISTIE

Zakon ima mnogo neprijetnosti, toda samski stan nima prijetnosti. Samuel JOHNSONSSANT

Zakon: tako imenujemo voljo dveh, ki hočeta ustvariti eno, ki bo več kot tista dva, ki sta ga ustvarila. NEITZE

Zakon je najlepša oblika človeške združitve. Ingmar BERGMAN

Moški in ženska sta vsak polovica školjke: kadar sta združena, sta celota. BRIHADARANIJAKA-UPANIDAŠ

Živeti v zakonu pomeni sprejemati usodo, ki je namenjena drugemu, kakor da bi bila naša. Jorg Zink

Drug drugemu sva muka lahko, drug drugemu sva radost lahko. France Vodnik

Hvala ti Pandica za trud … zelo lepe misli si poiskala … Sem pa že uporabila tisto misel od Mišona z malo dodatki …

Bodo pa te misli prišle kdaj drugič prav … Je že skopirano v Word :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

K tisti misli od mišona dodaj še zahvalo za njihovo “remek delo”,ki si ga na vso srečo osvojila ti….:-)

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

slika pove vse

New Report

Close