Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek OBLETNICA … ENO LETO …

OBLETNICA … ENO LETO …

… Jooooooooooooooooooooooooojjjjj … kaj sem jaz danes pozabila … Pa to kar ne more biti res. Še dobro, da imam Don Vitota, ki me spomni na take zadeve … :))))

Danes je eno leto odkar sem si naredila tatoo … Pred točno enim letom, ob 10h zjutraj … sem se vsedla na tisti lesen stol v tisti majhni sobici … in mi je tatuator začel prebadat kožo z mašinco za tetovirat … Dve uri bolečin in stiskanja zobov … ko sem samo čakala, kdaj bo konec tistega nenehnega zbadanja … in ob 12h … (par minutk gor al dol) je bilo konec … Pogledala sem v ogledalo in zavzdihnila … “To je to!” … In še danes, ko pogledam mojega Pramčija v ogledalu … mi poskoči srček … :))))))

Jjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

Don Vito … če boš slučajno bral te vrstice … kot sem ti že napisala v mailu … Srečno obletnico … :)))) :-****

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Danes je pa čas kar zbežal mimo … 15.22 … uh … Bo treba počasi odpeketat domov … :/

No … lepo se imejte … Fejst se naklepetajte … in delat preveč neumnosti ta čas ko me ne bo … ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv, na obletnico bi pa sedaj lahko zopet malo pokazala svojo poslikavo, kaj je že Sprevržko takrat napisal….-mislil da kažeš, ritko ne???

Cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej;sonček,če bi ti vedela,kako me je danes BGV prijetno presenetila….
Sp

Povej…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne povem,ker sem obljubil tako.Sorry!
Sp

Čestitke ob obletnici ;))))))))))))))))))))))))))

Ja, pr men bo eno leto drug teden 😉 En dan pred mojim rojstnim dnevom.

In vem, kako fino je, ko pogledaš tatoo in ti kar srce zaigra ;))) Tud men še vedno .))))))))))))

lp & cmoooooooook

:)))))))))) Ja … lani ob tem času smo bili fejst aktivni … vsi … :)))))))))) Jaz, Vito in potem takoj odzadaj še ti … :)))))))))))))))) He he … lepi časi … ni kaj … ;))))))))))))

:-*******************

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Čestitke,a bomo torto jedli???? :)))))))))))))))

Kakšen pa je tvoj tatoo??? jaz mam orko na gležnju….mater je bolelo….jooooj…….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Smo pa eni drugi zdaj malo vajeti vzeli v svoje roke,da si vi odpočijete,a ne?
Sp

P.s.: tatoojev pa ne maram,sorry

Ja … na gležnju še tolko bolj boli, ker je kost zelo zelo blizu … Jaz ga imam na desni lopatici in ko mi je delal tam, kjer je kost bolj zunaj, so mi prišle prav solze v oči … Ouch … :))))))

Drgač imam pa letečega konjička … komplet moja izdelava tattoo … zato mi še toliko več pomeni …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))) Ja … sej vem, da ti niso tattoo-ji ravno najbolj pri srcu … Sicer pa … veš kako je to … Moji starši so bili tudi strašansko proti tatoo-jem in ko sem jim povedala: “Jutri se grem tetovirat!” … so se samo prijeli za glavo … Da ne govorim o tem kako so odreagirali, ko je bil tattoo enkrat narejen … Oče par dni sploh ni spregovoril z mano … :))))

Pol pa .. čez par tednov mama … “Pa sej je lušten … samo ne smem priznat!” :))))) … in tatko se je tudi počasi navadil nanj in v bistvu … zdaj brez njega sploh ne bi bila več jaz … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja cestitam za obletnico, tebi in konjicku.

Aja, oblike se spomnim, barve pa ne. Kkasne barve je ze, crn ali zelen?

:)))))))))))))) Nč zelen … :))) … samo črn … ;))))) Nekoč bo imel bela krilca … samo ne vem še točno kdaj … :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jaz mam tud “self-design”,sem rabla za to kar nekaj cajta…mam ga pa direkt na kosti…ne vprasaj kako nogo sem imela skoraj dva tedna…pa bolečine,dobro da sem imela kolega zraven in sem mu ležala v narocju in mu stiskala tačko….bogi revež
Čuj pa na lopatici tudi boli,saj tam je tud kostika…ouch…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close