Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Obljuba dela dolg in tukaj sem!

Obljuba dela dolg in tukaj sem!

Dragi “sosedje”, nekega dne, malo nazaj sem malemu zajčku obljubila en obisk in tukaj sem,samo da vas pozdravim in vam zaželim lepo nedeljsko popoldne. Sedajle hitim nazaj ven, zvečer pa le preberem kaj ste napisali in z vami poklepetam za lepo nočko.
Uživajte in eno prijateljsko cmoko vsakemu izmed vas.

p.s. Muca-Mucica, ti si pa lumpa, si včeraj zbežala, kam so te nesle tačke in se vrnila šele kasneje, ko sem jaz že zdavnaj zašlo…Pa menda nisi šla “pečt” piškotke za tapravega Zajca???

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

oooooooO sONČEK ZLATI!1 wELCOME….ja prav lepo te je bratu tukaj…Pridno sončece,da si se pofočkalo tudi v naši gmajnici…

Hja,sem bla lumpa res….heheh kaj čem.če sem pa taka …jep sem šla cukerčka trosit po piškotkih..hmmmm mnami…:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lepo pozdravljena in evo cmoka !

Sonček, še moj topli pozdrav, tri cmočke,
najprej na levo lice, pa na desno lice, pa na
čelo enega, pol pa topel in moooooooooočččččččččččaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnn
objem! In …… hja, čimprej se spet javi.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hvala za lepe besede, sem rada med vami, ker ste vse tako moje, kot jaz vaša.
Cmoko vracam vsaki posebej, za lepo nocko!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close