Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obozujem zenske, ki obicajno jezdenje spremenijo v umetnost :-)

Obozujem zenske, ki obicajno jezdenje spremenijo v umetnost :-)

Hm… Ce zamiziva in si vsak zase poskusiva prdstavljati linijo, po kateri drsi roka, ko se spusca s pasu, cez boke in po stegnu navzdol… nikar mi ne reci, da te ta predstava ne navdaja (v konkretnem primeru damice) s prijetnimi obcutki. Dopuscam, a… tezko tezko verjamem. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

P.S.: Ampak… se samo meni zdi, al’ je presneto malo zensk uspelo prebrati popotnico v novo leto do konca. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Srb ” Desiderius”

kakšne narodnosti je tvoja žena?

Desi – zaciklal si kot vinilka ☺ .. premakni ročko gramofona

En tak lep odgovor na to vprasanje:
https://www.youtube.com/watch?v=3UkFRn-eWdU

🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Verjetno imaš vse drugo kakor eno, ki je tvoje narodnosti. Pri Srbih je vedno tko.

desi, ni to to….ti bi moral bit moj sošolc par let nazaj na faksu. Piške take da dol padeš. Sošolke + asistentke …laboratorjske halje, lasje speti v čope, da o tem ko se je kaj delalo niti ne govorim (saj veš en šteje kapljice, drugi jih pipetira in podobne zadeve) Tud asistentke niso ble slabe. No ona od biokemije je bla strup, sam te je potem popravla pa smo bli vsi njeni srčki….

pa mel si vse od ravnih do nekoliko bolj polnih “štruc”, linije take in drugačne

paša za oči, dušo, in skratka, takoj je bil fajn dan

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Pa kaj se zdaj usajas? Saj sem podal video z jasnim sporocilom. :-)))

Sicer pa… kaj pa, ce je Hrvatica? To bi bilo zabavno… kajne? 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Haha… a, si lahko predstavljam. Si me spomnil na case moje srednje sole… Je bila ena profesorica tak zukrcek… Da o slogu oblacenja ne govorim… kratka krila z razporkom (al’ kako se ze rece), temnolaska bronaste polti v v dekolte razpeti telirani beli srajcki in v kratkem krilu, ki je razkrivalo njeno stegno, ko je sedela na katedru… jaz pa mulac na vrhuncu pubertete… v prvi klopi. :-))) BOMBA!!!

In potem enkrat ona meni: “Kaj, ko bi se vi malce bolj osredotocili name?” (nas so v srednji vecinoma profesorji vikali) In jaz, tako zasanjan… “o, gospa profesorica… ko bi vi vedeli, kako mocno sem jaz osredotocen na vas…” Razred v krohot, jaz pa z neopraviceno ven. :-)))

Ampak mi je pa za rojstni dan potem prinesla CD moje (takrat) najljubse skupine. :-)))

Oh ja… nostalgija.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Tale punčolina ima “deške” obline. Verjetno avtorja take napaljujejo. Deklice s fantovskimi boki, fantovsko postavco. Vsak ma svoj okus.

Nekateri se pač palijo na fantke( v zenskem telesu). Je pač predstavnica sportnice s fantovsko pstavco- ce bi imela obline, kot so tebi všeč, bi ji nagajalo pri gravitaciji, prenosu teže in pri izvajanju elementov na rekvizitu. Ene na štangi, druge pa na kolesu-s primerno postavo za rekvizit 🙂

Prav zanimivo brati te odgovore. :-)))

Se Lepooka se vam smeje. Zgolj v vednost. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Prav zanimivo brati te odgovore. :-)))

Se Lepooka se vam smeje. Zgolj v vednost. ;-)[/quote]

Moski imajo skrite fetise. Scasoma hude-ravno nasrotno od tistega, kar v reali imajo in stremijo. Fetise, ki bi sokirali se tako super njihove lepse polovice, ko bi videle, vedele…Sorry, tole dekle na kolesu je fant po postavi-fantovski boki in rit…..

Kolesarjenje, ne jezdenje 🙂


je vse OK – temica je itak od osla ☺

” desiderius” na živce mi gre tvoj neumni srbski humor.

…ampak pisat zna pa bolje kot povprečni Slovenec? A ni čudno?

ta tip bi danes rad rajcal ženske, nekaj ga je prijelo, verjetno ga njegova Slovenka ne zadovolji.

Za zgornjo se pa strinjam, da je luštna in zelo postavna.in ker je nasmejana, je še toliko lepša…


Ojej. Nimaš pojma, kaj so obline. To je deška postava.
Na oči praviš da pališ? Na tak blagotelečji pogled, a ne? :-)))

New Report

Close