Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu obritost – kako gledate na to

obritost – kako gledate na to

:))))

Nudo plaže so itak ogabne, pa če je folk gor pobrit al pa ne… =)

eh eh eh eh… čist ok so

Nimam nč proti folku, ki jih obožuje… osebno nimam nobene želje in potrebe po tem, da sem nag v naravi…

Dobim pa vedno asociacijo na koncentracijska taborišča ko vidim tkole gručo nagih ljudi… no thanks…

še ena s kosmato he ha ha

pi*ke že tako ali tako smrdijo ne pa da bo še kosmata in s tem še bolj smrdeča.

se strinjam s tabo.
jst sem rada gola s človekom, s katerim deliva najintimnejše trenutke in to je to… čist nobene potrebe nimam da svoje telo razkrivam pred drugimi in še manj da jih gledam (itak je večina ljudi tam v svoji goloti neokusnih, visečih, sivih….)

pa reči da lepota ni skoraj vse.

golo boso in to oba

ha ha to je pa dobra komparacija… res je mal neokusno vse skupaj
pa največ je glih starih odvratnih trebušastih dedcev pa celulitičnih babnic z brazgotinami od carskih rezov….ma res ne vidiš preveč lepega na nudo plaži… ne vem a folk sploh nima nobene samokritike

Zakaj bi rabili samokritiko? Sej nudo plaža ni, da s erazkazuješ, ampak da uživaš. Na nudo plaži s efolk večinoma ne obremenjuje s tem, kakšni so videti.

Tudi grdi imajo pravico biti nagi, se ti ne zdi?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ja seveda imajo pravico, ampak jaz mam tud pravico da to povem, al ne?

***** mora bit kosmata.Bolj kot je kosmata boljše je.

Ja, ja… že od nekdaj imajo na jugu bivše skupne države lep pregovor, ki pravi, da “rđavom ku#cu svaka dlaka smeta” – mislim, da ne rabim prevajat. 😉

Imam tako urejeno, da je zadoščeno in higieni in estetiki. Ampak to zaradi sebe in svojega dobrega počutja, ne zaradi mode ali mnenja nekih xy ljudi.

100 ljudi 2148 čudi… ampak tega, da je tak užitek bit v naravi gol med golimi ljudmi ne bom nikol dojel…

Jeba, stari, smo pač različni 😀

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Vsekakor 🙂

BRAVO !

jz si jo pa redno v nulo depiliram….pa tud moji fakerji so v nulo poštiman..to je res nor občutek ko mu ga celega poližeš..extremno..

nula je mega.
a ti maš veliko fakerjev?

Jaz imam najraje da bi bilo popolnoma naravno kar je v današnjem času prava redkost.
Glede pobritosti pa je tko če je punca vitka in kompaktna ( največkrat bolj mlade okoli 20 let ) ni nič narobe.Po 30 letu starosti pa lepemu številu žensk to ne paše in je v kakšnih primerih videt kar mal smešno.

rečmo da jih je kr neki samo ne seksam z njimi redno…

grega se strinjam s tabo….

Mene pa zanima kako si jo depiliras: Mogoce bi bilo tudi pametno zacet eno novo temo okoli tega,,,

ja z depilacijsko kremo ane…resda ni glih luštn v kopalnici z nogami narazen čakat 10 min..ampak je pa veliko boljši občutek ko nimam dlak…

New Report

Close