Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obstajajo moški, ki ne rabijo ženske?

Obstajajo moški, ki ne rabijo ženske?


Budale sodobnega pozenscenega sveta povelicujete pridelovanje otrok s prepotentnimi sodobnimi zenskami. Pametni se vam smejimo in med tem, ko cakamo, da se zenske streznijo, uzivamo svoje zivljenje.
[/quote]Ja ja, dobro je dobro, ti si brez rojstva in brez življenja tele, ker življenje je po tvoje nepotrebno. Ni življenje obvezna osnova, da si ti blesavo ali kakršnokoli drugačno, ti bi norelo, brez fa bi sploh obstajalo, ne? Saj pravim, zguba nesposobna, ne bo ti ratalo, da samo sebe prepričaš, da si sploh za kaj sposobno in kaj vredno.

Ja ja, dobro je dobro, ti si brez rojstva in brez življenja tele, ker življenje je po tvoje nepotrebno. Ni življenje obvezna osnova, da si ti blesavo ali kakršnokoli drugačno, ti bi norelo, brez fa bi sploh obstajalo, ne? Saj pravim, zguba nesposobna, ne bo ti ratalo, da samo sebe prepričaš, da si sploh za kaj sposobno in kaj vredno.
[/quote]
Zame je najbolj pomembna kvaliteta mojega zivljenja. Po tem sodim svojo uspesnost.

Na forumu pa sem ze slisal luzerje brez zivljenje, da so se imeli za uspesne, ker so se zjutraj dobro posrali.

Ja ja, dobro je dobro, ti si brez rojstva in brez življenja tele, ker življenje je po tvoje nepotrebno. Ni življenje obvezna osnova, da si ti blesavo ali kakršnokoli drugačno, ti bi norelo, brez fa bi sploh obstajalo, ne? Saj pravim, zguba nesposobna, ne bo ti ratalo, da samo sebe prepričaš, da si sploh za kaj sposobno in kaj vredno.
[/quote]

Veš, mogoče bi ti verjela, če te ne bi tako dobro poznala. Tu se delaš nekega frajerja, medtem pa si meni jokal in tarnal, kako pogrešaš bivšo in da bi ji oprostil vsa varanja in udarce, samo da se vrne nazaj. Ne imej dvojnih meril in piši po resnici!

Veš, mogoče bi ti verjela, če te ne bi tako dobro poznala. Tu se delaš nekega frajerja, medtem pa si meni jokal in tarnal, kako pogrešaš bivšo in da bi ji oprostil vsa varanja in udarce, samo da se vrne nazaj. Ne imej dvojnih meril in piši po resnici!
[/quote]
Česa bolj otročjega ni od tega, da se moški trol predstavlja za žensko in koliko opazim ponavljaš vseskozi isti stavek. Nisi zmožen nič drugega napisat?

Seveda obstajajo. Rabimo pa moškega.

Veliko takih je v zvezi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Točno tako. Ni problem bližina ampak drama,ujetost in omejevanje. Partnerstvo pomeni biti omejen. Torej zakaj bi se omejeval zaradi ženske? Pustimo te zgodbice o razocaranju za romanticne beta pezdetke, ni fora v tem, stvar je da skozi izkusnje prides do spoznanja, da ima samski lajf ogromno ogromno enih plusov in da ce bi ze hotel v vezo, bi le morala biti miljonkrat boljsa kot samski lajf, problem pa je ker mi nobena zenska na svetu ne more nudit kar mi nudi samski lajf. Drugi problem pa je ta, da se vedno vecina moskih presedla iz mamine joske na zenino in je sam totalno nesposoben funkcionirat, zato se tudi poroči.
[/quote]

Partnerstvo je lahko prav lepo… in bi v principu tudi moralo biti.
Vedno je odvisno od tega, na kaj kdo igra v življenju. Jaz stavim in igram samo na top par procentov. Kdor pa se želi utapljati v zvezi tipa “samo da nekaj je”… pa kar se mene tiče kar naj. :-)))

Sam ne rabim ženske, ker bi bilo partnerstvo ena sama ovira in tudi za eno noč mi ni, nikol ne veš kaj stakneš od takih. Desanka. Čez 10 let, ko osvojim vse cilje pa nadoknadim izgubljeno.

Jaz pa verjamem, da taki moški obstajajo. Zakaj pa ne?

Pa daleč od tega, da bi bil moški, ki je večno samski luzer. V bistvu večina luzerjev se poroči. Poznam veliko pijančkov, agresivnih tipov, varalic … vsi po vrsti poročeni. Koliko žensk joka, da je mož pijanec, nasilen? Ogromno. Torej so se luzerji uspešno poparčkali.
Če pa pogledam samske je pa tako, da na eni strani so to ločenci, na drugi strani pa tisti večno samski.
Ločenci so eni ok, veliko jih je pa takih, ki so ločeni, ker so pijanci, varalice, nasilneži.
Tisti večno samski so pa večinoma ok. Ponavadi se ukvakrajo s športom, potujejo, ima spodobno službo.

Aja, še ena vrsta večno samskih: mamini sinki, ki pri 40ih ne znajo niti jajca speči in jim mama gate pere in včasih celo kupuje. To pa so tudi luzerji. Ampak večina samskih moških ne spada v to kategorijo.

OK, še par besed;
Moških, ki NE POTREBUJEJO ženske je kar nekaj. Tudi sam vem, da je ne potrebujem za dobro in prijetno življenje.
Jo imam pa rad in rad sem v njeni bližini.

A med POTREBOVATI in imeti zaradi veselja v njeni družbi je za cel svet razlike.

Hkrati pa tudi jaz niti ne potrebujem, še manj pa maram brezvezne drame. Malenkost več komplikacij, kot če bi bil sam sprejmem z veseljem in to razumem kot začimbo življenja v družbi. NI pa tega veliko – če si najdeš takšno – po tu prebranih merilih – NE-žensko žensko.

Obstajajo moški, ki ne potrebujejo ženske, si jo pa kljub temu želijo in jo tud imajo 😉


Ja saj, kdo drug kot ti diksalo pa wd in še nekaj enakih čistih zgub je na monu. Popaj, vatinaksko cviljenje, mavrični, …
[/quote]

Ja kakšni pa naj bi bili… saj si naš svetel vzgled:-D

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ja kakšni pa naj bi bili… saj si naš svetel vzgled:-D
[/quote]
Aja, ti si tud tam padel, med ostanke.😅 No viš, potem tebe ti ukrepi sedaj ne bi smeli motit, ker so pisani na kožo ljudem,ki niso zmožni medsebojnih odnosov. Ne vem zakaj cviliš, če pa najraje skrito nekje čepiš?😁


Aja, ti si tud tam padel, med ostanke.😅 No viš, potem tebe ti ukrepi sedaj ne bi smeli motit, ker so pisani na kožo ljudem,ki niso zmožni medsebojnih odnosov. Ne vem zakaj cviliš, če pa najraje skrito nekje čepiš?😁
[/quote]
Pobožne želje. Eni moramo delat, da je za davke, pa socialni mir. Kje mam pa čas.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Naj korona to sivo področje potrebovanja uredi tako, da živimo ločeno, ženske za sebe, moški za sebe, brez otrok, potomcev, pamžev, naraščaja in ko nam je se podružimo in gremo po lepem nazaj v svoje brloge.
Izkoristite za tak način to korono!


Zame je najbolj pomembna kvaliteta mojega zivljenja. Po tem sodim svojo uspesnost.

Na forumu pa sem ze slisal luzerje brez zivljenje, da so se imeli za uspesne, ker so se zjutraj dobro posrali.
[/quote]

In kakšna je torej razlika med vami? Samo v tem, kaj komu pomeni kvaliteta življenja.

In kakšna je torej razlika med vami? Samo v tem, kaj komu pomeni kvaliteta življenja.
[/quote]

Ja, svet se vrti okoli njegove riti in za njegovo rit. Sicer to o kvaliteti sam sebe prepričuje, pa nič ne pomaga. Bistvo je drugje. Osnova in bistvo vsega je življenje in nič drugega, kar si izrojen človeški um izmisli. Nobene višje pomembnosti nima noben posameznik in suha veja je suha veja, narava izloči nekaj kot prevečokvarjeno in neprimerno za nadaljevanje prihodnosti.

Ja, svet se vrti okoli njegove riti in za njegovo rit. Sicer to o kvaliteti sam sebe prepričuje, pa nič ne pomaga. Bistvo je drugje. Osnova in bistvo vsega je življenje in nič drugega, kar si izrojen človeški um izmisli. Nobene višje pomembnosti nima noben posameznik in suha veja je suha veja, narava izloči nekaj kot prevečokvarjeno in neprimerno za nadaljevanje prihodnosti.
[/quote]
Zate so vsi suhe veje, a znano je, da tebe imenujejo trhla veja.
Je imela una Mojca kar prav…..he,he,he

Partnerstvo je lahko prav lepo… in bi v principu tudi moralo biti.
Vedno je odvisno od tega, na kaj kdo igra v življenju. Jaz stavim in igram samo na top par procentov. Kdor pa se želi utapljati v zvezi tipa “samo da nekaj je”… pa kar se mene tiče kar naj. :-)))
[/quote]

Tu ima vsak svoj okus in prepričanje, meni osebno je ujetost in omejevanje.. Kakor komu paše v končni fazi.

Kurbarija brez odgovornosti in obveznosti? Ne, hvala.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

asperger, avtizem pa to, je mnogo moških takih, ki so brez čustvene bližine.
Če se ravno kakšna prepotentna ženska na vsak način ne obesi na njih in potem teži, da pogreša romantiko v zakonu, čisto lepo živijo brez tega. Ker tega ne poznajo in ne rabijo.

Kurbarija brez odgovornosti in obveznosti? Ne, hvala.

[/quote]

Naj bo tako kot paše vsakemu posmezniku. Enim paše cel lajf ena oseba, eni želijo imeti več oseb, ti ostani z 1 cel lajf, nihče ti ne brani.
Zakonsko kurbarija ne obstaja, to so si izmislili ljudje.

Naj bo tako kot paše vsakemu posmezniku. Enim paše cel lajf ena oseba, eni želijo imeti več oseb, ti ostani z 1 cel lajf, nihče ti ne brani.
Zakonsko kurbarija ne obstaja, to so si izmislili ljudje.
[/quote]
Saj si denar tudi. Večini je ok.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Sicer pa najboljše mi je takole: imeti nekoga, živeti vsak zase, seveda brez otrok, ko pa je želja po bližini pa se dobita. Tako, da čisto samski stil mi ni čisto ok. Samo večina moških hoče otroke pa je potem bolje biti samska. Razen, če se najde tudi kak tak, da bi bil v vezi, ampak brez otrok pa brez tečnarjenja, da mu mora ženska kuhat pa gate prat.


Samo takrat kot tebi paše torej. Bogi tvoj občasnež.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close