Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style Obstojen puder&deodorant

Obstojen puder&deodorant

Rebeka, katero kozmetiko pa ti uporabljaš, če lahko vprašam? Kajti sama sem poskusila že skoraj vse, če pa ne to, pa vsaj ogromno vrst! Pa iz tega sklepam, da se kar ful dost spoznam na kozmetiko – zdaj zadnja leta pa res ful… In tudi vem kaj je kvaliteta in kaj ne. Ampak, ej, sem bila pa hudo razočarana nad eno kremo, ki je kao proti mozoljem, potem pa si se drug dan zbudil grozen!:((

Pa še to, oglasila sem se predvem zato, ker tako vztrajno vsiljuješ kozmetiko, ki jo očitno prodajaš vsem ženskam, ki pač vprašajo in si verjetno želijo fer odgovor. Verjetno pričakujejo, da bodo dobile kakšen fajn nasvet uporabnic, saj vemo, da je najlaže prodajati tako, da enostavno pošlješ odgovor v stilu: to je naj naj , zrihtam vse, najdete me tam in tam … tega je povsod okrog dovolj, saj prodajalci propagirajo a ne, ker morajo prodati! Ženske pa kdaj tudi nasedemo in zato naslednjič raje vprašamo vrstnice, ki povejo kako je bilo v resnici, ker pač nimajo interesa zagovarjati nekega proizvajalca kar tako !

Lp, R

Tako kot sem že rekla: niso snobi ampak testerji, ki jih dobiš pri vrhunski kozmetiki

Malo zasleduj debato pa boš ugotovila,da nisem prodajalec.Če uporabljaš dosti dražjo kozmetiko pa verjamem,da je kvalitetna,kajti kvaliteta ima svojo ceno.Obratno pa ne velja in to nekaterim dela težave.Glede tega kaj je fer in kaj ne pa ti zastavljam vprašanje:Je fer da ti kozmetičarka pobere 110.000 SIT, efekta pa ni?!

Ja včasih traja, da najdeš tisto, kar ti res odgovarja, ni vse za vse, saj to obe veva a ne? Za okrog oči Clarins fluid čez dan,Shiseido ponoči, obraz Clarins, Matis, Biotherm, La Praire ( menjam jih redno, vsakič ,ko eno uporabim do konca namenoma zamenjam za en krog ), čistilna sredstva za obraz v glavnem Shiseido, termalno vodo za obraz pa različno Biotherm, Lancaster. Za telo pa iste znamke, le nekatere izdelke ( razne maske, obloge ) kupujem v Body shopu!

Vedno sem pa preverila s testerji, sploh za okrog oči, ker sem občutljiva in trdim, da lahko z vsebino testerja že veš kam pes taco moli.

Lp, R

Absolutno ni fer, meni jih ne bi. Saj vem kaj misliš, zato sem se pa malo razkurila, ne mi zameriti. Včasih tudi kakšna razmeroma poceni zadeva dela čudeže. Sploh nekatere reči iz Body shopa, ki niso tako strašno drage, maska proti gubam za okrog oči na bazi kamilice je že ena takih, smola je edino ta, da pri nas še nimamo Body shopa..

Sorry,

bolj malo smo ti svetovali, ker smo in še razčiščujemo nekatere pojme. Upam, da ti bo kaj od navedenega oz. predlaganega ustrezalo.

lep dan

Klarica, saj je ok;) Vsega pač ne morem zvedeti… Morda pa ostale ženske ne uporabljajo pudra? Morda ne uporabljajo deodoranta? Ufff, slabo:)))) sempa razbrala nekaj firm in nekaj stvari, ki sem jih želela vedeti.

Hvala vseeno. Aja, kaj tvoj deodorant je kremni ali kar navaden? Kako ga spereš potem dol?

Papa! Demie

Seveda, se popolnoma strinjam! Ni vse za vse, lahko pa glede na vso kozmetiko, ki sva jo preskusili, veva kaj je približno uredu in kaj ne ter to priporočava naprej, a ne?

Ker si mi povedala nekaj zelo znanih firm, me zanima mnenje o Clarins, Shiseido in Lancaster. Katera se ti zdi najbolj primerna? Kakšno kožo pa imaš, če lahko vprašam? Ne poznam pa La Praire…

Kjer pa je Body shop? Sicer imam pa tudi sama dost občutljivo kožo okoli oči (poleg vsega imam še leče in se to dost pozna recimo pri čistilnih sredstvih).

LP! Demie

Glede na to, da očitno res veliko veš o tej kozmetiki… A lahko prosim vsem tukaj na forumu poveš koliko časa si že v tem? Pa še to me zanima: za člane naj bi bilo 35% ceneje… Kakšne so pa obveznosti? Članarina? Ker meni se cene ne zdijo glih ravno poceni. V drogerijah je dosti ceneje nekaj stvari. Pa pri drugih naravnih proizvajalcih npr. Sama sem že pri enem izmed teh podjetij, pa me zanima kako deluje tvoje. Če si to že povedal, se opravičujem – nisem nič kaj prida brala tega foruma – zdaj se malo vklapljam nazaj…

Konkretno na kozmetiki delam leto in pol.Sem prej delal tudi z drugimi,ni važno katerimi,pa mi je bilo potem večkrat nerodno pred ljudmi, katerim sem jo priporočal,kajti niso nudile tistega,kar se je reklamiralo.Tu teh zagat ni.Se sicer zgodi(redko),da kakšni ženski določen izdelek ne ustreza,pa ga večinoma zamenjajo za tistega,ki odgovarja njeni koži.Če začneš recimo s sistemom za občutljivo kožo in se ta stabilizira preideš na sistem za suho ali mastno.Res so v drogerijah določeni izdelki cenejši,vprašanje pa je kaj ti dajo.Vem kaj nudi Artistry zreli koži in me ne bo nihče prepričal da ne deluje.Dela čudeže.Primer je divji jam s c vitaminom, ki ima garancijo,da ti v 3 mesecih zmanjša število gub za 50 %.
Sam vstop v sistem te stane 10.000 SIT,vendar za to dobiš poleg popusta in možnosti zaslužka tudi 3 izdelke ,naročena si na revijo Amagram,dobiš svojo spletno stran,e-mail,takojšen popust za 600 izdelkov,jeseni pa bodo v sistemu tudi slovenski proizvajalci(hrana in storitve).Ta denar dobiš nazaj če v šestih mesecih ugotoviš, da stvar ni zate…To je največji svetovni trgovinski sistem in bo spremenil trgovino.V Ameriki je v njem dostopno praktično vse(razen droge,prostitucije in orožja).Trendi v drugih državah kažejo na to,da bo v naslednjih letih v sistemu večina populacije.Maržo imam rajši sam v žepu kot pa da jo dam trgovcem..Obišči me na http://www.si.vebso.com ,šifra 4733500.Pozdrav-Aleš.

Ja pa še to:brezplačna dostava po celi Sloveniji pri nakupu nad 9000 SIT.Plačila s karticami,posebne promocije(zdaj recimo medsebojni pogovori z mobilnim telefonom za 0,72 sit/minuto).

tudi me jo imam raje, kot da jo dajemo tebi!

No, če je tako pa se včlani!

Hvala!

Ej, 10.000 je pa res veliko za en pristop – za to dobim kar nekaj kozmetike že. Sicer res, da za to dobim kar precej ugodnosti, vendar vseeno. Razumem, da imam kot član 35% popust (sem malo gledala po tvoji strani, pa računala koliko izdelki stanejo kasneje…), ne razumem pa, kakšen popust pa je sploh za tistih 600 izdelkov? Pa očitno dobiš izdelke, ki jih oni določijo (mislim, tiste tri). Kaj pa, če so kar nekaj in ne ustrezajo sploh nič mojemu telesu? Mislim, recimo, da dajo nekaj, kar se sploh ne uporablja?… Sicer se sama ne mislim včlanit – imam že dovolj eno tako podjetje, vendar me vseeno malo zanimajo te stvari, da vidim primerjavo… Pa kaj moraš potem še vsako leto plačevati članarino? Koliko?

Čau! Demie

Trije izdelki,ki jih dobiš ,niso kozmetični;je univerzalni čistilo L:O.C,prvo popolnoma orgensko čistilo,zobna pasta Glister;najbolj prodajana zobna pasta na svetu,ima 200 ml je koncentrat in zadostuje povprečni družini za 4 mesece(pa de se ne bo spet kakšna pametna našla in rekla ja ja če si enktat nateden umiješ zobe ter črpalka.Za vso kozmetiko imaš 35 %,najmanjši popust na ostalo je 30%.Če letno kupiš nad 35.000 SIT,ti članstvo obnovijo avtomattsko,drugače pride obnovitev 2.800 SIT.Verjemi mi, da se ti tistih 10.000 hitro vrne.

Črpalka???

Ja, verjamem, da se hitro vrne denar, a vseeno.

Hvala za odgovor!

pa saj body shopa v SLO ni-pravega!

ne, hvala! A veš, da si s tem ponujanjem zelo vsiljiv? Prav nič ti ne paše, začni se raje ukvarjati s čim drugim, pa še moški si!!!

No, zdej bom pa še jaz nekaj dodala. Šla sem na spletno sran http://www.substance.com, kjer lahko prebereš tudi razne ocene kozmetike. Našla sem tudi Amway ( 3 izdelki ) in ima povprečno oceno 4, 3. Potem pa sem poiskala še znamko Rimmel ( 4 izdelki ) in ima povprečno oceno 4, 75, je pa ta kozmetika bistveno cenejša od Artistryja. To sem dala samo za primer.
Pa to so ocene žensk, ki so res preizkusile kozmetiko, ne pa neka subjektivna ocena prodajalcev.
LP, Klara

Ah, daj , Aleš, saj vse vemo, da nobena krema ne dela čudežev. Žal. Potem bi bile lahko vse manekenke in filmske zvezde…. Pa nihče ne bi imel gub… Pa še ta Amerika…pa kaj, če je v Ameriki že vse po tem sistemu? Mi ne boš rekel, da so zato Američanke popolne, ker uporabljajo samo to kozmetiko? Sem jih že veliko videla v živo, pa lahko rečem, da sem bila razočarana nad njimi. Zakaj pa potem jedo samo hamburgerje in tiste mastne krompirčke in ne vem kaj še, če imajo pa v tem sistemu tako zdravo prehrano???? In ne bi bili prvi v svetu s problem prekomerne teže, holesterola… Mene to, da nekaj uporabljajo v Ameriki, prej odbije kot pritegne!
Pa ta univerzalna čistila????? Mah, saj se ne splača…. mislim, da tudi v navadni trgovini za zmerno ceno dobiš dobro čistilo.

Ej, glavno je, da se je pohvalil…
sam vseen mi ni jasno…zakaj more to tako zagovarjat in kle reklamirat…
meni je za ta zagnanost na enem forumu, kjer se pogovarja recimo 100 zensk…
pa glede na to, da se norcuje iz inteligence, ne vrjamem, da je clovek, ki nam dobro hoce…
uporabila sem ta @!#$, ne verjamite mu niti besedice…kupujte tisto kar vam pase..z kozmetiko, ki jo vidite na policah mullerja se primerjati ne more..to je moje mnenje…ne bom govorila o firmah..zame je to en @!#$…
gre mi pa na zivce, da nas obravnava, kot da smo od vceraj….

Ma ja, Aleš je Amway privrženec in to bo ostal do smrti! Možgane ima itak oprane od njihovih kaset in literature. Vsak seminar spremlja v stilu verske blaznosti in sanja, da bo postal smaragd/briljant/rubin …..
No hard feelings!

a tko kot pri Oriflamu? Ja res, men se zdi blazno dolgočasen!

Naj vam bo vsem skupaj jasno, da je Aleš en obupan človek, ki bi naredil vse, samo, da bi dobil člane, da bi kupavali kot nori izdelke Amwaya in bi bil on potem bogat, tako kot pač propagirajo posel na Amwayu. Njihovo vodilo je, če si naš boš bogat. Obesijo se na ekologijo, naravne izdelke, koncentrirane izdelke in podobno, kar naj bi pritegnilo kupce. A vsi vemo kakšna svinarija se dela v Ameriki z pridelavo živil (genske spremembe). Ko koncetrirane izdelke razredčiš so istovredno in istokvalitetni kot ostali. Kaj je potem tukaj tako privlačnega? Alešu se zdi privlačno že dejstvo da piše na ambalaži MADE IN USA. In potem sledi, da prodajajo direktno od prodajalca do kupca, da ne propagirajo. Kakšna laž. Preden pridejo stvari v Slovenijo grejo čez nekaj distribucijskih centrov (ali te ljudje delajo tam zastonj?), potem reklama, ni mi jasno zakaj je lani Amway imel reklamo na svetovnem prvenstvu v umetnostnem drsanju? Zaradi lepšega? Verjeno ne. In Aleš ali veste zakaj nimate uspeha na tem forumu? Zato, ker ste vsiljivi, ljudem hočete na vsak način vsiliti svojo voljo. Pozabljate pa, da imate opraviti z Slovenci in ne Američani, ki nasedejo vsakemu, ki obljublja gradove v oblakih. I za konec to, da Aleš izrablja te strani za svoj biznis je več kot podlo in nemoralno.

New Report

Close