Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style Obstojen puder&deodorant

Obstojen puder&deodorant

Hm, res je fajn veš, skoči do Trsta pa Body shopa pa poglej, imajo tudi prah v majhnih škatlicah ali pa tako kot tisti o katerem sva prej, ki je kot en majhen “cegu”. No pa jasno tudi za učke in to take kremaste, ki so pakirane kot recimo uni vazelini, ki imajo kot palčko pa na konco penasto bunkico. Se mi pa zdi, da sem nazadnje videla tudi puder za telo, ki ima tudi malo sijaja ( nisem pa čist zihr, sama namreč pudra za telo ne uporabljam, po dekolteju pa to pa kar z unim prahom mal potegnem pa je ). Sicer pa obstaja novi Lancome puder za telo s sijajem ( zlat, bronza … ) imajo ga v Limoniju v Trstu, pri nas ga ni ( preizkusila ga pa nisem ).

Veliko sreče in užtka !

Najlepša hvala za odgovor! Pudra za telo sama ne uporabljam, vendar moram prekriti nek izpuščaj na telesu, ki se mi je ravno zdaj pojavil (!!!!) in ne moprem hoditi v kopalkah takšna okoli. Ta izpuščaj se mi je naredil v bikini predelu od britja. In zdaj nimam pojma kako se naj ga znebim, ker nič ne pomaga! Imam pa ga že kar nekaj časa in ne kaže na bolje… Ne vem noo. Slučajno veš kakšno mazilo naj bi pomagalo? Karkoli?

Poskusi s Kuteridom.Dobi pa se ga samo na recept, ker je steorid.Upam, da ti bo pomagalo.Lep pozdrav!

Joj, to pa ne vem! Zoprno! Poskusi ga prekriti s korektorjem, če ne drugače!
Če še dolgo ne bo izginil pa pojdi k zdravniku! Če je ala mozoljček uporabi Tea tree ( imajo v Body shopu ), da ga izsuši ali pa kakšno ognjičevo kremo ( ponavadi pomaga ).

Lp, R

HVALA!!! A kaj podobnega pa ni v lekarni? Ali pa karkoli drugega? Zdravnik ima dopust, meni se pa malo mudi…

Ja, to ja, samo, ko sem pa v vodi, pa gre korektor dol!:(( Bom pač nekak probala puder, kaj praviš? No, vsaj dokler ne izgine… Ognjičeva krema nič ne pomaga!:(((

Če si na kaj alergična dobiš antialergik tudi brez recepta,samo povej jim simptome.

Ne, nisem alergična na kaj. Samo od britja se mi je koža vnela in sedaj mi nočejo izginiti ti izpuščaji. Tako kot eni mozoljčki zgledajo – a trdovratni in ne izginejo pa se lahko na glavo postavim!:(

Verjetno te bo rešil le obisk pri zdravniku,saj zato pa so,ne?

Ja, saj. Samo zdaj ima dopust… Meni se pa malo mudi s tem. Mah, bom mazala še kar z eno kremo – mogoče bo pa pomagalo…

Nekaj sem se spomnila, veš kaj poskusi, pojdi v lekarno pa naj ti dajo un sprej ( ne morem se spomnt kako se mu reče, na koncu jezika imam ) ,ki ima tudi malo antibiotika, če ne bodo hoteli to pa kakšno kremo ala Canesten, Bivacin… pa dobro razkuži izpuščaje pa maži s tem. Čeprav bi verjetno sprej pomagal , hja , če ni Bivacin! Vprašaj!

Lp, R

HVALA ZA NASVET!!!! Sama nimam več nobene ideje, kaj naj naredim, ker mi ne in ne in ne izgine skoraj nič. Bom šla v lekarno, pa bom malo povprašala, morda pa celo najdem kaj, kar bi mi ustrezalo… Vsaj upam. Ampak tako Canesten kot Bivacyn imam doma, pa lahko že kar zdaj poskusim, za uni sprey bom pa se pozanimala.

Žekim ti lep dan, predvsem pa upam, da bo srečen! Demie

HVALA ZA NASVET!!!! Sama nimam več nobene ideje, kaj naj naredim, ker mi ne in ne in ne izgine skoraj nič. Bom šla v lekarno, pa bom malo povprašala, morda pa celo najdem kaj, kar bi mi ustrezalo… Vsaj upam. Ampak tako Canesten kot Bivacyn imam doma, pa lahko že kar zdaj poskusim, za uni sprey bom pa se pozanimala.

Želim ti lep dan, predvsem pa upam, da bo srečen! Demie

Še enkrat bi se ti rada zahvalila za lepe želje, ki si mi jih izrazil v mailu. Kar pa bi jaz svetovala tebi, je pa to, da ni pametno, da se sekiraš zaradi ljudi, ki ne cenijo tvojega dela, ki ne cenijo tebe samega, ker si pač takšen kot si, ampak si ustvarijo neko sliko na podlagi zunanjega vtisa oz. v tem primeru tvojih besed izraženih na tem in drugih forumih. Vsak opravlja neko delo – enim je to bolj všeč, drugim ne, vendar pa je najpomembnejše to, da v svojem delu uživaš, da te obkrožajo ljudje, ki jih imaš rad in na tak način je človek zagotovo srečen. Torej, ne pusti, da ti negativne misli prežemajo možgane, kajti na svetu je vendarle toliko drugih stvari, ki človeka delajo popolnega, zadovoljnega in srečnega. Pa, če se na poti srečuješ s trnjem, je to le znak, da boš ravno zaradi tega veliko boljši v življenju, kajti oblikovale te bodo dragocene izkušnje, ki ti bodo pokazale pravo pot v življenju.

Kakorkoli že, če si v svojem delu srečen, potem samo vztrajaj – zagotovo se ti bo obrestovalo!

Lep pozdrav! Demie

…,ki ste mi povedali kaj uporabljate. Dobila sem nekaj nasvetov in nekaj idej (pa veliko postov;)) ), ampak, kar mi pomeni največ, je to, da sem spoznala, da ste tukaj nekateri, ki znate odlično svetovati. Res ste super! Ostanite še naprej takšni kot ste! Ko me bo pa spet kaj zanimalo, se pa seveda spet oglasim!:)

LP! Demie

Držim pesti, da bo šlo!

Lp,R

New Report

Close