Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Obtožila me je prikrivanja, laganja in varanja, zdaj pa bi imela denar

Obtožila me je prikrivanja, laganja in varanja, zdaj pa bi imela denar

Bom na kratko.

Pred štirimi leti sva se začela videvati, nisva bila sedaj že bivši par kot danes. Takrat sem imel “razmerje” s sodelavko in obujal spomine z bivšo, samo se ni izšlo. Tudi ona se je dobivala s svojim bivšim, sta mislila začet znova in tudi njima se ni šlo. Tako sva pristala kasneje skupaj.

Zelo sva se zbližala in v tistem času tudi moji sodelavki niso podaljšali pogodbe. Povedal sem ji za sedanjo partnerko in sva se odločila, da je bolje, če romanco prekineva.

Štiri mesece nazaj se je vrnila na firmo samo na drugo delovno mesto.

Z njo imam tri leta staro hči, nisem vedel a zgodilo se je na zadnje dni najinih srečanj. Govorila je, da je hotela splav a bila prepozna, kontaktirala me od takrat tudi ni. Za to svojo hči vem sedaj dobra 2 meseca.

Dalje..

Imam tudi dve hčeri s sedanjo bivšo in torej še hči z bivšo sodelavko. Pred mesecem so se otroci med seboj videli, eno in pol letnici in 3 letnica.

Sem povedal celotno stvar in sedanja “že bivša” mi je dala ultimat, da se v 90 dneh izselim iz stanovanja in pripravim 250evrov preživnine po otroku, če se ne bi strinjal, pa me bo dala na sodišče. Obtožila me je laganja, prikrivanja otroka in varanja. Pa ne vem kje vse po vaseh okrog mene, naj bi bili otroci podobni tej 3 letni hčeri in so zdaj že kar moji, kot da sem oče še drugim otrokom, sem naenkrat neodgovoren in okrog imam kup otrok-To je govorila na csdu in sem itak vabljen na mediacijo.

Prekinila sva razmerje in ona se je isti večer dobila z bivšim. Sedaj sta očitno že kar skupaj. Vozim se s službe mimo vsak dan, njegov avto je parkiran pred blokom, včasih celo skrit za drevesi. Jaz sem odšel že naslednji dan, ker je stanovanje dedovano njeno.

Dalje..

Jaz sem prepričan, da se je med zvezo dobivala z bivšim ker 1.5 letnici ne bi tujca držala za roko in se smejali, niti nisem več sure, če sem sploh oče teh dveh hčera. Obe sta podobne njej. Se mi zdi, da je lisica in sta čakala na pravo priložnost in v spletu okoliščin sta jo dobila.

Kaj lahko naredim oz. kaj bi bilo najbolje narediti res takoj? Drugi teden imam na csd. Ne bom navajal razlogov, samo otrok ji nočem pustiti, se pa strinjam, da ju lahko videva kadarkoli želi.

 

M.

 

 

Ženska najbolj profitira če v tem primeru potegne 2×250 od bivšega in ima novega providerja brez otrok s katerim potem novih otrok nima.

kar sanjaj o tem, da bodo tebi pustili otroke, ki še niti šoloobvezni niso, ker ti za začetek niti stanovanjskega problema nimaš rešenega najbrž.

če dvomiš, da sta otroka tvoja, jo pač tožiš za preverjanje očetovstva.

ja si se pa vrgel v stroške. najprej dokazovanje očetovstva (ok lahko narediš na skrivaj, če sta enojajčni dvojčiči samo z eno, koštta par sto evrov, na sodišču te bo prišlo bistveno dražje, če rezultat ne bo v tvojo korist), potem pa še 20+ let plačevanja treh preživnin naenkrat. no ja tudi za triletnico moraš narediti test, da ne bo potem kakšnih presenečenj.

zelo zmedeno vse skupaj napisano..

če sumiš, da otroka nista tvoja pač naredi test. glede na to da bvečina moških pada na drolje ni niti čudno, da vam podtikajo tuje otroke. Tko pč deluje svet drolj in prasic, vi jih pa kujete v oblake.

da ti grozi z neki zneski ne bo šlo čez, ker se te stvari urejajo na sodišču. ne na csd ampak na sodišču. csd se poskušaj izognit, tam so le da drek mešajo in podpirajo goljufije. Če pa otrok/a nista tvoja pa bodi vesel da si se hkrati rešil tudi drolj..

Glede na napisano…na tvojem mestu ti priporočam očetovski test…

Za tvojega lastnega otroka boš plačeval. Ostalo je popolnoma nepomembno. Če ti kaj ni jasno, zahtevaj test. Drži ga v hlačah.

 

Dalje.

Klinc, ocitno znas delat sam hcerke, vsaj to je moj zakljucek na tvoje pisanje.

Drugace pa, lepo dnk test za vse potencialne otroke, da bos med vsemi temi zenskami s hcerkami tocno vedel, katera je tvoja hci.

Moj bog. Vlačite se en po drugem počez… To je zdaj rezultat… In si drzneš babe simfat… Saj si ti isti.. Hmmm

 

Na tvojem mestu bi plačala in na skrivaj naredila teste dnk za vse otroke. Če bi bili moji. Pa bi šli dalje postopke

 

Itak si tudi sodelavki dolžan preživnino. Nekega dne te bo ta otrok poiskal

 

Za ostala dva isto. Boš plačeval če sta tvoja.pika.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nisem bogataš, 09.09.2024 ob 09:46

Bom na kratko.

Pred štirimi leti sva se začela videvati, nisva bila sedaj že bivši par kot danes. Takrat sem imel “razmerje” s sodelavko in obujal spomine z bivšo, samo se ni izšlo. Tudi ona se je dobivala s svojim bivšim, sta mislila začet znova in tudi njima se ni šlo. Tako sva pristala kasneje skupaj.

Zelo sva se zbližala in v tistem času tudi moji sodelavki niso podaljšali pogodbe. Povedal sem ji za sedanjo partnerko in sva se odločila, da je bolje, če romanco prekineva.

Štiri mesece nazaj se je vrnila na firmo samo na drugo delovno mesto.

Z njo imam tri leta staro hči, nisem vedel a zgodilo se je na zadnje dni najinih srečanj. Govorila je, da je hotela splav a bila prepozna, kontaktirala me od takrat tudi ni. Za to svojo hči vem sedaj dobra 2 meseca.

Dalje..

Imam tudi dve hčeri s sedanjo bivšo in torej še hči z bivšo sodelavko. Pred mesecem so se otroci med seboj videli, eno in pol letnici in 3 letnica.

Sem povedal celotno stvar in sedanja “že bivša” mi je dala ultimat, da se v 90 dneh izselim iz stanovanja in pripravim 250evrov preživnine po otroku, če se ne bi strinjal, pa me bo dala na sodišče. Obtožila me je laganja, prikrivanja otroka in varanja. Pa ne vem kje vse po vaseh okrog mene, naj bi bili otroci podobni tej 3 letni hčeri in so zdaj že kar moji, kot da sem oče še drugim otrokom, sem naenkrat neodgovoren in okrog imam kup otrok-To je govorila na csdu in sem itak vabljen na mediacijo.

Prekinila sva razmerje in ona se je isti večer dobila z bivšim. Sedaj sta očitno že kar skupaj. Vozim se s službe mimo vsak dan, njegov avto je parkiran pred blokom, včasih celo skrit za drevesi. Jaz sem odšel že naslednji dan, ker je stanovanje dedovano njeno.

Dalje..

Jaz sem prepričan, da se je med zvezo dobivala z bivšim ker 1.5 letnici ne bi tujca držala za roko in se smejali, niti nisem več sure, če sem sploh oče teh dveh hčera. Obe sta podobne njej. Se mi zdi, da je lisica in sta čakala na pravo priložnost in v spletu okoliščin sta jo dobila.

Kaj lahko naredim oz. kaj bi bilo najbolje narediti res takoj? Drugi teden imam na csd. Ne bom navajal razlogov, samo otrok ji nočem pustiti, se pa strinjam, da ju lahko videva kadarkoli želi.

 

M.

 

 

Dobra zgodba,ce pa ni si pa pravi casanova iz te godlje te nebo resila niti znanstvena fantastika

Avtor, če imaš plačo 1200 neto, potem je minimalna preživnina 100€!!! Če imaš več otrok, se ti za drugega in tretjega še zniža!

Vem iz svojega primera, ko so mi po razvezi dodelili otroke in bivša plačuje ravno to, potrdilo pa je Okrožno sodišče v Ljubljani.

Poišči dobrega odvetnika, drugače si pečen!!

IN  KER SI KMETEK, NE ZNAŠ PREVERIT ALITE JE STRAH KO PSA, DA BI NAREDIL SIMPL DNK TEST OČETOVSTVA. BUTEC.

PREVEČ SI NESTABILEN IDIOT. USTALIT SE BO TREBA, TI PA BEZLJAŠ IZ ENE LUKNJE NA DRUGO.

Odgovor na objavo uporabnika
MK, 16.09.2024 ob 08:06

IN  KER SI KMETEK, NE ZNAŠ PREVERIT ALITE JE STRAH KO PSA, DA BI NAREDIL SIMPL DNK TEST OČETOVSTVA. BUTEC.

PREVEČ SI NESTABILEN IDIOT. USTALIT SE BO TREBA, TI PA BEZLJAŠ IZ ENE LUKNJE NA DRUGO.

Tako je, ampak sedaj je kar je! Test očetovstva in dobrega odvetnika za čimmanjšo preživnino!

Odgovor na objavo uporabnika
Doris337, 16.09.2024 ob 08:21

Tako je, ampak sedaj je kar je! Test očetovstva in dobrega odvetnika za čimmanjšo preživnino!

Vam vaši otroci nić ne pomenijo, da si “zaslužijo “  čim nižjo preživnino?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Dr. Jojsmrdi, 16.09.2024 ob 09:32

Vam vaši otroci nić ne pomenijo, da si “zaslužijo “  čim nižjo preživnino?

 

A je treba vprašat? Glede na to, kakšne preživnine plačuje večina staršev, s katerimi otroci ne živijo (velja tako za očete kot za mame), je povsem jasno, da jim za otroke dol visi.

Odgovor na objavo uporabnika
saj se ve, 16.09.2024 ob 13:55

A je treba vprašat? Glede na to, kakšne preživnine plačuje večina staršev, s katerimi otroci ne živijo (velja tako za očete kot za mame), je povsem jasno, da jim za otroke dol visi.

Zgoraj piše, da je sodnik(ca)na sodišču v Ljubljani odločil, da ima otrok dovolj 100€ na mesec mu pa ti res ne moreš soliti pamet.

Oni že vedo, se niso zastonj šolali!

Drugi pa plačujte svoje visoke preživnine.

Torej da vsak star za otroka 100 eur in ti misliš, da so s tem kriti vsi življenjski stroški?

Blagor tebi, če lahko mesečno skoz prideš s takim zneskom.

Jaz bi najprej za vse tri otroke zahteval test očetovstva. Mogoče sploh noben ni vaš.

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Odgovor na objavo uporabnika
Tomaz.Gorec, 16.09.2024 ob 16:50

Jaz bi najprej za vse tri otroke zahteval test očetovstva. Mogoče sploh noben ni vaš.

Tomaž, končno ena pametna od tebe. Ti si tudi med tistimi, ki dobro veš kako pokvarjene so (lahko) ženske in kako ti hitro podtaknejo “kukavičjega” otroka!

Da, najprej za vse tri otroke naredi test očetovstva. Glede na to, kakšne perle ujameš, mogoče sploh nobena hči ni tvoja.

Odgovor na objavo uporabnika
Tineˇ, 16.09.2024 ob 21:04

Tomaž, končno ena pametna od tebe. Ti si tudi med tistimi, ki dobro veš kako pokvarjene so (lahko) ženske in kako ti hitro podtaknejo “kukavičjega” otroka!

Kakšnega kukavičjega otroka. Tomaž je kar lepo oče svoji hčerki. Res pa je, da samo na papirju.

Odgovor na objavo uporabnika
za začetek, 16.09.2024 ob 23:31

Da, najprej za vse tri otroke naredi test očetovstva. Glede na to, kakšne perle ujameš, mogoče sploh nobena hči ni tvoja.

Aha, avtor je pa pravi kavalir.

Odgovor na objavo uporabnika
👩🏻‍💼, 17.09.2024 ob 10:23

Aha, avtor je pa pravi kavalir.

Vsak pameten moški rajši plača test DNK, kot pa do 26-tega leta plačuje za tujega otroka!

Kavalirji so pa idioti, če sploh še kakšen obstaja v tem svetu poblaznelih bab!

V kolikor so otroki tvoji in se počutiš dovolj močnega in odgovornega, bi se jasno tvoje mestu boril zato da vsi otroci ostanejo s tabo. Mame otrok pa naj plačujejo preživnino. V kolikor nimajo dovolj denarja naj grejo delat nočno. Če si emocionalno stabilen in močna osebnost je za otroke sigurno bolje da so s tabo. Konec koncev se gre za otroke in tu ne bi smelo biti prostora za manipulacijo in izsiljevanja. Jaz bi se boril izključno za to in pri tem nikakor ne bi popuščal. Otroki naj bodo pri očetu v kolikor so starejši kot tri leta.

Odgovor na objavo uporabnika
Sveti duh!, 17.09.2024 ob 11:45

V kolikor so otroki tvoji in se počutiš dovolj močnega in odgovornega, bi se jasno tvoje mestu boril zato da vsi otroci ostanejo s tabo. Mame otrok pa naj plačujejo preživnino. V kolikor nimajo dovolj denarja naj grejo delat nočno. Če si emocionalno stabilen in močna osebnost je za otroke sigurno bolje da so s tabo. Konec koncev se gre za otroke in tu ne bi smelo biti prostora za manipulacijo in izsiljevanja. Jaz bi se boril izključno za to in pri tem nikakor ne bi popuščal. Otroki naj bodo pri očetu v kolikor so starejši kot tri leta.

Nasrkal je poba takoj, ko je spoznal neuravnovešeno žensko!

New Report

Close