Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obupala nad divjimi kopališči ob rekah, jezerih

Obupala nad divjimi kopališči ob rekah, jezerih

Nič posebnega.Normalno.Plavati seveda nisem mogla, sem se samo namakala.Bolje kot nič.
[/quote]

Saj zato pa sprašujem, kolikšna je, ko praviš, da v njej plavaš:)

Kaj pa na Kosorep, a ljudje še hodijo? Mi smo se tam kopali kot otroci, prav luštno je bilo:))
[/quote]

Saj o tem govorim, je skoraj hujše, kot sredi sezone na morju:)

Valda, nam niso všeč migranti, svinjarijjja na vsakem koraku, pol smo pa nori, a ne? Pejt gledat Kokro kakšna je, tam, pred tablo Potoče,…. se ustavi, pa se sprehodi. Pa koliko alg je po kamnih, pa kakšen smrad je. S novimi opicami, se bo pa svinjarijaaa potencirala v neskončnost. In ja, tudi oni prinašajo nove bolezni, od ebole vse naprej, največ je pa aids, ki ga pa vam veselo zamolčijo, kot vse ostalo, vse….

S temi človečnjaki nas hočejo pač spariti…. Če si tujec brez dokumenta 500 €vrov, če si pa kočevski medved ali opice z Afrika jih pač ne rabiš, ker si MEDNARODNO zaščiten, a ne? Vidiš, črnce iz Afrike sploh nimajo za enake vsem ljudem, ker če bi jih imeli, bi imeli enake pravice. Imajo več pravic, tako kot živali…. Me noben ne prepriča, da ni tako. Samo molčijo nam, delajo pa tko z njimi, kot da mentalno in duševno zaostli, kar tudi so, zato pa imajo vse pravice in vse zastonj, k so na ravni opic… tisti iz afrike. Se nič ne hecam, kdo bo pa plačal za njih, če ne mi,…. noben.
[/quote]

V Kranju je čista, v Potočah, kjer priteče skoraj direkt izpod hribov, so pa alge?????

Veš kaj je tvoj problem? Iščeš probleme in izgovore namesto rešitev. Ko se boš osredotočila na rešitve in ne izgovore ter probleme, bo tvoje življenje dosti dosti lažje. Ko boš ne morem tega, ker…, zamenjala z lahko pa to, boš naredila premik v glavi in boš videla tudi kaj lepega.

Kdo točno pravi, da domačini nismo zaželeni na Bledu in v Bohinju? Nekdo na tem forumu? Ja, seveda, vse, kar se tu prebere, je resnično in edino pravilno.

Prenehaj gledati dramatična poročila (Svet, 24ur ipd), najbolje je, da prenehaš gledati poročila sploh, ne beri Slovenskih novic in ostalega tričtrač sranja, ne beri tem na MONu, pa bo tvoj pogled na svet dosti lepši.

A še ne veš, da v Potočah mrgoli migrantov, ki so celo Kokro zasvinjali z ebolo in aidsom?

avtorica
– ostani doma, kdo pa je rekel, da moraš hodit na divja kopališča? Itak ti nič ne paše, ne spravljaj še drugih v slabo voljo.

Zato, ker sem edino na divjih plažah lahko nudistka.

Kdo bo pa gledal tvoje povesene joske, nagubano kozo in kosmato pe*do? Hahah smesna pa si, kot da je tvoj naguban in zamorjen ksiht center sveta

Pridi z mano.

V Kranju je čista, v Potočah, kjer priteče skoraj direkt izpod hribov, so pa alge?????
[/quote]

Lahko jo greš pogledat, če ne verjameš. Pa videla sem otroke tam, k so se kopali med tistimi algami. Ne vem no. Mogoče so se letos bolj razrasle, ker je bolj vroče, ne vem.

New Report

Close