Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Obupno!

Obupno!

Veš kaj, če takole mečkaš pri seksu, ni čudno, da danes ne boš seksal ali sploh kdaj?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dragi moj, saj ves da nisem prevec poredna in sramezljiva sem, poskusi in bova videla do kam bom zdrzala, ampak ne pozabi ata Primož je napisal nič grdih besed.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Še ena me je poscala v glavo.Kako naj mi pride,če sem tako…..
D.

Veš kaj pustiva seks za kaksen drugi dan, povej raje kaj lepega, nedolžnega, romantičnega, saj veš da naju špegajo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dragi moj,s tole lepo misel,ki jo je napisal COELHO, se za nocoj poslavljam od tebe. Sedaj pa res nočka in cmoka!

“Kadar si necesa res želis, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti sanje uresničile.”

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček,najraje bi s tabo šel sprehajat se v temno zimsko noč,po snegu,ki škriplje,ampak ti si tako daleč,in da ne dolgovezim:seksal bi s tabo!
A jih bova slišala jutri?
Sp

Na pa sem sam,tista,ki je vlivala upanje,pa gre spat!
Kaj reči,lahko noč Sonček, …jaz naivec!
Sp

New Report

Close