Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Obvezna registracija

Obvezna registracija



Sebe poglej![/quote]

Brez Murglškrata od tebe nič kaj pametnega!!!

PS: Pozabila si potemnit in podčtrtat besedilo;-)[/quote]

Hahaha, saj sem pa sedaj potemnila, da ne boš imel dela! 🙂

A jo kdo razume????????

Mogoče Boom in ninej. =) To so verjetno murglski interni štosi.

Hahaha, ti itak nič ne razumeš! Kar ti ne paše,:-) pa že dolgo!

Ti, ne boš nikoli nič razumel! Še nicka, si ne znaš svojega izmisliti, raje potvarjaš druga osebna imena!

Tale babička je pa obrnila plato in kar povprek žali (tipiš). …Ma, če pa pomislim, je boljše to, kot da nam ponuja cele strani nekih kvazi knjig in izmišljenih zapisov…


Spoštovani Primož,
pozdravljen!
Zavedam se, da kdor molči, se stotim odgovori!
Vedno se molčati ne da! Žal, nimam čarobne paličice, da bi senca moje palčke segla do vsakega, ko me grdo žali.
Najbolj sem bila prizadeta, ko sem opisovala, kako je v Auscwitzu iz rok ene mamice Mengele iztrgal dojenčka, da bi ga odnesel in na njem delal poiskuse. Mamica ga ni hotela izročiti, skočila je vanj in ga držala, Mengeleja opraskala, kako sta mamica in dojenček končala, sem v tistem postu tam opisala.
Moj post, je bil zadržan, šele drugi dan se je pojavil tam kjer bi moral pristati. Kar dolgo sem čakala, žal, posta ni bilo!
Post od nekoga, številko sem si zabeležila, ko je pa napisal, da je Auscwitz izmišljotina, je pa mirno prišel na MON, kot nova tema. Ja, v eni uri je bila tista “nova tema” izbrisana.

E, dragi Primož take zadeve me pa zelo prizadenejo! Kdo je takrat dežural pa tudi veste Vi!
Dobro me poznate, da povem vsakemu kar mu gre! Tudi, da vedno citiram sporočilo na katerega odgovarjam.
Da se ne skrivam, kar imam komu za povedat, mu povem z registriranim nickom.

Teden dni me ni bilo tukaj, pa je čalje slabše
Vidim, da Vaše opozorilo ni zaleglo!
Nekateri še vedno zanikajo, kaj se je med leti 1941 – 1945 dogajalo.
Mene pa postavljalo na LAŽ, da v tistem času sploh nisem živela. Povhu še z zelo grdo pripombo!
Zanima me, kaj je s tistim osebkom, ko ga omenjate v prvi vrstici? Ki je zlorabljal nicke??
Ja, bil je nemogoč, je bil res samo eden!? :-)Kdo je bil ta osebek, ki je zlorabljal nicke, pa gotovo veste Vi, Primož.
Je uradna pot zalegla, kot je treba?
Opozorilo, ki je bilo namenjeno ostalim, tudi ni zaleglo! Tradicija se nadaljuje!

Je hudir, če je preveč mnenj, kako bi kdo vse uredil, da bi bilo vse v najlepšem redu!

Tile na novo registrirani nicki, so pa tudi neprimerni, da ne napišem kaj slabšega, Tudi tukaj bi moral biti en red!
Že dolgo nazaj sem Vam napisala, da mora imeti gospodar kontrolo nad svojem hlapcem in tudi pastirjem v hlevu, da morata oba postopati enako do živine, na desni in levi strani!:-)

Pa brez zamere in tudi brasati ni potrebno!
L.p. PRABABI

P.s.
Kako sem se pojavila na MON-u, pa še nisem končala, bom že enkrat. 🙂[/quote]
========================================================
Tole obljubo pod P.s. zgoraj, pa moram res končati. :-)

Zgoraj v mojem postu z dne 12.01.11 16:25, sem že nekaj napisala, da sem prišla na MON, “NEHOTE”! Več preberite v navedenem postu.
Tale MON sem komaj našla. Kar nekajkrat sem se z znanko slišala po telefonu, da mi je povedala o čem se piše. Pisalo se je ob 25. obletnici TITOVE smrti.
Znanka tudi ni hodila na internet. Novico ji je povedala ena njena kolegica itd. . . . .
Jaz, nič vajena, sem končno našla to “čudo” od MON-a. 🙂 Znanka mi je povedala, da na “monu” piše ena “mona”. 🙂
“Mone”, ni bilo nikjer!:-) Našla pa sem nick “mina* in prava je bila. Še veliko takih “mon” sem našla v tem času, tukaj v teh 6-tih letih.:-)
Kar večkrat sem smuknila k računalniku tisti dan, če je bil le prost. Izmenjavala sem se, če je kdo od otrok šel proč. Glede, da nisem nikoli brskala po internetu, sem tisti dan velikokrat slišala od otrok:
Prababi, pa kaj ti danes kar naprej brskaš po internetu! Vsakič, sem MON hitro zbrisala, da niso videli kje sem bila.:-) In še danes tega otroci ne vedo!
Znanka mi je dejala, naj še jaz kaj napišem. Napisati ni bilo težko, težje mi je bilo izbrati ime. Z ozirom, da sem tistega dne velikokrat slišala moje ime “PRABABI”, sem ta nick napisala in s tem nickom vseskozi pisala.
Tudi odgovarjala s tem nickom na grda žaljenja, primerno, kar je kdo zaslužil.
Ne pišem tukaj zaradi strank, obtožena sem bila, da me stranke plačujejo, velikokrat se to piše. Ne, ne, to ni res!
Nikoli si nisem mislila, da bom ostala toliko dolgo tukaj. Ker me izzivajo, se še oglašam, ne da bi me kdo silil.
Meni ne pošilja nihče nobenih depeš! To so izmišljotine od tistih, ko jih resnično prejemajo, saj se vidi, koliko obvestil prilimajo na MON-u.
Jaz sem prepisovala iz knjig, katere mnogi ne priznajo, zakaj vedo sami. Jaz pa vem da so v njih opisani točni podatki, o osebah, nekatere sem tudi poznala in tudi kraj, kjer se je zločin zgodil.
Lepila tudi razne novice iz raznih medijev.
Ja, pred dnevi mi je bilo pripisano, da sem moški. 🙂
Še dobro, da sem s Primožem ob registraciji nicka govorila z njem, da ve po glasu, da sem ženska.:-)
Da sem se oglasila enkrat tudi pri njih, da sem naletela prav na osebo, ko mi je takrat ob registraciji lepo prijazno napisala, “PRABABI” oglasite se! Hvala gospa “S”.:-) Poklicala sem takrat po telefonu.
Prav ta gospa, je takrat videla, da nisem moški in tudi lahko ocenila mojo starost. :-))
Registrirala sem se, ker sem videla, da se lahko registriraš in plačaš tisti mali prispevek. V življenju nisem nikoli švercala in bilo mi je nerodno, da bi skakala po hiši “MON-a” in ne plačala, kar je potrebno.
Primožu še enkrat hvala za napotke ob registracij, ker nisem vedela takrat prav nič!

To sem napisala zato, ker se o meni pišejo razne izmišljotine, glede spola in tudi letnice rojstva.:-)

P.s.
Post sem citirala zato, ker je tukaj napisano kdaj sem bila najbolj prizadeta.
Prizadeta zaradi Mengeleja, ko je mamici strgal iz naročja dojenčka in ga vrgel ob tla.
Opis tega žalostnega dogodka lahko preberete v temi: “JAVOROVICA”!
L.p.
PRABABI[/quote]

Evo, še malo nadaljevanja, naj bo skupaj!:-)

Hvaležna sem tisti moji znanki, ko mi je povedala za tale “MON”.
Masikaj sem izvedela, ker drugače ne bi!

No, hvala tudi tisti “moni”, katero sem iskala, ni bila “mona”:-), bila je “mina*, z zvezdico”.

In še hvala gospodu z nickom, “mik”, ta pa me je pripeljal, s starševskega čveka, na politični čvek, zaradi teme:
“Ne Delo – Interniranke, ne bodo pozabile nikoli”
http://med.over.net/forum5/read.php?151,3184228,3187871#msg-3187871

Še tole,
k zgornjemu mojemu pisanju!
Včaraj nisem imela pri roki spodnji link teme, ki je že iz pred štirih let zapisan v mojih zapisih.

V tej štiri leta stari temi, je ena in edina, z nickom “mani”, ki se mi je opravičila, za njeno žaljivo pisanje napram meni. Če še kaj piše, ne vem!? Ne zasledujem!

“mani”, še enkrat HVALA!

“Provokativnih vprašanj”, je čedalje več. Kakršno vprašanje in pisanje, tak je tudi odgovor.
Prav zaradi takega pisanja sem se pojavila na MON-u, NE PA ZARADI KAKŠNIH POLITIČNIH UGDNOSTI, ko mi jih nekateri pripisujejo. Sem že tudi odnehala pisati, ker se je “izzivanje” nadaljevalo, sem še vedno tukaj.

http://med.over.net/forum5/read.php?151,3130759,3130928#msg-3130928

Zelo lep sončen dan je danes, napravite si ga še lepšega. Saj je “PUSTNI TOREK”
in še
“DAN ŽENA”,
katerega so ženske v Sloveniji dobile šele leta 1945, pa še več drugih pravic so dobile.

Vsem ženam “čestitam” in imejte se lepo!

Lep pozdrav!

vračam ČESTITKE!!!

Jasno, da jih vračaš, če si pa moški.

ja prov, pol naj bom pa moški!!!!:)))))))))))))

Čestitke tudi tebi!!!:)

Hvala.

Ninej, v redi.:-) Upam, da si si vzela čas tudi za sebe. Jaz sem si ga.:-))))
Ampak, zgubile sva zvestega spremljevalca, zalezovalca, tu: :-)) Se pojavil drug, isti šmorn.

žal ni šlo – če bo sreča bo vikend frej!!!:)

No, zdaj se pa počutim skoraj kot Janša. Tudi on je menda kriv za vse neumnosti, ki jih delate na desni, čeprav se sami imate, nevem za kaj že, za levake.

Svojega mnenja pa od začetka najinega “poznanstva” seveda nisem spremenil. Možgani se mi k sreči, kljub zrelim letom, še niso skisali.


No, zdaj se pa počutim skoraj kot Janša. Tudi on je menda kriv za vse neumnosti, ki jih delate na desni, čeprav se sami imate, nevem za kaj že, za levake.

Svojega mnenja pa od začetka najinega “poznanstva” seveda nisem spremenil. Možgani se mi k sreči, kljub zrelim letom, še niso skisali.[/quote]

mik, . . . . . dober dan!
Uuuuuuu, končno si skočil v stari modri pajac.:-)))

Hahaha, pa veš zakaj sem ti napisala “hvala”!??? Če se ti še niso “skisali” možgani, kljub zrelim letom, veš zakaj!:-) tudi meni se še niso, kljub temu, da se zelo trudite. :-))) Ne bom obširno.:-)

Zakaj se počutiš kot JJ, pa menda nimaš tudi ti kakšne tožbe?
No, ko si ga omenil, si oglej tale link. Pa komentarje si preberi.
http://www.rtvslo.si/slovenija/sds-dve-hitrosti-obravnav-tozb-janse-in-tozb-proti-jansi/254000
Ne pozabi na komentar, “petmat” 27.0311, ob 16:43

Pišeš, da svojega mnenja nisi spremenil. Ja, kot sin borca – partizana, sem pa parkrat videla, da si pritegnil v dobro borcem. Lepo od tebe.

Kaj pa kolegico Lado Z., še kdaj slišiš? “Revščina”, še eno tukaj je motila!
Sedaj je v penzionu, sem brala.

KOMUNISTI so po vojni pobili 100 000 Slovencev in jih zmetali v jame in rove…

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)


A za komuniste pa ne velja isto kot za Janšo, da je nedolžen dokler se na sodišču ne dokaže krivda?

Že 60+ let se nekateri posebno motivirani trudijo najti kakšen dokaz, da so za povojne poboje krivi komunisti, pa niso še nič našli. Pa tudi težko verjamem, da bi Janša pisal prošnje za sprejem med komuniste, če so bili tam res tako morilci kaj praviš?.

Ne delaj budalo iz sebe, sami so si vezali roke z žico se streljali v tilnik in metali v jame…..ne ne Janša je kriv. Ti si pa res bolnik al pa idiot, razlike tako ni nobene. Takim modelom kot si ti bi morali dati prepoved pisanja po forumih!!! Kaj takega pa niti tvoj depešar Murglzwerg ni sposoben izustiti…

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)


Sami so prisegli, da bodo za Hitlerja dali življenje. kaj so zdej komunisti krivi, če so svojo zaobljubo izpolnili? ne ne Janša je kriv, ker je bil pri komunistih.

Kako dolgo je pa bil član KP? Za razliko od tvojih Bogov, ki so še leta 1990 mahali s knjižico po zraku in upali, da ne bo prišlo do osamosvojitve. Ko je plebistit o osamosvojitvi Slovenije 23. decembra 1990 uspel, so pa hitro zamenjali ploščo.

ja, Janša nas je rešil!!!:)))))))))))))))))))))))

Nas bo Pahor rešil?

En klicaj je povsem dovolj.

In brez smeškotov.

Klicaji, smeški, vprašaji so le odraz njegove nemoči. Tako daje na forumu vtis, da se zabava, drugače pa z muko kontrira utemeljenim kritikam, ki jih napišejo protivladni komentatorji.

New Report

Close