Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obvezna registracija na portalu MedOverNet

Obvezna registracija na portalu MedOverNet

Khmm, malo izobrazbe nebi škodilo menim:

Ljudje smo vsi dobri, saj smo krona stvarstva. Podarjena pa nam je svobodna volja, zato sami izberemo prostaštvo ali svobodo, ter na podlagi tega živimo svoja dejanja.

Torej ljudi nikakor ne delimo na dobre in slabe, temveč to počnemo z njihovimi osebnostnimi lastnostmi ali dejanji ki izhajajo iz le teh. Seveda na podlagi lastne vrednostne lestvice, kar za sabo potegne, da je zelo modro govoriti asertivno…. Kapiš? -;)

x-men, zakaj mene že več mesecev pustiš pri miru?

Bo bivši vedel da ga še nisi pozabila…[/quote]

A lahko prosim tole razložiš??

najbolj od vsega mi je pa všeč da se ne bo več kozlalo po rkc in njenih vernikih kot se je do zdaj. kot vernika so me takšni posti nemalokrat prizadeli in ujezili ker to kar so eni počeli glede tega je res bolano.
tega zdaj ne bo več in to me veseli
in tudi na tale moj komentar ne bo pljuvanja zdaj:) ker če bi to napisal še včeraj bi me spljuvali da sem janšist čeprav me politika sploh ne zanima. sem veren človek a politično neopredeljen in problem je v temu da če poveš da si vernik rkc si avtomatsko janšist, tabel, domobranec itd…a v resnici je daleč od tega
in tudi verniki nismo vsi oprane ovce ki ne znamo mislit z svojo glavo kakor ima nas mnenje večina

************************** § ▲ !

Hehe, Glista, dobro si jim povedal! Si jim vsaj pokazal, kdo je tukaj na tem forumu glavni! :))))))

Lepo si zdresiral Primoža, da te uboga! Pa niti cukra ali pa klobase ti mu ni treba za to dat! 😀

Bo bivši vedel da ga še nisi pozabila…[/quote]

A lahko prosim tole razložiš??[/quote]

Hecam se… Pa te dražim z predpostavko, da se je tvoj bivši pri tebi registriral na tvoj mejl z tvojim imenom in starostjo enega od vaju. Pozabi, nič ti nočem…

Khmm, malo izobrazbe nebi škodilo menim:

Ljudje smo vsi dobri, saj smo krona stvarstva. Podarjena pa nam je svobodna volja, zato sami izberemo prostaštvo ali svobodo, ter na podlagi tega živimo svoja dejanja.

Torej ljudi nikakor ne delimo na dobre in slabe, temveč to počnemo z njihovimi osebnostnimi lastnostmi ali dejanji ki izhajajo iz le teh. Seveda na podlagi lastne vrednostne lestvice, kar za sabo potegne, da je zelo modro govoriti asertivno…. Kapiš? -;)

x-men, zakaj mene že več mesecev pustiš pri miru?[/quote]

Ok, očitno sem bila po svoji stari navadi premalo natančna: vsi skupaj (pa naj bomo krona stvarstva, ali pač zgolj prebivalci našega malega modrega planeta) se ločimo le po količini in razporejenosti dobrih in slabih osebnostnih lastnosti. Vse ostalo je (kot sem že zgoraj napisala) nepomembno:

Jap…imaš vsekakor prav:

Ni več tem kjer se je lahko do onemoglosti blatila cerkvena ustanova katera predstavla večino prebivalcev države Slovenije.

Ni več tem kjer se je žalilo državljane slovenije da niso nič vredni pred drugimi priseljenimi prebivalci Slovenije in da smo Slovenci navadni hlapci nasvoji zemlji.

Se ne žali več Janšo na katerega so dobesedno orgazmirali kdor ga bo bolj popljuval.

In zaradi vseh tem katerih ni več se ne odpirajo nove teme z proti argumenti. Zakaj? KER NI POTREBE ! Pregovor pravi: ZOB ZA ZOB . Torej če ni napada ni potem protinapada.

Glede gledanosti tem:

Najbolj gleden tema nazadnje bila kjer ste me fobesedno trgali živega na vse možne načine…kdo me je trgu se ve….kdo je pisu pod neregistriranim nickom jst v piko vem …
Za vas večino tukj na forumu je pač najbolj zanimivo da se nekoga jebe na živo in mrtvo..prov uživate v tem…zaradi tega je zatorej na prvem mestu gledanosti tednain celo pred temo kjer se sprašujete zaradi predajanja osebnih podatkov policiji katera problematika je imela veliko odziva po Sloveniji in je bila deležna celo nacionalne televizije. Torej vas ne briga izdajanje podatkov, vas ne zanima pedofiljija ampak vas zanima kako se nekoga jebe v glavo na vse možne načine.Tud ubili bi me sam je problem ker nimate jajc kj takega storit in je vsa en sam lapanje in dokazovanje vašega prava na lažeh ki se naslanjajo na drugih lažeh. In vas je obenem tako strah pri teh vaših natolcevanjih da se tudi registrirati ne upate ker ste preprosto preboječi kaj takega storit.

Torej glede foruma sedaj: takšen kakršen je naprimer od včeraj popoldne je zame enkraten kot pa je bil nazaj kolikor sem ga pač obiskoval. Torej sm jst dosegu svoje…na vaše obupne provokacije sem bombardiru z vsemogoči načini…bil pri tem oblaten do konca , vendar mi ni žal, vsekakor ne. Pizdarij in ostalega nestrpnega sranja mi preprosto ni treba več pisat. Sam še zmerom vi tega ne boste zastopili ker je preprosto preveč za vaše oprane glave.

v bodoče me pa izpuščajte iz konteksta pogovorv glede pizdarij na forumu saj sm jst bil sam en mčkn delček…mčken mčken…vendar kako bi temu rekel gonilna sila. Vendar se je izplačalo. Me pa tudi glih ne prizadene če se name spravljate, vendar se morate zavedat da bom vam vse lepo vrnil saj se to tako pošteno dela. Vse kar se je pa zgodilo je ps je zgodilo torej z razlogom vendar enkrat na tak način, drugič na drugačnega da sem vas okol nosil da sploh niste porajtal zakaj se sploh gre.

To je to..pa lep večer.[/quote]

Sej ne morem verjet, da ti lohk tolk dolg sestavek napišeš….

Kaj šele bo? :-)))

Drugače je res, med registriranimi ponavad ni bilo nikol metanja polen pod noge, če ti kdo ne paše, se enostavno distanciraš in je.

Sem čist nervozen. Kdo mi bo sedaj pravil, da sem debil, iiidiot…..pa stare grehe 30 let nazaj oponašali.
Vedno sem bil sproščen ob takih opazkah in žaljivkah. Skratka užival sem, kako se folk spusti na nizek nivo.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Ker se glih vtikaš vame zdele in sva bila pri zadnjem nesporazumu oba sklepčna da si ne bova ničesar pisala eden drugemu….

Pustil pri miru te nisem vendar sm preko črnih nickov pomagal TEBI ko so te blatili…POMAGU SM TEB venar baltil nikoli več po tistem nesporazumu. Zakaj temu tako naj te ne briga saj imam svoje razloge.

Vendar se zavedaj da si ti prekršil kodeks prepovedi medsebojnega približevanja katerega sva si sama ustvarila saj zame samo registriran nick šteje za pravo podobo človeka….

nj ti bo lahka noč…

[url=http://www.youtube.com/watch?v=Uq_4W77TYBI]Moja žena[/url]

na političnem čveku so črni niki še vedno del realnosti.. zajadraj tja pa začni prijavljat kake provokativne teme… ni hudič da te ne bi obrajtali

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Jaz sem tvoje pisanje samo izkoristil za že ničkolikokrat opisan pravi problem… Ne znamo se pogovarjat…
Posledice pa so, osebna užaljenost, ki je žal tudi upravičena…

In imeti posel kakor je npr ta portal, ter ga obvladovati z kadri ki niti teoretično ne obvladajo osnov komunikacije, je približno tako, kakor policaji nebi obvladali prometnih predpisov.

Nedavna izjava v neki temi: “to so seronje” ene od zaposlenih (pa čeprav sem jo jaz osebno vzel kot hudomušno pripombo). kaže na nivo zrelosti upravljalcev. In ta nivo se vedno znova potrjuje, koneckoncev tudi z podpisovanjem tvojega načina izrašanja v tej temi…
Potrjuje se npr. tudi z dejstvom, da je tema najbolj butastih pripeta, osnove komunikacije, pa ko jih šljivi, kaj šele, da bi kdaj bila javna tribuna na to temo…

Ljudje božji, a vam je res tako težko razumet, da če se ne strinjaš z sogovornikovim mnenjem ali njegovim dejanjem, da ni ON tak in tak (vstavi po želji enega od meni pripisanih vzdevkov), temveč je taka njegova lastnost ali dejanje. Seveda gledano iz našega kota…

Zato se “to so seronje” pravilno reče: jaz jih doživljam kot ljudi z seratorskimi lastnostmi.
V ten primeru človek ki so mu besede namenjene, nikakor nima pravice biti užaljen, ker dotična o njih nebi popolnoma nič povedala, temveč bi le izrazila svoj pogled na njihove lastnosti.

A take stvari vam res niso jasne???

S tem se strinjam. In sem se ob prebiranju zgoraj zapisanega malo zamislila sama nad sabo: res sem se zadnje čase precej polenila v natančnosti, tudi doma sem kakšenkrat opomnjena, da je razlika med OSEBO in LASTNOSTJO (me dragi okrega); in se bom prav zares potrudila, da se glede tega popravim.

Ko bi se le več nas zaradi foruma potrudilo kakšno svojo lastnost spremeniti na bolje…. ker tako, kot je bilo doslej, so se iz vseh nas izvabljale bolj slabe lastnosti, se bojim.

Glista ne nakladaj.

Vsi se spomnimo, kako si uletel sem in začel odpirat debilne teme, kot je. npr. IMAM KLOPA NA TIČU.

Ti si začel začel žalit in izzivat, zato prihrani zase te pravljice, kako ti na forumu braniš slovenstvo in cerkev in Janšo.

Da dodam še malo popularnosti tebi…

Sj veš kako sm se zapel vate…me savrinka ni mogla nikakor ustavit in DOBRO VEŠ zakaj sem se zapel vate in nisi imel blage veze zakaj in kdo je bil….. taval si v TEMI sredi belega dneva takrat….in sem ti potem obrazložil prek Zsja…in si lepo zastopil zakaj. Udarec se vrača z udarcem Vilid, pa naj si bo fizični ali telefonski ali tukaj k tipkamo na tipkovnicah…tko pač je.

Vse z razlogom Vilid se dogaja…vse….

[url=http://www.youtube.com/watch?v=Uq_4W77TYBI]Moja žena[/url]

Da še tebi odgovorim….pa bo kratko in jedrnato.

Bistven je začetni nastop da te ljudje na hitro spoznajo in začnejo brat in dobro vem kako se to dela….nato ko je bilo popularnosti dovolj sm začel ofenzivo vendar z dejstvom da so me ljudje poznali.

BASTA.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=Uq_4W77TYBI]Moja žena[/url]

Hehehe, potem si boš morala pa nick spremenit…

Glej, koliko je bilo energije porabljene za umirjanje scene? Če bi vodstvo obvladovalo osnove komunikacije, in bi porabilo le en četrt vložene energije v njeno širjenje, bi se zadeva že zdavnaj spravila na človeka dostojen način tipkanja, in niti nebi bilo treba narediti zadnjih sprememb…

…ker bi se npr neka tema brisala na podlagi neupoštevanja asertivnega izražanja (prometnih predpisov) ne pa na podlagi vsebine( karambola), ki je ustvarjala nove krivice. (nekriv v karambolu)

Pa sorči no, ker sem te izkoristil… Dedc tvoj, mi je pa pir dolžn!

Da dodam še malo popularnosti tebi…

Sj veš kako sm se zapel vate…me savrinka ni mogla nikakor ustavit in DOBRO VEŠ zakaj sem se zapel vate in nisi imel blage veze zakaj in kdo je bil….. taval si v TEMI sredi belega dneva takrat….in sem ti potem obrazložil prek Zsja…in si lepo zastopil zakaj. Udarec se vrača z udarcem Vilid, pa naj si bo fizični ali telefonski ali tukaj k tipkamo na tipkovnicah…tko pač je.

Vse z razlogom Vilid se dogaja…vse….[/quote]
Ja tko je, pri tebi vidim veliko pozitivnega potenciala. Znaš bit človek na mestu, znaš se pogovarjat, kaj te žene negaitivizmu si žal ne znam razložit. Glede moje preteklosti, katera ni skrivnost, jo poznajo tudi zaupanja vredni ljudje na čveku, med katerimi si tudi ti in če se nekaj piše na ZASEBNO SPOROČILO, pomeni, da ostane med nama. Kršil si pravilo, pa nič zato, škodil si sebi, meni sigurno ne.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Uf, tole postaja še zanimivo :))
Sicer mi “intuicija” pravi, da Primož ne bo dolgo zdržal z obveznimi registracijami in bo kmalu forum spet odklenjen za anonimnost ter temu posledično anarhijo. Ampak dokler pa bo tako, kot je sedaj, bo pa zanimivo spremljat koga bo najbolj zanašalo v “udarce pod pasom”. Aja pa jutri zjutraj bo v JS en kolektivni šok, ker ne bodo mogli neregistrirani na MON :)))

Fajn se imejte pa bodite strpni ….

. . -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- Vsa pokvarjenost aktivistov za "socialno pravičnost" v enem videu. https://www.youtube.com/watch?v=vWXZ-whusxY . . Ko se opranoglavost sooči z argumenti :-) https://www.youtube.com/watch?v=0e50fQLyebI

Jaz pa mislim, da bo največje spoznanje, ko boste uporabniki sedaj ugotovili, koliko vas je dejansko tistih, ki sploh pišete.

Da dodam še malo popularnosti tebi…

Sj veš kako sm se zapel vate…me savrinka ni mogla nikakor ustavit in DOBRO VEŠ zakaj sem se zapel vate in nisi imel blage veze zakaj in kdo je bil….. taval si v TEMI sredi belega dneva takrat….in sem ti potem obrazložil prek Zsja…in si lepo zastopil zakaj. Udarec se vrača z udarcem Vilid, pa naj si bo fizični ali telefonski ali tukaj k tipkamo na tipkovnicah…tko pač je.

Vse z razlogom Vilid se dogaja…vse….[/quote]
Ja tko je, pri tebi vidim veliko pozitivnega potenciala. Znaš bit človek na mestu, znaš se pogovarjat, kaj te žene negaitivizmu si žal ne znam razložit. Glede moje preteklosti, katera ni skrivnost, jo poznajo tudi zaupanja vredni ljudje na čveku, med katerimi si tudi ti in če se nekaj piše na ZASEBNO SPOROČILO, pomeni, da ostane med nama. Kršil si pravilo, pa nič zato, škodil si sebi, meni sigurno ne.[/quote]

Vilid…ti si tam tolkel kjer je mene bolelo čeprov večkratnim opozorilu te savrinka ni brisala.

Kaj torej strorit?

Začet kontra tolčt.Tukaj ZS ni mogel priti v poštev.In nisi užival. vem.In tud jst nisem užival.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=Uq_4W77TYBI]Moja žena[/url]

Ko vas tako skrbi za JS, mar mislite, da med vikendom pa nikogar ni tukaj? Je pa vseeno lepo, da vas tako zelo skrbi za uporabnike mona, ni kaj.

Spoštovani Primož,

Zanima me predvsem zakaj ste se odločili za obvezno registracijo. Obisk se sicer lahko dvigne čez čas ampak ugled foruma bo pa še nekaj časa ostal nizek. Sicer pa nekateri uporabnikom pa ni všeč, da so izgubili anonimnost.

Lep večer Darko[/quote]

Nihče ni izgubil anonimnost, samo občutek,d a če se registriraš, da nisi anonimen, popolnoma enako ste, če se ali če se ne. Ker identiteta se ugotavlja na drugih stvareh,

Mislim,d a bo ravno zaradi tega nivo postal višji, s časoma, pa se bo tudi vedno več ljudi odločilo za registracijo, ko bodo videli, da to ni noben bavbav, mi pa bomo imeli veliko lažje delo.

kot je bilo že rečeno, so bile dobre in slabe strani tega.

Bomo pa imeli vesele urice, recimo v torek od 9 – 12h, brez registracije, pa četrtek od 12 – 15h 🙂

Kaj pa vem, vedno se kaj dobrega izcimi iz vsake stvari.

primož[/quote]a v sredo od 15-17 h ne bi šlo? Takrat ima ju daljši delavnik:-)

Predlagam raje v petek od 15-17h, da bodo ljudje zagnano viseli po pisarnah samo zato, da bodo lahko anonimno čvekali na monu :)))

. . -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- Vsa pokvarjenost aktivistov za "socialno pravičnost" v enem videu. https://www.youtube.com/watch?v=vWXZ-whusxY . . Ko se opranoglavost sooči z argumenti :-) https://www.youtube.com/watch?v=0e50fQLyebI


Če mene nekdo nekaj vpraša, se ne počutim da se vtika vame, ker mi dopušča svobodno voljo ali mu bom odgovoril ali ne. Kolikor pa se spomnim, pa najina zadnja komunikacija ni bila nesporazum, temveč tema odprta prav v namen, da poiščeva rešitev da v bodoče ne bo prihajalo do nesporazumov, in sva se dogovorila kot sva se. Danes pa sem te vprašal zato, ker nimaš več možnosti pisati kot neprijavljen, in mi s tem povzročati škodo, čeprav pišeš da si mi pomagal…


Kdo je torej prvi kršil najin dogovor? Prosim ne pomagaj, in ” ne pomagaj” mi več.
Hvala za odgovor na moje vprašanje.


Jaz nisem nikomur prepovedal komunikacije z menoj, zato tvoje pisanje doživljam kot laž. Se pa strinjam z prvim tvojim odstavkom.
Ko se jaz tipkam z nekim forumašem, se tipkam z osebo, ne z nickom, ki mi predstavlja le sredstvo za prepoznavo.

Bi zaključil z prošnjo, da naj še naprej ostane med nama kot je bilo zadnjih par mesecev. Še bolj pa bom vesel, če se ne bova javljala v temah ki jih bova midva odprla.

Vse dobro!

Predlagam raje v petek od 15-17h, da bodo ljudje zagnano viseli po pisarnah samo zato, da bodo lahko anonimno čvekali na monu :)))[/quote]kdo bo čakal do 15-ih…..vsi kliznejo domov ob 12-ih (skoraj vsi):)

New Report

Close