Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek obvezno jE že zdavnaj dogovorjeno, čakajo samo primeren trenutek

obvezno jE že zdavnaj dogovorjeno, čakajo samo primeren trenutek

Glede na vse kar slišim o tem in na vse izjave, je to že davno dogovorjeno oz planirano, kot končni cilj. Kot sem dejal, najprej bodo skušali na  način s pogoji  pocepit, potem so si izbrali ciljne skupine praktično pod prisilo s temi pct pogoji, radi bi prišli na čimvečji procent s temi ukrepi in z omejevnajem. Ko bo pocepljenih dovoj inko splošnega odpora več ne bo veliko, saj bo ostalo samo še kakih pol milijona necepljenih pa bodo seveda uvedli obvezno cepljenje. Čas imajo do pomladi, saj bo takrat te kovid natege konec in ne bodo mogli več prisiljevat ljudi v nekaj, kar ne bo več obstajalo.To je moje osebno prepričanje in prepričan sem, kot sem napisal, da je to plan, že davno dodelan in zamišljen.  janez bi že davno uvedel obvezno , sam edino kar mu ostane je odlok, saj zakona ni, drgač bi že zdavnaj dal tudi obvezno cepljenje če bi imeli zakon o nalezljivih boleznih tako napisan.

Bral sem. Da je janez prica v eni zadevi o kovidu.

In tam pise, da so dobili napotke o epidamiji ze leta 2017.

Kaj zdej to pomeni.

V novice vtipki janez prica. Zihr ti bo vn vrgl

 

Drugac pa imas cist prav.

Vse je dogovorjeno. Mmed celim svetom.

Ocitno se taglavni pogovarjajo kaj in kako.

Vzporedno s kovidom se se neki dogaja. In to neki okoli dohtarjev. In da gre vse na splet. Oz na kartice.

Da se vpisemo npr za banko ce kej rabis in moras seveda vse vpisat.vse podatke.

Potem tud zato da o izbeglicah ne beremo vec. A kar naenkrat jih bomo meli tolk v slo da bomo sam gledal.

 

 

In zakaj to delajo?

Za provizije?

nova
Uredništvo priporoča

Zločin izvajajo za denar. Menda bi naj dobili 5 milijard, če pocepijo 70% ljudi.

 

Obvezno praviš? In če ne greš te strpajo v zapor ali kako naj bi to zgledalo?

Ker pri zavrnitvah obveznega cepljenja niso ljudem preprečevali vstopa v trgovino in ostalega omejevanja.

ker seveda niso prinašala keša kot jim ga je korona. Zlorabili so neko respiratorno bolezen, da so preko nje fi filali žepe in zlorabljali ljudi za filanje moči.

V najhujšem primeru ti samo povej fašistekom, da jim svoje duše ne daš in se trikrat pokrižaj in začni moliti. Kača lahko leze okoli in sika do onemoglosti, ampak bo prišel trenutek, ko bo POHOJENA. Satanu so šteti dnevi, zato pa tako razgraja naokoli, ker ve, da se bliža njegov konec. Amen.

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 24.09.2021 ob 20:48

Zločin izvajajo za denar. Menda bi naj dobili 5 milijard, če pocepijo 70% ljudi.

 

Nope.

Človek je nevidno bitje v materialnem telesu. Svojega materialnega telesa ne vidim, vidim samo odsev svetlobe.

cepljenje ne more biti obvezno, lahko le zakon uvedejo o pogojih. KAr se pa tiče odlokov, ti niso zavezujoči, so le smernice ravnanja in so podlaga za tožbo, ker so lahko tudi protiustavni

5 milijard bo dobil predsednik vlade, minister za zdravje in gospod Hojs po štiri, ostali ministri pa samo po tri milijarde.

Koliko pa tebi levakarji plačajo za pametovanje?

Odgovor na objavo uporabnika
yori, 25.09.2021 ob 03:57

cepljenje ne more biti obvezno, lahko le zakon uvedejo o pogojih. KAr se pa tiče odlokov, ti niso zavezujoči, so le smernice ravnanja in so podlaga za tožbo, ker so lahko tudi protiustavni

si pa naiven . a na pravo se ti zanašaš . čigavo pravo. pravo se kupi kot vse drugo če imaš milijarde. tako jaz mislim.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Buio, 24.09.2021 ob 20:08

Bral sem. Da je janez prica v eni zadevi o kovidu.

In tam pise, da so dobili napotke o epidamiji ze leta 2017.

Kaj zdej to pomeni.

V novice vtipki janez prica. Zihr ti bo vn vrgl

 

Drugac pa imas cist prav.

Vse je dogovorjeno. Mmed celim svetom.

Ocitno se taglavni pogovarjajo kaj in kako.

Vzporedno s kovidom se se neki dogaja. In to neki okoli dohtarjev. In da gre vse na splet. Oz na kartice.

Da se vpisemo npr za banko ce kej rabis in moras seveda vse vpisat.vse podatke.

Potem tud zato da o izbeglicah ne beremo vec. A kar naenkrat jih bomo meli tolk v slo da bomo sam gledal.

 

 

kdor ima pamet se tega zaveda. gre za davno domišljen plan in ja tudi na komisiji je janez včeraj povedal da je eu slo in druge vlade opozorila, da nismo pripravljeni na epidemijo. ali to pomeni, da so vedeli, kaj se pripravlja. oblast in moč sta šla vedno z roko v roki

 

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 25.09.2021 ob 02:09

Človek je nevidno bitje v materialnem telesu. Svojega materialnega telesa ne vidim, vidim samo odsev svetlobe.

Točno. Slep človek niti odseva ne vidi, torej lahko upravičeno sklepa, da ne obstaja.

Obvezno cepljenje bi moralo v veljavo stopiti takoj.  Samo pri nas se gremo neko mehko prepricevanje . Zal je pri nas prevec Butalcev- zanikovalcev kovida.Torej je obvezno cepljenje prava resitev.   Cepili smo se v otrostvu , v vojski, potovanju v tujino, se bomo pa se proti koroni.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Manyya, 25.09.2021 ob 12:31

Obvezno cepljenje bi moralo v veljavo stopiti takoj.  Samo pri nas se gremo neko mehko prepricevanje . Zal je pri nas prevec Butalcev- zanikovalcev kovida.Torej je obvezno cepljenje prava resitev.   Cepili smo se v otrostvu , v vojski, potovanju v tujino, se bomo pa se proti koroni.

 

Zaradi mene se lahko cepiš tudi enkrat na teden, tvoja stvar. Mene pa ne boš silila v cepljenje. Poskusiš pa seveda lahko, kar pridi, te čakam.

Tudi jaz jih čakam. Pa še predlagam, da ti debili psihopatski, ki tu provocirajo z neko prisilo, sami gredo v prve bojne vrste in na silo cepijo ljudi.

Bilo bi prav, da če že zagovarjajo prisilo, da so sami za zgled in stojijo za svojimi besedami.

Da pa bi oni  širili svojo debilnost in prisilo, ob tem pa se sami skrivali po kleteh, pa to ne bi bilo pošteno do drugih.

Zato vas debile čakam, da pridete.

Kakšno mehko prepričevanje? Teror nad nami je mehko prepričevanje?

Pa kje si to še videl pri obveznih cepljenjih? Pri nobenem, pa je še dosti staršev, ki otrok ne dajo cepit proti ošpicam. In če te pobezljajo, prešišajo kovid za šalo malo.

Dvolični hinavci.

New Report

Close