Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek oče in sin

oče in sin

Tema je res od jerryja springerja, ampak mi ne da, da se ne bi se enkrat oglasila.

Kaj dobrega pa naredis s 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} odkritostjo? Nikoli nisem razumela zensk in moskih, ki svojega partnerja najprej prevarajo, potem mu grejo pa to se povedat, da si kao razbremenijo vest. Ce ga serjes, ga serji potihem, tako da nihce ne izve, in prevzemi nase se odgovornost in posledice.

Situacija je tukaj malce drugacna, ker tukaj v bistvu ne nosis nobene krivde, samo posledice nepremisljenega skakanja v posteljo v custveno razrvani situaciji; kljub temu pa z resnico v tem primeru ne naredis nicesar dobrega. Ne sebi, ne tipu, ne njegovemu fotru, ne njegovi zeni.

Tiste, ki zagovarjate stoprocentno odkritost, ali ste priznale svojemu vse splave, tudi tiste izpred bogvekoliko let? Pa vse moske, kolikor jih je bilo? Pa za vse cevlje poveste, koliko v resnici stanejo? Pa vse metuljcke v trebuhu, ki pridejo med novoletnim plesom ali flirtom s sodelavcem?

S tem je tko: zdaj nosita to breme ti in fantov oce. Ce ne bos znala/mogla drzat jezika za zobmi, ga boste nosili stirje, pa ne bo nic lazje. Kako te bo gledala bodoca tasca? Kako bo gledala tvoje otroke? Z bodocim tastom je druga – on naj tudi sam opravi s svojim maslom na glavi in naj ne vpleta tebe. Ce bo kdaj prisel z besedo na dan, odlocno zanikas in ti ne more nicesar dokazat.

Skratka, scena je tezka, ampak se ne brezupna. Ce zgofljas, bo pa gotovo.

SG

OOOOOOOOOOOO MATI BOŽJA

Moj nasvet je, da bodi tiho, saj imamo vsi ljudje kakšno skrivnost katera ni za objavo, še manj pa v takšni situaciji. Če boš to povedala boš po moje uničila dve družini. Zamisli si kako bo reagiral na očeta in tebe sin a.li tvoj bodoči in komu naj potemtakem v družini še zaupa, saj ste ga vsi katere ima najraje izneverili. Če pa ne moreš molčat, potem pojdi iz te veze brez pojasnjevanj, da še njihove družine ne uničiš popolnoma. Upam, da takšnih in podobnih primerov ni prav veliko saj pri nas.

“Pa še nekaj mi je padlo na pamet .. mogoče .. kdaj .. ko bo priložnost … fantu omeniš, da si 1krat v preteklosti bila s poročenim precej starejšim tipom, ki je imel sina njegovih let …. Če 1krat vse skupaj pride na dan, mu še vedno lahko rečeš, da mu takrat nisi mogla povedat kaj več.”

To je najboljši odgovor dosedaj. Če bi bila jaz na mestu ylang bi ga upoštevala. V bistvu bi mu s tem povedala po resnici, nič se mu ne bi zlagala, samo nekaj bi zamolčala, kar pa bi bilo v tem primeru popolnoma dobrodošlo in tudi uvidevno za fanta. Mogoče fant sploh ne ve, da je z zakonom njegovih staršev kaj narobe in bi v tem primeru, če bi zvedel za očeta, lahko očeta zasovražil, kar bi bila za fanta 2x izguba.

Sprva se nisem misla vmešavat,saj nimam nobenega pametnega nasveta, ampak ne morem biti tiho.

Včeraj, ko sem prvič prebrala ta post sem si tudi kot ena moja predodnica misla: U ti mater!
Razlagam možu tvojo zgodbo, danes v službi še sodelavki. Nobeden ne pride do kakšnega pametnega odgovora.
Sta pa oba ti in oče v nori situaciji.

Sem razmišljala tak: ne povedat fantu – samo na kratko se pomeni z očetom, da bosta pač tiho – ampak zamisli si,da se poročita imata otroke – oče-tvoj bivši ljubimec bo vedno del tvojega življenja – meni moja vest ne bi dala miru – ne bi mogla tak živet.
Po drugi strani pa: fantu povedat? Najbrž bi ga kap. Verjetno bi to bil konec vajine zveze kakor tudi konec razmerja oče-sin (tistega pravega).

Ojoj, ne bi bila na tvojem mestu.
Sem že marsikatero čudno situacijo doživela, ampak to?

Kot sem že rekla, nimam pametnega nasveta!

Naredi tak kot ti tvoja vest dopušča. Drži se in nam kaj javi kako se je vse skupaj razpletlo!

Lep pozdrav!

najbolj prav ima san giorgio. zakaj za božjo voljo bi človek vlekel ven vse ljubimce in skoke v posteljo, ki so se zgodili pred poroko? je temelj neke ljubezni to, da partner ve kdo vse te je dal dol? lepo prosim!?
imam čudovito vezo, niti enkrat nisem prevarala moža in mi kaj takega na misel ne pride (po 17 letih!), sem pa imela hudo nadpovprečno število moških pred tem, pa tudi moj mož je bil daleč od svetnika. nikoli, res nikoli ni on mene niti jaz njega vprašal o tem. ker bi se prekleto bedno počutila, če bi na njegove bivše naletela kjerkoli pač, kar v tej deželici ni težko. in isto seveda velja za njega. ne govorim o nekajletnih bivših zvezah, ampak o one-night-standih oz. kratkotrajnih seksualnih zvezah!
bodi tiho, očetu ni potrebno govorit nič, ker sam prekleto dobro ve (in je tudi v njegovem interesu, dosti bolj kot tvojem!), da mora bit tiho. če je fant pravi, ostani z njim. prvih nekaj srečanj bo mučnih, ampak verjemi, vedno manjkrat boš svojega tasta videla kot bivšega ljubimca in vedno bolj bo samo dedek tvojim otrokom. in tako je prav. samo nobenih priznavanj, za božjo voljo!

Sem že napisala, da bi jaz pobrala šila in kopita. MJ pravi, da bi na avanturo z dedkom lahko pozabila, česar jaz ne bi mogla, pa če bi mi nekdo opral možgane. Torej se boš morala sama odločit, če bi dedka lahko videvala na obiskih, praznovanjih, … in zaradi tega ne bi imela slabe vesti. Slabo vest bi jaz imela, ker če nekaj ne poveš, je isto kot laž. Recimo prevara. Fantu tega itak ne moreš povedati, ker to se mi zdi največji blek, da bi nekdo seksal s kakim mojim sorodnikom, potem pa še z mano.

Šla sem še enkrat brat prvi post, pa se mi zdi vse skupaj nategovanje ali pa deset let pomeni že pravi prepad med generacijami. Z dedkom si bila večkrat, pa s fantom pol leta, pa nisi vedela, kdo sta, kje stanujeta, kako se pišeta,…?

Zgodba privlečena za ušesa in ti jo ne verjamem.

Če pa bi bila zgodba resnična, ti pa ne preostane drugega, kot pobrati šila in kopita in pozabiti na fotra in sina.

New Report

Close