Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Oče, ki je pretepel pedofila je itak južnjak

Oče, ki je pretepel pedofila je itak južnjak

Saj naši nimajo jajc za to. Žal. Podpra temu očetu in upam, da res ne pristane v zaporu.
Ampak glede na to, da je policaj rekel, da gre za kaznivo dejanje hude telesne poškodbe se lahko zgodi točno to, da bo oče punčk v zaporu, pedofil pa na prostosti.

https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/174716499?s=tv

Mi ne dela zvok na računalnik. Kako je pa ime in priimek očeta?

Milan Tešić, mama pa Dragana Tešić. Poštena družina.

Pedofil pa bivši učitelj.

Joj kar na bruhanje mi je šlo, ko je mama razlagala, kako je sedemletnico poljubil in otipaval potem pa rekel kako sladek je bil poljubček. Ogabnež.

Milan Tešić, mama pa Dragana Tešić. Poštena družina.

Pedofil pa bivši učitelj.

Joj kar na bruhanje mi je šlo, ko je mama razlagala, kako je sedemletnico poljubil in otipaval potem pa rekel kako sladek je bil poljubček. Ogabnež.
[/quote]Na koncu se bo pa izkazalo, da je vse izmišljeno, da je balkanac imel neke “neporavnane račune”, ker ni bila njegova sončica odlična. Če je pa to, pa da so človeka javno tako izpostavili, ne le da je bil pretepen, potem pa ne vem… Sumljivo je to vse skupaj, preveč podrobnosti takoj videnih in vedenih, kot bi bilo naučeno, da se ne bi človek vprašal…

Milan Tešić, mama pa Dragana Tešić. Poštena družina.

Pedofil pa bivši učitelj.

Joj kar na bruhanje mi je šlo, ko je mama razlagala, kako je sedemletnico poljubil in otipaval potem pa rekel kako sladek je bil poljubček. Ogabnež.
[/quote]Se ti ne zdi nič sumljivo, da bio otrok navedel toliko podrobnosti?

Meni se ob tem poraja močan dvom, ne bom rekel, lahko da gre za pedofila, ampak bom raje verjel ugotovitvam stroke, kot čredi, ki takoj plane.

Na koncu se bo pa izkazalo, da je vse izmišljeno, da je balkanac imel neke “neporavnane račune”, ker ni bila njegova sončica odlična. Če je pa to, pa da so človeka javno tako izpostavili, ne le da je bil pretepen, potem pa ne vem… Sumljivo je to vse skupaj, preveč podrobnosti takoj videnih in vedenih, kot bi bilo naučeno, da se ne bi človek vprašal…
[/quote]

Ti si pa res zabit. Učitelj je star 72 let, delal pa ja v srednji šoli. Punčki sta pa stari 7 in 9 let. Ja, res logika ti orenk šepa.

Kaj pa babica, ki je govorila, kako je napadel njeno 8-letno vnukinjo? A ona si tudi izmišljuje.
Zakaj braniš pedofila? Aja, vrana vrani ne izkljuje oči …

Pa še to, pred tem je nadlegoval tudi 17-letnico. A kar vsi si izmišljujejo?
Tip je pač pedofil, ki hodi okrog in nadleguje otroke, to je dejstvo pa če si ti še tako zatiskaš oči.

Ti si pa res zabit. Učitelj je star 72 let, delal pa ja v srednji šoli. Punčki sta pa stari 7 in 9 let. Ja, res logika ti orenk šepa.

Kaj pa babica, ki je govorila, kako je napadel njeno 8-letno vnukinjo? A ona si tudi izmišljuje.
Zakaj braniš pedofila? Aja, vrana vrani ne izkljuje oči …
[/quote]
Ne vem, nisem bral drugega kot naslov. Nič ne branim nikogar. Pravim, da ni najbolj logično, da bi otrok kot žrtev tako podrobno opisal zlorabo, kot ti pišeš. Običajno to ni. Daje vtis, kot da bi dekleti govorili to, kar jima je nekdo naročil in je naučeno.

Kje ti vidiš, da koga branim? Naj pristojne institucije povedo, čreda ste pač čreda, iz tega ne moreš nič vedet.


Razumem, ampak vseeno bi raje prebral verodostojen članek, kot norenje blesave čredneg multiničnega. Ker to kar blesavo multinično napiše je kot smrdljiv prdec, nič drugega, ne glede za kaj gre.

Ja pa si poglej prispevek, saj govorijo očividci. Zakaj sploh komentiraš, če nisi pogledal?
Meni starša delujeta zelo iskrena. In tudi vsi ostali, ki govorijo. Tudi policaj reče, da je tip osumljen spolnega napada. In v čem je problem, da otroci opišejo, kaj se jim je zgodilo? A misliš, da sta 7 in 9 letnica retardirani, da ne znata povedat, kaj se je dogajalo? Kaj sploh ti tukaj poskušaš dokazat? Izpadeš kot da braniš pedofila.


Berem tebe in komentiram, ne? Ni razumljivo kaj si s temo sploh hotelo povedat, se pohvalit,da balkanci ne upoštevajo civilizicajskih zakonov?

To je logično, da bo ta balkanac šel malo sedet, ga živ vrag ne reši pred tem, un pa če je res pedofil, pa upravičeno tudi. Čeprav v tej zgodbi smrdi, ne le, da ni običajno, da bi otroci navedli toliko podrobnosti o zlorabi, tudi to, da praviš, da je prej nadlegoval 17 letnico, ki pa seveda ni otrok, ampak odrasla ženska. Pedofili se običajno osredotočijo le na otroke.

Si pa zabito kot se spodobi za mon multinično blesavo. Navajam zdrav razum, ne da koga branim. Ne moreš človeka linčat, če uradno sploh ni nič povedanega o tem.


Berem tebe in komentiram, ne? Ni razumljivo kaj si s temo sploh hotelo povedat, se pohvalit,da balkanci ne upoštevajo civilizicajskih zakonov?

To je logično, da bo ta balkanac šel malo sedet, ga živ vrag ne reši pred tem, un pa če je res pedofil, pa upravičeno tudi. Čeprav v tej zgodbi smrdi, ne le, da ni običajno, da bi otroci navedli toliko podrobnosti o zlorabi, tudi to, da praviš, da je prej nadlegoval 17 letnico, ki pa seveda ni otrok, ampak odrasla ženska. Pedofili se običajno osredotočijo le na otroke.

Si pa zabito kot se spodobi za mon multinično blesavo. Navajam zdrav razum, ne da koga branim. Ne moreš človeka linčat, če uradno sploh ni nič povedanega o tem.
[/quote]

Točno tako.
In sedaj stanovalci zbirajo denar, da bi spremenili zakon da se pedofili nebi sprehajali naokoli. Pa bi bilo bolje, da bi z ulic odstranili tega fotra in njemu podobne, ki si sodno vejo oblasti jemlje v svoje pesti.
No js se ne bojim, da bi me napadel pedofil, večja nevarnost nam grozi pred takimi balkanci, ki mu nekaj ni prav, nekdo mu ne bo všeč, pa bi kar obračunal s pestmi.
In sem prepričan da jih bo tudi mamica nekoč fasala.
Tega fotra bi bilo tudi za spravit iz ulice.

Sicer pa ta fotr je bil pogumen samo pred 70-letnim dedom, če bi bi imel pred sabo kakega 25-letnega nabildanega, bi se pa tako usral, da še policije nebi poklical.

Splošno znano je, da moški slovenskega porekla nimajo jajc, še ženske so bolj pogumne… 😂

Bedak. Česa nisi razumelo? Da bo bosanac šel sedet? Poveš, da zate obstaja samo nagon, pamet ti je tuja?

Točno tako.
In sedaj stanovalci zbirajo denar, da bi spremenili zakon da se pedofili nebi sprehajali naokoli. Pa bi bilo bolje, da bi z ulic odstranili tega fotra in njemu podobne, ki si sodno vejo oblasti jemlje v svoje pesti.
No js se ne bojim, da bi me napadel pedofil, večja nevarnost nam grozi pred takimi balkanci, ki mu nekaj ni prav, nekdo mu ne bo všeč, pa bi kar obračunal s pestmi.
In sem prepričan da jih bo tudi mamica nekoč fasala.
Tega fotra bi bilo tudi za spravit iz ulice.

Sicer pa ta fotr je bil pogumen samo pred 70-letnim dedom, če bi bi imel pred sabo kakega 25-letnega nabildanega, bi se pa tako usral, da še policije nebi poklical.
[/quote]

Bla bla… V končni fazi ste pa slovencki bolj nasilni do svojih žensk!! Večkrat videno… Če, če, če…. Ti pa tvoj ČE. Ko mojega otroka napades me ne zanima, kdo si, kaj si!! Lahko si MMA borec..

Bla bla… V končni fazi ste pa slovencki bolj nasilni do svojih žensk!! Večkrat videno… Če, če, če…. Ti pa tvoj ČE. Ko mojega otroka napades me ne zanima, kdo si, kaj si!! Lahko si MMA borec..
[/quote]
Ni v redu pri tebi, ne? Slabo si dan začelo.

Tega se spomnim še iz srednje šole – je že pred 30 leti imel pri telovadbi lahko samo fantovske skupine, deklet ni smel učiti.


Ni v redu pri tebi, ne? Slabo si dan začelo.
[/quote]

Načeloma zagovarjam, da je človek nedolžen, dokler mu ne dokažejo krivde.
Pri pedofilih pa brez izjeme mislim obratno, da so krivi, dokler ne dokažejo nedolžnosti.
Popiram očeta in tudi gibanje bom finančno podprla.

na čudna stališča se postavlja tale viharc hehe.
Upam pa, da bo res prišlo do tega, da bodo ljudje začeli zahtevati, da sodišča bolj resno jemljejo ta kriminal. Tudi v tujini so na ta način (zbiranje podpisov in podaja pobud) dosegli, da so se kazni za pedofile, morilce itd. zvišale.

Načeloma zagovarjam, da je človek nedolžen, dokler mu ne dokažejo krivde.
Pri pedofilih pa brez izjeme mislim obratno, da so krivi, dokler ne dokažejo nedolžnosti.
Popiram očeta in tudi gibanje bom finančno podprla.
[/quote]
Najprej ubit človeka, potem ugotavljat če je sploh kaj res? Nimamo več policije, tožilstva in sodstva?

Glej moteno smrdljivo zmene. Saj je prav, da sodišča, podpiram tudi seznam pedofilov. Ampak, da pa pa bosanac kar sodi in obračunava, pa ne gre skozi. Saj juntri si bo pa isti kaj drugega zmislil, po pa rekel, da gre za tatu ali kaj podobnega.

Jaz tudi tebe lahko nalamam, bom pač rekel, da si pedofil in mi bo vse oproščeno, ni tako?


Najprej ubit človeka, potem ugotavljat če je sploh kaj res? Nimamo več policije, tožilstva in sodstva?
[/quote]

Si zadnji, s katerim bom razpravljala o kulturnem dialogu in človekovih pravicah.
Just ignore me.

Glej moteno smrdljivo zmene. Saj je prav, da sodišča, podpiram tudi seznam pedofilov. Ampak, da pa pa bosanac kar sodi in obračunava, pa ne gre skozi. Saj juntri si bo pa isti kaj drugega zmislil, po pa rekel, da gre za tatu ali kaj podobnega.

Jaz tudi tebe lahko nalamam, bom pač rekel, da si pedofil in mi bo vse oproščeno, ni tako?
[/quote]

res zanimivo, kako si stopil v bran domnevnemu pedofilu. Ko je pa mož zažgal ženo, je bila pa to naravna posledica babjega norenja?

ej pedofilče, pedofilče

Si zadnji, s katerim bom razpravljala o kulturnem dialogu in človekovih pravicah.
Just ignore me.
[/quote]
Kaj bi zdaj rada, ko je reealno napisano, pa noriš.j aooooooo,😂Tebi tudi lahko nekdo zobe ven rukne, si pač pedofilka in vse štima. 😂 Gremo, jaz sem takoj za, da gre tako. 😂

kadija tuži kadija sudi 🙂

New Report

Close