Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ocetje ki se odpoveste troku

Ocetje ki se odpoveste troku

Ocetje, povejte tu na tem forumu, kako se počutite, ko zapustite svojega otroka ali otroke. Ali kdaj dejansko pomislite na svoje potomce. Kaj vas je pripeljalo, do tega, da se distancirate?

Pred kratkim mi je znanka pravila, kako jo je partner pustil in da otroka ni prišel pogledat že več kot eno leto. Pa to sploh ni za verjet, da se to dogaja.

Dajte, prosim tu napisat zakaj to počnete, se maščujete bivši?  Otrok ni nič kriv!!!

Sicer nisem oče, ampak vseeno.

Recimo moj oče mi je vedno govoril, da si on ni nikoli želel otrok, da on ni dolžan skrbet za otorke, če jih ni želel.

Tako, da preprosto nekako tako je, da naredijo otroka, ker se ne zaščitijo. Da bi jim bilo kaj mar za otroke? Itak, da ne.

Potem recimo foter mojega bratranca. Seksal je, brez zaščite, ko je ženska zanosila, je ni več pogledal. Otrok je odrašal sam z mamo, foter v isti občini, vendar sina ni nikoli pogledal, obiskal.

Pa še kar dosti takih primerov poznam. Pač gre za seks, brez zaščite, prepričani so, da če nastane otrok, da je to stvar ženske.

Pa poznam recimo enega tipa, bogat pa to. Je ljubici naredil otroka. Vse so uredili (on, žena, zakonski otroci), da ta nezakonski sin ne bi dobil niti centa. Vse imetje je dal prepisat svojim zakonskim otrokom, da ne bi ostalo popolnoma nič za dedovanje za nezakonskega sina. Je pa zanimivo, da ni bil samo on tak, baba taka, amapk tudi odrasli otroci so se močno trudili, da ne bi pol brat kaj dedoval.

Aja pa še ena zelo kršanska familija, naši sosedi. Je pa dedec imel pred poroko z eno žensko že sina. Poročil se je pa z drugo. Ta žena je budno pazila, da je bilo vse nanjo napisano: hiša, kmetija, vse. In, kolikor vem, so tudi tako izpeljali, da ko je umrl, da nezakonski ni nič dobil. Ja, tudi tu so bili zakonski otroci zelo sovražni do polbrata. S tem, da v tem primeru tip ni varal. Je imel pač otroka že pred poroko. In doma celo v isti vasi pa ni nikoli sina obiskoval (taka razvlečena vas tako, da niso ravno sosedi).

Odgovor na objavo uporabnika
moj je tak, 20.06.2021 ob 20:03

Sicer nisem oče, ampak vseeno.

Recimo moj oče mi je vedno govoril, da si on ni nikoli želel otrok, da on ni dolžan skrbet za otorke, če jih ni želel.

Tako, da preprosto nekako tako je, da naredijo otroka, ker se ne zaščitijo. Da bi jim bilo kaj mar za otroke? Itak, da ne.

Potem recimo foter mojega bratranca. Seksal je, brez zaščite, ko je ženska zanosila, je ni več pogledal. Otrok je odrašal sam z mamo, foter v isti občini, vendar sina ni nikoli pogledal, obiskal.

Pa še kar dosti takih primerov poznam. Pač gre za seks, brez zaščite, prepričani so, da če nastane otrok, da je to stvar ženske.

Pa poznam recimo enega tipa, bogat pa to. Je ljubici naredil otroka. Vse so uredili (on, žena, zakonski otroci), da ta nezakonski sin ne bi dobil niti centa. Vse imetje je dal prepisat svojim zakonskim otrokom, da ne bi ostalo popolnoma nič za dedovanje za nezakonskega sina. Je pa zanimivo, da ni bil samo on tak, baba taka, amapk tudi odrasli otroci so se močno trudili, da ne bi pol brat kaj dedoval.

Aja pa še ena zelo kršanska familija, naši sosedi. Je pa dedec imel pred poroko z eno žensko že sina. Poročil se je pa z drugo. Ta žena je budno pazila, da je bilo vse nanjo napisano: hiša, kmetija, vse. In, kolikor vem, so tudi tako izpeljali, da ko je umrl, da nezakonski ni nič dobil. Ja, tudi tu so bili zakonski otroci zelo sovražni do polbrata. S tem, da v tem primeru tip ni varal. Je imel pač otroka že pred poroko. In doma celo v isti vasi pa ni nikoli sina obiskoval (taka razvlečena vas tako, da niso ravno sosedi).

Ta familija bo imela zelo slabo karmo, energijo, karkoli pač

nova
Uredništvo priporoča

A obratno vas pa ne zanima? Ko se mati popolnoma odpove dvema otrokoma, tako da že več let nima nobenega stika z njima… To pa vam, zahojenim feministkam ne diši, da se o tem sploh govori…

SRAMOTA….

Kako slabo karmo?

Obem omenjenim familijam gre super. En bogat, otroci, vnuki bogati. Uživajo sto na uro.

Ta drugi pa dedec umrl, star, tako, da tudi ni bilo sile. Babnica tudi umrla v visoki starosti. Tako, da sem jima ni hudo godilo.

Foter od mojega bratranca, tudi umrl v visoki starosti, nikoli mu ni nič falilo. Edino to ga je razbesnilo, ker, ko je fant hodil v SŠ, je moral začeti plačevati preživnino. Če ne bi imel preživnine, fant ne bi dobil štipendije. Prej pa ni nič plačeval. Tako, da njegova edina muka je bila, da je par let plačeval preživnino za neželjenega sina.

Ona dva fotra, zgoraj omenjena, nista nikoli nič plačevala za otroke. Mami nista zahtevali preživnino. Tako, da sta super skoz prišla. Fotra, se razume.

 

V vseh primerih so kratko potegnili otroci in mame. Fotri so super skoz prišli.

Odgovor na objavo uporabnika
moj je tak, 20.06.2021 ob 22:23

Kako slabo karmo?

Obem omenjenim familijam gre super. En bogat, otroci, vnuki bogati. Uživajo sto na uro.

Ta drugi pa dedec umrl, star, tako, da tudi ni bilo sile. Babnica tudi umrla v visoki starosti. Tako, da sem jima ni hudo godilo.

Foter od mojega bratranca, tudi umrl v visoki starosti, nikoli mu ni nič falilo. Edino to ga je razbesnilo, ker, ko je fant hodil v SŠ, je moral začeti plačevati preživnino. Če ne bi imel preživnine, fant ne bi dobil štipendije. Prej pa ni nič plačeval. Tako, da njegova edina muka je bila, da je par let plačeval preživnino za neželjenega sina.

Ona dva fotra, zgoraj omenjena, nista nikoli nič plačevala za otroke. Mami nista zahtevali preživnino. Tako, da sta super skoz prišla. Fotra, se razume.

 

V vseh primerih so kratko potegnili otroci in mame. Fotri so super skoz prišli.

Trenutno je ravno obratno, ker so mlade mamice bolj prisotne na družabnih omrežjih in na celodnevnem kofetkanju 😭😭

Dokler bodo CSD varne hise in sodisca tako zanicevali moske ne bo drugace. Pravzaprav se cudim, da ni se vec tega. Varno hiso redko omenjajo je pa ravno tako v navezi s CSD. Vse kar je potrebno zenska poklice na CSD, da ji moski “grozi”, pa ceprav to ni res. CSD tega ne preverja in avtomaticno poslje zensko v varno hiso. In tako naprej. In potem ona dobi zastonj odvetnike plus vse ostale pravice. Moskega pa zacnejo maltretirat z vsem. In te imajo na CSD za slabega ceprav skozi pripovedovanja vedo da moski ni kriv. Takrat, ko pa CSD ugotovi da je naredil napako pa pac noben nic vec ne odgovarja, se celo tiho moras bit, ker so povezani s sodiscem kamor posljejo mnenje o ocetu.

 

Zdj pa povejte koliko moskih je pripravljenih iti skozi to? In financnega dela se se dotaknili nismo.

 

Potem pa dajo moski kriz cez vse skupaj. Zenske pa se vedno veckrat kasneje tolcejo po glavi.

Da neboste narobe razumeli, bil v zvezi 14let, po devetih letih imel z partnerico 2 otroka, punčko un fantka… vse bilo ok 13let, ko je menjala službo se je zaljubila v 20let starejšega moškega. Najprej sem 7mesecev odnašal rit njej in imel večino otroke jaz. Naredu pizdarijo in sedaj k sem rekz naj ima otroke ona je pa vse narobe, mi csd teži, sodišče in vsi. Nič nism naredu ne njej ne otrokom. Sedaj naj bi imel otroke pod nadzorom iz csd. Se vam zdi to ok. Ja hočem jih imet samo ne tako da bo ona okol hodila. Lahko enega en dan drugega en dan. Ja skos sem skrbu za njo in otroke. Sedaj pa nočem

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3816, 22.06.2021 ob 14:31

Da neboste narobe razumeli, bil v zvezi 14let, po devetih letih imel z partnerico 2 otroka, punčko un fantka… vse bilo ok 13let, ko je menjala službo se je zaljubila v 20let starejšega moškega. Najprej sem 7mesecev odnašal rit njej in imel večino otroke jaz. Naredu pizdarijo in sedaj k sem rekz naj ima otroke ona je pa vse narobe, mi csd teži, sodišče in vsi. Nič nism naredu ne njej ne otrokom. Sedaj naj bi imel otroke pod nadzorom iz csd. Se vam zdi to ok. Ja hočem jih imet samo ne tako da bo ona okol hodila. Lahko enega en dan drugega en dan. Ja skos sem skrbu za njo in otroke. Sedaj pa nočem

ja seveda bo okoli hodila, zakaj pa ne? Preboli, da te je pustila, nista te pa pustila otroka, zato skrbi zanju. Boš že našel drugo.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 22.06.2021 ob 14:35

ja seveda bo okoli hodila, zakaj pa ne? Preboli, da te je pustila, nista te pa pustila otroka, zato skrbi zanju. Boš že našel drugo.

Res je! Namesto da bi se veselil, da je kurb_aška lajdra ušla z drugim ; se pa revež sekira….

Saj veš tisto ki gre nekak če nekdo hoče bo našel pot, če noče bo našel izgovor. Vsak ki ima vse čisto v glavi in ni psihično totalno poškodovan bo želel biti v življenju svojih otrok. Če nima te želje….njegova izguba. Je pač darovalec. Dobro za otroka in žensko/moškega da se tak sociopat sam odstrani iz njihovega življenja preden še več škode naredi. Isto velja za vsakega moškega ki ne šmirgla več svojih otrok zaradi bivše žene. Tak jih nikoli ni imel rad in za svoje te otroke. Če bi jih imel za svoje jih ne bi kaznoval za nekaj pri čemer niso imeli nobene besede. Tak je imel otroke zato ker se jih pač ima, bil z njimi zato ker so bili pač tam kjer je bila žena (ki jo je hotel). Ko je ona se odstranila nima več nobene potrebe da jim špila očka. Mu ne koristijo več. Sociopati pač. Nezmožni kakršnih koli čustev kjer niso oni na prvem mestu. Jaz jaz in jaz. In ne nobene ženske in nobeni csd in noben feminizem ni kriv da se darovalci ne obnašajo kot očetje. So kar sami krivi. Tudi če ti nekdo odpelje otroka se boš boril. Če si normalen. Ne boš zamahnil z roko in reku jebatga, komu se to da….škoda keša. Pa če to traja leta, traja leta…..normalen človek ne more normalno živeti če ve da je tam zunaj nekje njegov otrok in se zanj ne zanimat. Tisti ki lahko s tem dejstvom normalno spijo so pač ekstremno poškodovani čustveno. In je po vsej verjetnosti bolje da niso v življenju svojih otrok.

Edin sprejemljiv izgovor da ne skrbiš za svojega otroka je to da se zavedaš da tega nisi zmožen in da mu lahko škodiš….v tem primeru ni za zamerit ljudem da prepustijo otroke v vzgojo nekomu ki jih ne ogroža.

Kaznuje svoje otroke za dejanja njihove mame. Spomenik bi ti morali postavit res. Ko odrasteta in te vprašata zakaj ti dol visi za njiju jima lepo povej da ker je njuna mama raje seksala z drugimi in ne s tabo. Kako lahko sploh pričakujeta da ju bo oče imel rad in skrbel za njiju če ga mama noče naskočit več. Nedoumljivo. Kakšna čudaška pričakovanja od otrok. Saj pa ja niso nič vredni in pomembni. Če bi bili kaj vredni bi prepričali mamo naj naskakuje očita, pa bi imela očita v življenju. Nesposobna mularija.

Odgovor na objavo uporabnika
takole je…, 22.06.2021 ob 15:21

Res je! Namesto da bi se veselil, da je kurb_aška lajdra ušla z drugim ; se pa revež sekira….

moški boste morali preklopiti v svojih glavah, da je partnerski odnos eno, skrb za otroke za drugo. Partnerska zveza lahko razpade zaradi različnih vzrokov, kar pa očeta ne odveže skrbi za skupne otroke. Otrok je še vedno njegov, ne glede na to s kom trenutno mama otroka seksa. Očitno je to za ene revčke preveč.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 22.06.2021 ob 15:33

moški boste morali preklopiti v svojih glavah, da je partnerski odnos eno, skrb za otroke za drugo. Partnerska zveza lahko razpade zaradi različnih vzrokov, kar pa očeta ne odveže skrbi za skupne otroke. Otrok je še vedno njegov, ne glede na to s kom trenutno mama otroka seksa. Očitno je to za ene revčke preveč.

Tebe je en tak revček naredil 🤣

Drži, tudi sama delim mnenje – ne gelde na to, kaj ej bilo s partnerko, a glej ga, zlomka, pri mojemu so bile vse ‘zlobne’, samo on ne, z nobeno ni zveze obdrzal in z nobenim od otrok vzpostavil, nadaljeval stika po razhodu …

Bil zapuscen iz strani oceta. To za mene niso moski. Egoisti, ce si ga zaplodil bodi del njegovega zivljenja pa pika. Jaz svojih ne dam pa ce kar umrem, dokler ne odrastejo sem z njimi ko bodo veliki pa naj se zgodi kar hoce.

Meni je zanimivo, da poleg sebe, poznam še kar nekaj odraslih, ki jih je oče zapustil, zavrgel. Kar tak množičen šport moških.

Ne poznam pa nobenega, ki bi ga mama zapustila, zavrgla. Seved so tudi taki, ampak osebno pa ne poznam. Slišim pa kdaj v medijih. AMpak očitno je množični šport moških, da zapustijo svoje otroke. Ženske pa bolj redko.

Lajdro ob ločitvi ubit, ker tako ne bo dala nikoli miru in bo uničila otroke in bivšega. In to jo zatolčt na najboj grozljiv možen način, da nora prasica crkuje vsaj dva, tri dni. Polit z bencinom in zažgat, kot je to storil tist na dolenjskem, je prenežno.

Zenske bi lahko prej mislile in se zascitile.Jasno sem ji povedal,da sem imel tako grozljivo otrostvo,da nocem otrok.Nalagala me je s tableti.Izsiljujete v 21.stoletju.Sem za sex in druzenje,nisem za druzino in to jasno in odkrito vnaprej povem.Posten sem,naj bodo tudi zenske.Ne nocem videti svoje kao hcerke,ni moja,ker je nisem zelel.9

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ivan Jan, 22.06.2021 ob 21:40

Zenske bi lahko prej mislile in se zascitile.Jasno sem ji povedal,da sem imel tako grozljivo otrostvo,da nocem otrok.Nalagala me je s tableti.Izsiljujete v 21.stoletju.Sem za sex in druzenje,nisem za druzino in to jasno in odkrito vnaprej povem.Posten sem,naj bodo tudi zenske.Ne nocem videti svoje kao hcerke,ni moja,ker je nisem zelel.9

 

O ti uboga žrtev gospod ivan. Da bi ti poskrbel da ne bo otrok ti verjetno ni padlo na misel a ne? Ni dovolj visok doseg IQ za to? Priščipneš pa ni otrok. Kondom…pa ni otrok. Ampak ne, naskakovat kar vse kar se ponudi in bit še tako svinjsko len da niti odkočt ne zmoreš pravi cajt. Patetično 🙂

Upam da hči nima tvojih genov preveč, ker kakšn life si pa lahko obeta če je podedovala tvoj IQ in lenobo.

Tole ste pa največji gnusi kar jih je.

Če nočeš otrok, ne seksaš. ALi pa se zaščitiš: kondom, vazektomija.

Res, taki, ki na ženske valite krivdo, sami pa nič krivi, ste takoj za kastrirat, da ne bi še kdaj kakega otroka zaplodili.

Ne morem verjeti kaki gnoji ste eni tipi. Tipom, ki naredijo otroka pa ga zapustijo rekoč, da pač niso želeli otrok in da je ženska kriva, da je bila noseča, takoj jajce odrezat.

Mene je zavrgel oče in mati,ko sem imela 16 mes.Odraščala sem v rejniški družini.Ko sem bila stara 22 let,sem se odločila,da ga poiščem in sem ga po raznih virih tudi našla.Živi v tujini,poročen in ima tri hčerke.Spoznala sem tudi njegovo ženo.Žal pol sester nisem spoznala,kar je bila moja velika želja.Videla sem ga prvič in nikoli več.Sem izvedela,da njegova žena ne dovoli,da bi imel oče z menoj stike.Od  srečanja je minilo 26 let in še vedno hrepenim,da bi ga objela.Še danes čutim njegov stisk roke in objem,ko sva se poslovila.Tudi mama ni imela nobenega interesa.Živela je 25 km od mojega doma in me ni obiskala.Imam še tri pol brate sem pred kratkim izvedela.Enega sem že spoznala,drugega pa grem obiskat v bližnji prihodnosti.Trejtjega brata pa žal ne najdem.Takšno je življenje Lahko bi napisala knjigo.

Upam, da pol nisi proti temu, da posvojijo otroke istospolno usmerjeni, ki si jih dajansko želijo!?

Ivan Jan upam, da pol nisi proti temu, da posvojijo otroke istospolno usmerjeni, ki si jih dajansko želijo!?

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 22.06.2021 ob 22:24

Ivan Jan upam, da pol nisi proti temu, da posvojijo otroke istospolno usmerjeni, ki si jih dajansko želijo!?

Pederajs, ti si še večja spaka kot gnusna baba, ki si izmišlja take teme. Oba nista vredna da živita, kaj šele da sta za v bližino otrok. Pri pedrih s vse življenje vrti okoli gnusne spolne sprevrženosti in hlastanja po pedofiliji,  seveda hinavske gnusne spake tega ne priznate.

New Report

Close