Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Očitajo mi, da sem bil proti odcepitvi. Še zdaj sem.

Očitajo mi, da sem bil proti odcepitvi. Še zdaj sem.

Jep in take okoliščine so kot naročene za tako ali drugačno krajo, ker enoumni sledilci nekritično častijo svojega brezmadežnega vodjo in ne opazijo njegovih resnični namenov in pozicije.
Moram reči, da sem vsakič znova presenečen nad količino levih sledilcev. 😉
[/quote]

Levi sledilci, desni sledilci…nobene bistvene razlike. Gre samo za različne ideologije.

Levi sledilci, desni sledilci…nobene bistvene razlike. Gre samo za različne ideologije.
[/quote]

Pa gre za razliko, liberalci in desni dajo več na dobro poslovno okolje, levičarji pa na socialo in državne podpore vseh sort. Za desničarja je domači človek pred vsemi prišleki, liberalcu je vseeno, levičar pa praviloma favorizira tujca, če le podpre njegovo stvar.
Toliko v nekaj stavkih – ni vseeno.

Pa gre za razliko, liberalci in desni dajo več na dobro poslovno okolje, levičarji pa na socialo in državne podpore vseh sort. Za desničarja je domači človek pred vsemi prišleki, liberalcu je vseeno, levičar pa praviloma favorizira tujca, če le podpre njegovo stvar.
Toliko v nekaj stavkih – ni vseeno.
[/quote]

To je tisto kar prodajajo za javnost…na koncu pod črto ugotoviš, da se vse vrti okrog denarja, oblasti, vpliva in kaj bo kdo od tega imel zase. Ko vkoraka korpofašizem da obema stranema denar in si s tem zagotovi glasove za podporo zlobirane zakonodaje.

To je tisto kar prodajajo za javnost…na koncu pod črto ugotoviš, da se vse vrti okrog denarja, oblasti, vpliva in kaj bo kdo od tega imel zase. Ko vkoraka korpofašizem da obema stranema denar in si s tem zagotovi glasove za podporo zlobirane zakonodaje.
[/quote]

Gledati moraš realno stanje, ne na besede in obljube politikov, le njihova dejanja in vpliv tega na tvoje blagostanje. Potem reči postanejo jasne.

New Report

Close