Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Očitno pogrešam bivšo ženo

Očitno pogrešam bivšo ženo

Sem ločen oče, v novi vezi, zadovoljen in srečen. Želim si še enega otroka in tudi moja partnerka si to želi. Sanjal sem, da sem v porodnišnici in tam je bila pri porodu moja bivša žena. Nevem kaj naj si mislim. Bolj ko o tem razmišljam, bolj se mi zdi prav, da bi mi ona rodila tudi drugega otroka.

Se splača obnoviti odnose in ponovno probati z bivšo ženo? Ima kdo takšne izkušnje?

 

Starost sedanje partnerke in prejšnje?

Midva sva bila tudi narazen, dve leti. On je imel novo in nekako sva se spet zblizala, kljub temu, da je bil v drugi vezi. Vesela sem, da je temu bilo tako. Sedaj smo spet druzina in ja, imava sedaj 3 otroke. Ce si oba zelita, pol se da. Potreben je pogovor.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Andreja310, 01.07.2021 ob 15:49

Midva sva bila tudi narazen, dve leti. On je imel novo in nekako sva se spet zblizala, kljub temu, da je bil v drugi vezi. Vesela sem, da je temu bilo tako. Sedaj smo spet druzina in ja, imava sedaj 3 otroke. Ce si oba zelita, pol se da. Potreben je pogovor.

Hmmm, včasih se je dobro od  penisa  prejšnjega dokončno odlepiti.

Enkrat varalica, vedno varalica.

Jaz p vem, da oce otrok je pac oce otrok. Sva bila tudi ze uradno locena in se ponovno nasla. Ne pravim, da je vse med in mleko, je pa boljs kot s kom drugim, kajti midva sva starsa najinemu otroku

Preberi svoj prvi in drugi stavek. A ni to zadost oziroma vse kar potrebuješ (če seveda drži).

Sanje so zanimiva reč in v njih res velikokrat najdemo  povezave z realnim življenjem (npr ko točno veš zakaj se ti je sanjalo kar se ti je), moraš pa vedet, da naši možgani delujejo tudi tako, da vrzeli pač hitro zapolnijo s čimerkoli pač. Se pravi, imajo pač neverjetno domišljijo 🙂

Torej, če velja kar si zapisal na začetku, je stvar v tem.

Btw in kaj boš, če se odločiš za otroka s prvo ženo, sanjalo se ti bo takrat pa o drugi? Al pa o sosedi? 😉 Ti sledi čustvom i  razumu, ne naključnim sanjam, bo dovolj.

Odgovor na objavo uporabnika
Druzina464, 01.07.2021 ob 16:11

Jaz p vem, da oce otrok je pac oce otrok. Sva bila tudi ze uradno locena in se ponovno nasla. Ne pravim, da je vse med in mleko, je pa boljs kot s kom drugim, kajti midva sva starsa najinemu otroku

Oče seveda je in upam, da se trudi biti dober. Dvomim pa, da je tudi dober partner. Razbito vazo sicer lahko zalepiš, a nikoli več ne bo cela. Poleg tega so otroci samo začasni gostje v našem življenju, nato pa odidemo in ostanemo s partnerjem sami. Če partnerstvo ni res kvalitetno, po odhodu otrok dokončno razpade, zato nikoli ni pametno ostati skupaj zaradi otrok.

Res noro, verjetno si tako nepozaben, da te bivša še kar čaka in se ti je telepatsko transportirala v sanje.

Jaz pogrete župe ne jem. Kar je bilo, je bilo in če že enkrat ni šlo, zakaj bi se šla podajat še enkrat? Da boš imel čez čas, po še enih norih sanjah, po otroke hodit samo na eno mesto za stike?

Nikoli nazaj. Toliko dobrih žensk je, ki jim nisi dal priložnosti.. Te verjetno daje samo malo nostalgije, ker smo ljudje takšni, da hitro pozabiko slabo, lepe spomine pa nekako ohranimo. To pa ni realna slika vajine zveze. Pomisli, zakaj sta šla narazen. Pojdi naprej. Nove izkušnje, nova poznanstva, nov ti. Z vsako osebo postajamo drugačna verzija sebe in če se vračaš nazaj k neuspešni zvezi, sam sebe sabotiraš. Ravno danes sem po enem čudnem naključju na treningu spoznala fejst moškega. Sicer sem ga zavrnila, ker ga ne poznam, mi je pa njegov pristop bil simpatičen. Nekaj novega. In ta emergija med nama… pff.. 🙂 Uživaj v življenju in se odpri za nove izkušnje, smej se in zabavaj, tako bodo ljudje lažje pristopili k tebi. Meni je bilo dovolj malo glasbe, da sem se sprostila in ena znucana fora, da sem se od srca nasmejala.. kdo ve kam bo ta pot peljala, a že to danes je bila zelo prijetna izkušnja po dolgem času. Svež veter

Ne obupaj. Ne glej nazaj, ne greš v tisto smer, samo naprej.

vem, da moja bivša žena bere ta forum. Če si tudi ti želiš ponovno poskusiti, mi pusti sporočilo, en znak, ki ga bom jaz razumel.

Odgovor na objavo uporabnika
vem da bereš, 02.07.2021 ob 08:31

vem, da moja bivša žena bere ta forum. Če si tudi ti želiš ponovno poskusiti, mi pusti sporočilo, en znak, ki ga bom jaz razumel.

Ksksen moski pa si,niti toliko nisi,da bi ji to šel povedat,tu na monu bi imel neke njene znake,daj se zresni.

Odgovor na objavo uporabnika
Hahajaja, 02.07.2021 ob 09:33

Ksksen moski pa si,niti toliko nisi,da bi ji to šel povedat,tu na monu bi imel neke njene znake,daj se zresni.

Brezjajčnik. Da nisi niti toliko mudonja, da ji greš osebno povedat, potem pa se res niti ne čudim, da imaš take scene.

men se pa zdi prav, da tako proba. Po ločitvi je dostikrat težko najti komunikacijo in če on ve, da ona bere, zakaj pa ne

tudi jaz mislim, da ko imaš enkrat z nekom otroka, so vse naslednje zveze brez otrok bistveno manj pomembne in se ne morejo primerjat z vezjo med nekom, ki je skupaj spočel otroka.

Sem tudi locen in v novi vezi. Z bivso imam otroka in je res drugace. Sej ne recem, se imam kepo ni pa to to

Odgovor na objavo uporabnika
se mi ne zdi napačno, 02.07.2021 ob 10:23

men se pa zdi prav, da tako proba. Po ločitvi je dostikrat težko najti komunikacijo in če on ve, da ona bere, zakaj pa ne

Da tu proba,če bivša bere??!!Ja pa ste res se otroci,resne stvari se ne rešuje na anonimnih portalih,mah sej nima smisla.

Na tak način je napisano, kot bi izbiral najugodnejšo surogativno maternico za svoje potomstvo. Škoda,da ne obstajajo kar katalogi (po vzoru bank sperme,kjer se lahko ženske odločajo med blind,črnimi,belci,tembopoltimi,inteligentnimi,srednješolsko izobraženimi itd. darovalci), kjer bi lahko izbrali moški najbolj ustrežljivo, pohlevno, pridno, tolerantno,pošteno in navsezadnje tudi najbolj naivno in butasto rojevalko svojih otrok.

Moj bivši tudi tipa teritorij pri meni. Seveda ga od ločitve ignoriram in mu niti ne bi dala priložnosti, da pride s takšno idejo na plan.

Ne vem kaj in kdo je bil pri vama razlog za razhod, tako da ne morem pametovat. Če si tako vase zaverovan kot moj bivši, boš verjetno drezal naprej in na koncu popušil od bivše in sedanje kar bi bilo edino prav.

    Sanje so sanje. Vprašanje, kaj pomenijo. Večkrat so simbolične. Morda si jo sanjal samo zato ker je ona že mati tvojemu otroku in jo imaš v podzavesti kot mati tvojega otroka, pomenijo pa lahko tudi da bi rad z novo partnerko otroka imel (in je stara samo simbol v sanjah).

Ah daj no, narazen sta šla z razlogom. Kao srečen si. A ti razmišljaš o bivši, samo zato ker bi ti rodila otroka. Glavo razpucaj.

Odgovor na objavo uporabnika
nore sanje, 01.07.2021 ob 15:32

Sem ločen oče, v novi vezi, zadovoljen in srečen. Želim si še enega otroka in tudi moja partnerka si to želi. Sanjal sem, da sem v porodnišnici in tam je bila pri porodu moja bivša žena. Nevem kaj naj si mislim. Bolj ko o tem razmišljam, bolj se mi zdi prav, da bi mi ona rodila tudi drugega otroka.

Se splača obnoviti odnose in ponovno probati z bivšo ženo? Ima kdo takšne izkušnje?

 

S takim ko si ti jaz ne bi želela imeti prav nič. Očitno ljubica tvoji bivši ženi ne seže niti do kolen, zato se slinis sedaj za njo. Zate je samo ena rešitev. Strik za vrat in na sosednje drevo, tako bo še najmanj škode s tvoje strani!!!!

Samo še tole bom dodala, ti pogrešaš komuniteto, njena dobra dela, ki jih je tvoja bivša obvladala. Tvoja ljubica nima pojma o ničemer, zato pa bežiš nazaj.

Jaz se mojega bivšega tako sterala u tri p.m. ko se je pojavil na vratih, da bi šel rad nazaj. In ves kako se je končalo, se danes je sam in naj tako tudi ostanebo najmanj škode.  Družbo pa mu dela sedaj njegova mamica.

Njegova ljubica si je našla novega on ubozcek pa sameva z mamico priklopljen na njen povešno joško 😀👍😁. Bumbar ostane bumbar

 

Odgovor na objavo uporabnika
Locenec, 02.07.2021 ob 14:06

Sem tudi locen in v novi vezi. Z bivso imam otroka in je res drugace. Sej ne recem, se imam kepo ni pa to to

Si pa eni taki brezjajcnezi, ko zanemarijo otroke od prej in se posvetijo samo ljubici. Kupijo lju ici vse, za preživnino pa zmanjka. Kaj pa na take pravite?

Sanflower ne rečem,da nimaš kaj prav, ampak žargon maš pa perfekten, ojojoj. Ne apeliram,da mora katera svojega detca ki je odšel,pa se spet pojavil na vratih obvezno vzeti nazaj, sem pa slišal že tudi , da partner(lahko je tudi ženskega spola,zakaj pa ne), ki se je enkrat vrne, spozna napako ,ga to zelo izuči, in nato postane veliko boljši partner svoji ženi, kot bil prej. Šola, ki ga je pač kar nekaj stala, a izučila.

Zate ni toliko pomemebno to, ali ima kdo izkušnje z vrnitvijo k bivši ženi in ali mu je to uspelo. Tudi če bi vedel zanj, ti ne bi koristilo. Ker je važno, pri kateri je tvoje srce. Te  sanje ti hočejo povedati to, da bi se zavedal, da sta z nekdanjo soprogo na podzavestnem nivoju povezana in tako bo tudi ostalo, tudi če se ne vrneš k njej. Nekoč sta delovala kot mož in žena. Bila sta “eno”. V njej je del tebe ostalo in v tebi del nje. Razlaga je v tem, da sta neko obdobje bila eno, ta vez se je ustvarila z ljubezijo in vaju energijsko prepletla. Kot nevidne nitke, ki jih ni mogoče pretrgati in vedno ostanejo. Te povezanosti se razlikujejo samo po globini ljubezni. Tista veza, ki je globlja, torej močnejša, kjer je več ljubezni, tista bo zmagala trajneje. Tudi s sedanjo partnerko si se že zapletel, te ljubi in si želi otroka s teboj in ti z njo. Zato se vprašaj, v kateri reali se boš (bi) bolje počutil? Ker zdajšnja partnerka bi tudi utegnila biti prisotna” v porodnišnici zraven vaju z bivšo in vajinim drugim otročkom.

 

New Report

Close