Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Od cesa se redim?

Od cesa se redim?

Po vseh teh letih, kar si na forumu in po vseh nickih, ki si jih imel, vsakič znova dokazuješ svoj resnični nivo in svoje probleme, ki jih nikdar nisi rešil, ampak jih samo projiciraš skozi svoje oglašanje tu gor….

Se zavedaš, da je tvoje mnenj popolnoma nepomebno, ker si ti en nepomeben, zagrenjen in zakompleksan človek, mnenja takih ljudipa so dejansko enaka nuli.
[/quote]

+10

Po vseh teh letih, kar si na forumu in po vseh nickih, ki si jih imel, vsakič znova dokazuješ svoj resnični nivo in svoje probleme, ki jih nikdar nisi rešil, ampak jih samo projiciraš skozi svoje oglašanje tu gor….

Se zavedaš, da je tvoje mnenj popolnoma nepomebno, ker si ti en nepomeben, zagrenjen in zakompleksan človek, mnenja takih ljudipa so dejansko enaka nuli.
[/quote]
Seveda je pomembno. Saj se je samo velecenjeno blesavo multinično odzvalo na moje mnenje.


Seveda je pomembno. Saj se je samo velecenjeno blesavo multinično odzvalo na moje mnenje.
[/quote]

Še dobro, da se te spomnimo tudi pod drugimi vzdevki, dokler še nisi bil Robi…
Ko si zasral do konca, si zmenjal nick… Me prav zanima, kateri s katerim naslednjim nickom boš dopolnil svojo multinično zbirko!


Seveda je pomembno. Saj se je samo velecenjeno blesavo multinično odzvalo na moje mnenje.
[/quote]

Isti besednjak kot viharno bipolarno? Klonirano? Danes zopet dežurno na monu?

Ti beri. multinično blesavo.
[/quote]

Verjetno že dolgo nisi spolno občeval, da si tako siten. Aja, si ti morda hermafrodit?

Z namenom odprta in zavajujoča tema. Je pač vikend.
Ampak pupe ne štekajo. Vidijo le +7 kil.
Da pa nekdo z minusom 20kil niti ne more običajno funkcionirat, da je le še kost in koža, brez las, menzesa itd., enostavno spregledajo.
Vse čestitke mon lastnikom za tokratno potegavščino vikenda. Tokrat ste se odrezali.
[/quote]

Glede na tvoj komentar lahko sklepam samo eno: Da imaš ti 20 kg preveč, ne avtorica premalo. Ker če se tebi zdi, da bi avtorica morala imeti 68 kg na 168 cm, je s tvojim zaznavanjem in znanjem resnično nekaj narobe. Ja, je suha, ampak bolje kg premalo kot preveč. Sama imam na 162 cm 50 kg in niti slučajno nisem presuha. Pravzaprav bi se bolje počutila še s kako kilo manj.

Glede na tvoj komentar lahko sklepam samo eno: Da imaš ti 20 kg preveč, ne avtorica premalo. Ker če se tebi zdi, da bi avtorica morala imeti 68 kg na 168 cm, je s tvojim zaznavanjem in znanjem resnično nekaj narobe. Ja, je suha, ampak bolje kg premalo kot preveč. Sama imam na 162 cm 50 kg in niti slučajno nisem presuha. Pravzaprav bi se bolje počutila še s kako kilo manj.
[/quote]
Ja, s kakšno kilo maščobe manj, si pozabila napisati.
S kilo mišične mase manj se človek počuti lahko le slabše.

Glede na tvoj komentar lahko sklepam samo eno: Da imaš ti 20 kg preveč, ne avtorica premalo. Ker če se tebi zdi, da bi avtorica morala imeti 68 kg na 168 cm, je s tvojim zaznavanjem in znanjem resnično nekaj narobe. Ja, je suha, ampak bolje kg premalo kot preveč. Sama imam na 162 cm 50 kg in niti slučajno nisem presuha. Pravzaprav bi se bolje počutila še s kako kilo manj.
[/quote]

168cm višine – 10kil=158 kil, idealna njena teža.
Ženska pa piše, da se je zredila s 48kil na sedanjih 55kg.
Samo v vednost. Simpl račun.
Je imela 20kg premalo? Ja.
Koliko ji manjka kil do idealne teže, ki je 58kg?

Težave s preprostim računanjem in še branjem z razumevanjem imaš ti. Ne jaz.

168cm višine – 10kil=158 kil, idealna njena teža.
Ženska pa piše, da se je zredila s 48kil na sedanjih 55kg.
Samo v vednost. Simpl račun.
Je imela 20kg premalo? Ja.
Koliko ji manjka kil do idealne teže, ki je 58kg?

Težave s preprostim računanjem in še branjem z razumevanjem imaš ti. Ne jaz.
[/quote]
V katerem razredu OŠ si?
V prvem?


V katerem razredu OŠ si?
V prvem?
[/quote]

Kaj te točno moti, česa ne razumeš? Ženske kile ali moške, oziroma kako se računajo ene ali druge, glede na višino ženske in moškega?

Kaj te točno moti, česa ne razumeš? Ženske kile ali moške, oziroma kako se računajo ene ali druge, glede na višino ženske in moškega?
[/quote]
Ne razumem tvoje matematike.

Sploh pa ni tako enostavno določati optimalno težo. Bolj pomemben je odstotek telesne maščobe.

Daj pojej en zrezek, prižgi si čik in najemi k.urbo. Jutri boš kot prenovljen, manj siten, manj živčen in nestrpen, videl boš širšo sliko.
[/quote]

:-)))


Ne razumem tvoje matematike.

Sploh pa ni tako enostavno določati optimalno težo. Bolj pomemben je odstotek telesne maščobe.
[/quote]

Ja, še minus sto je treba odšteti. Pri tvoji pripombi pa je treba upoštevati, poleg teže mišic, še kosti. Torej približno +- par kil.
Imaš seveda prav, mišice dodajo težo, ne špeh, maščevje. Ta se tvori, ko mišice uplahnejo, s porozo kosti pa sploh. Osteoporozne ženske nobena ni težka.
Tri do pet kil minusa pod idealno težo je za zdravje že alarmantno, če je bila prej teža konstantna.
V našem primeru je pri tej višini in lahki telesni konstituciji, s sedanjo težo, ženska z zelo malo mišicami. Nikjer pa ni rečeno, da ne bi bila sedanja teža karkoli problematična, je bila pa prej.
Ne vemo, zaradi česa.
Možna je bila dolgotrajna bolezen in strogo mirovanje, in sedaj uspešna rehabilitacija. Ugibanje.

168cm višine – 10kil=158 kil, idealna njena teža.
Ženska pa piše, da se je zredila s 48kil na sedanjih 55kg.
Samo v vednost. Simpl račun.
Je imela 20kg premalo? Ja.
Koliko ji manjka kil do idealne teže, ki je 58kg?

Težave s preprostim računanjem in še branjem z razumevanjem imaš ti. Ne jaz.
[/quote]

To ni nujno, da vedno drži, pri ženskah. Sama sem 175 visoka , imam 59-60 kil. Se počutim in zgledam odlično. Sem vitka ne pa presuha..Pri 65, ne vem, verjetno ne bi bilo tako, 5 kil plusa se mi zdi, da je kar nekaj, pa ponavadi se nabere ravno na tista mesta, kjer je najamanj potrebno.
Če bi se jaz zdaj kar tako zredila za 5+ kil, bi me tudi zaskrbelo..čeprav bi marsikdo rekel, pa saj si itak suha..

To ni nujno, da vedno drži, pri ženskah. Sama sem 175 visoka , imam 59-60 kil. Se počutim in zgledam odlično. Sem vitka ne pa presuha..Pri 65, ne vem, verjetno ne bi bilo tako, 5 kil plusa se mi zdi, da je kar nekaj, pa ponavadi se nabere ravno na tista mesta, kjer je najamanj potrebno.
Če bi se jaz zdaj kar tako zredila za 5+ kil, bi me tudi zaskrbelo..čeprav bi marsikdo rekel, pa saj si itak suha..
[/quote]

Ti verjamen. Tudi temu, da imaš konstantno težo.
Imaš lahke, vitke kosti, lahek geštel in fizično težkega v življenju nisi delala. Recimo težko delo 8h na dan. Ker to drastično poveča mišično maso, s tem pa potrebo po beljakovinah. Teža takoj par kil gor, ki se pa ne poznajo. Dokler delaš.
Ko nehaš, mišice uplahnejo, nabira se maščevje, koža visi, ker telo še vedno potrebuje, ima v spominu, močno hrano, beljakovine.
To je to.
Tudi težave s ščitnico se navadno manifestirajo z zelo težkim fizičnim delom.
Takrat gre pa teža obupno gor.
Bodi vesela, imaš srečo. Verjamem, da si tip maratonke, ne pa eksplozivna na kratke proge.
Za višino 168cm in 48kg pa vemo, da to ni normalno in tudi ne zdravo. Kost in koža, brez elana. Telo je samo sebe že pri nižji višini pri tej kilaži.
Težko življenje, z zelo hudimi stresi.
Je razlika za žensko 55kil pri višji, kot pod 50kil pri nižji višini. To je treba upoštevat.

New Report

Close