Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Od katere konfekcijske številke je za vas ženska debela?

Od katere konfekcijske številke je za vas ženska debela?

Srednja ali vitka.[/quote]

hmmm,
imam kolegico, ki je približno enako visoka, tehta pa enih 8 kg manj, konfekcijsko pa nosi vsaj 40, hlače celo 42….

Me prav zanima, ali gre le za vprašanje konstitucije.

Tako na pogled je nikoli ne bi ocenila za debelo, je pa definitivno ženska z oblinami…[/quote]

Tudi jaz sem podobne višine kot Pandora, imam pa ene 2kg manj in spravim nase konfekcijo od 40-42 (odvisno od trgovine). Zato ne verjamem, da lahko na te mere spraviš omenjeno konfekcijo.

Vse je v konstituciji!! Pri višini 173 cm sem pred leti pri 59 kg izgubila menstruacijo, ker sem bila PRESUHA. Imam pač močno konstitucijo. Široka ramena, široke boke, tako pač je. Tudi takrat sem nosila številko 40!!

Sedaj imam 10 kg več, sem fit in nosim 42. In se počutim fajn. Morda bi lahko zgubila 2-3 kg, ampak konfekcijska bi bila še vedno 42 (kar je očitno po okusu nekaterih tukaj preveč).

Golobček je zadnji krik dreka pred svobodo…

Ah no,se številke so različne, naprimer s .olive kavbojke nosim 34 st, H/m pa 38, kaj vam ni Jasno? !In obleke kakšnih prestižni znamk 38, drugače naprimer tom taylor pa 34 ali 36, to nič ne pomeni Številka ?!

Kot to določa ITM.

Dva centi in kilo manj, pa jako težko najdem 38. No, kakšno super truper elastiko se že da raztegnit, vendar doseže samo efekt rolšunke v mreži. Ne zdi se mi, da bi bila debela, toda suha pa nisem bila nikoli, niti kot otrok ne. Precej naredi, razen kilogramov, doza telesne aktivnosti. Čvrste in prožne mišice delujejo pri enakih kilogramih povsem drugače. Bi se še dalo kaj naredit na tem področju, čeprav sem v letih, ko je to vse težje. Za konfekcijo 36 nad petdeset let se mi zdi, da veliki večini žensk ne pristoji več.

Vprasi se raj zakaj je dokazano po tv v sloveniji ogromen {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} predebelih
Itm je priblizek
Meni je zdravnik na japljevi rekel da je 50kg na mojo 163 visino perfektno ko me je pogledal pa sem vitka po naravi

Kar se tice konf stevilk je ze vprasanje butasto vidno da hoce zenska pridt iz 38 na 36 al kaj bi rada od nas 🙄🤮

Recimo primer
Meni osebno so grde zenske ki niso vitke oziroma vitke po naravi
Ne morejo biti vse lepe
Vitka po naravi in zenska ki hujsa da je vitka je velika razlika to je prvo
Zenska ki je po naravi mocnejsa
Npr j lopez ji pase da je mocnejsa oblinasta a more paziti da se ne zredi prevec ona bi bila kot vitka grda ker pac njena zgradba telesa ni taka
Ona je ok taka kot je
Samo to ne pomeni da je meni lepa ali sexy
Sexy in lepa je na njeno konstrukcijo ni mi pa lepa kot v smislu kaj je meni vsec 🙂

Vse kar je nad 36 je meni ogabno 🙂

Vcasih nosis 34 vcasih 38
Dej naredi zenskam uslugo nam vitkim po naravi in nosi 38
Vec kot ocitno vleces nase premajhne cunje
34 in 38 je velika razlika
38 nosi moja tasca ki ima 75 kg. Jaz pa 34 ki mam 50 kg
Obleces xs majcko da ti speh povsod ven visi al kaj?
Ogabno

Zenska ki nosi xs ne more nosit 38 😂

Mater si usekana!
A zakaj?

1. usekana si, ker si obremenjena z (ne) debelostjo drugih!

2. usekana si, ker misliš, da je konfekcijska številka pokjazatelj (ne)debelosti!

ZDaj pa še razlaga, samo ne vem, če boš sploh dojela s temi svojimi kurjimi možgani:

– moja soseda nosi konfekcijo cca 44-46, pa je vitka. A da ni? Sori, okkoška, moja soseda je visoka 2m in če bi nosila št. 38 ali 40, bi se bilo resno za vrpašat po njenem zdravju!

– nosim številke od M do XL, celo kako S in kako XXL. Kaj zdaj, sem vitka ali debela? Visoka sem 180cm, večinoma nosim 40-42 konfekcijo, ampak kakšna mi je prav tudi M in včasih se ne spravim v manj kot XL. Si moreš misliti?
– moja prijateljica nosi M ali 40, pa ima kakih 15-20kg preveč. A da ni možno? Ja pa še kako je možno, če ima ženska komaj 160cm!

Mislim, ene imate pa glavo res samo za frizuro![/quote]

Mislim, da tvoj post v katerem se žaljivo obnašaš z nekom, ki je samo vprašal za javno mnenje, pove več o tebi, kot o meni..

Tudi sama imam včasih številko 34, včasih 26, včasih pa tudi 40. A največkrat imam 38. Tukaj sem torej govorila o povprečju. Če pa večinoma nosiš 40 – 42, torej ne, nisi suha.
[/quote]

pred časom sem imela v rokah trenčkot-izdelan v Kroju Škofja Loka. krepko v prejšnjem stoletju, po moje 35-40 let star.
Brez težav ga je oblekla (in zapela z gumbi) oseba, ki si danes kupuje jakne št. 44.
v plašču je bila všita etiketa: velikost 38

Tako visoka in 77 kil??? Ti klinac nosiš št. 38.
[/quote]

Jaz nosim 40-42 kopalke tudi 46 isto 178cm, 78kg. Ne laži.


[/quote]

Nosim 36 do 40, vse od majck, krik, hlac, oblek,.., pac razlicno od modela in znamke oblacila.
36 mi je oprijeta in pri kaksni stvari to lepo zgleda, 40 mi je bolj ohlapna in kaksno stvar imam raje ohlapnejso, 38 mi je pa naceloma prav, ce mi ni vsec, kako mi stoji, probam vecjo ali manjso, odvisno v katero smer se nagiba.

Tudi jaz imam od mame kar nekaj starih oblacil, zelo razlicne stevilke in zeli razlicno so mi prav.

Imam pa moja oblacila stara 15 let, iz tega stoletja, pa mi je 38 ali M na knap, kot danasnja 36, ista blagovna znamka, kaksna stvar mi pase, kaksna pa tudi ne.

Zame je od 40 naprej ze mocno, pa sem imela sama vcas 42 inbtakrat sem bila in sem se pocutila debelo. Kaj cmo lagat. Zdaj sem napol zadovoljna. Ko bom na 36 pa recimo, da bom ful.

od 38 -40 naprej.

Znanka je 10cm nizja od mene, ima vsaj 10kg vec kot jaz, nosiva pa obe 38 stevilko. Podatek o stevilki ne pove nicesar o najinih postavah.

New Report

Close