Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Od kje moškim ideja, da ženske padamo na drage avte?

Od kje moškim ideja, da ženske padamo na drage avte?

Sprašujem se ali je res to, da toliko žensk pada na drage avte oz. na moške, ki furajo drage avte?

Namreč sem na Badoo in Twoo pa tudi na kakem drugem portalu sem že bila. Tipi se večinoma fotkajo ob avtu, v avtu. Seveda nikoli ob kakem starem avtu. Vedno kak drag avto. Pa saj ne kupujem avta?

Pa tudi tule se najdejo teme, ko tipi razlagajo kako imajo fajn avto, ženska se pa zanima za tipa s slabim avtom.

A je res, da kup žensk pada na drage avte ali je to samo moška domišljija?

Ne tolk domišljija, kolikor želja.
Oni upajo,d a če na njega nobena ne trza, bodo pa vsaj na avto?
Meni je to skrajno bedasto – kaj misli, da grem z avtom živet?
Ni zastonj pravilo, da je drag avto “podaljšek penisa”…seveda za moške, tako se počutijo bolj moške.

Kaj pa vem jaz sem imela vedno svoj avto
Mene avto nikol pri moških ni zanimal

nova
Uredništvo priporoča

Ne tolk domišljija, kolikor želja.
Oni upajo,d a če na njega nobena ne trza, bodo pa vsaj na avto?
Meni je to skrajno bedasto – kaj misli, da grem z avtom živet?
Ni zastonj pravilo, da je drag avto “podaljšek penisa”…seveda za moške, tako se počutijo bolj moške.
[/quote]

Kaj pa vem kaj naj si mislim.
Ampak res se veliko tipov postavlja z avtom, ko iščejo žensko (vprašanje čigav je avto).
Eni jamrajo na veliko, da so zato samski, ker nimajo dragega avta, da ženske padajo samo na drage avte (seveda pa ne opazijo, da so kratke pameti in bednega karakterja in ne dojamejo, da to odbija ženske, in ne slab avto).

Verjetno pa katere ženske vseeno padajo na drag pleh? Mogoče bo katera sama priznala v tej temi.

Kaj pa vem kaj naj si mislim.
Ampak res se veliko tipov postavlja z avtom, ko iščejo žensko (vprašanje čigav je avto).
Eni jamrajo na veliko, da so zato samski, ker nimajo dragega avta, da ženske padajo samo na drage avte (seveda pa ne opazijo, da so kratke pameti in bednega karakterja in ne dojamejo, da to odbija ženske, in ne slab avto).

Verjetno pa katere ženske vseeno padajo na drag pleh? Mogoče bo katera sama priznala v tej temi.
[/quote]
Kaj pa me ki padamo na seksi telescka :))
Kako se pa nam reče bodypiccke haha

Seveda, saj ti izviraš iz prave gospode, kot pišeš, in si že ven prilezla v avtu, ker je pač tak čas, če bi bilo to kako stoletje nazaj bi pa v zlati kočiji, ne? Ampak vsa vrednost kot pišeš in življenje samo je pa zate denar in še enkrat denar, seveda ni drag avto dovolj, kje pa, ne ga srat.😁😁😁😁


Kaj pa me ki padamo na seksi telescka :))
Kako se pa nam reče bodypiccke haha
[/quote]

A veš, da to pa nisem opazila, da bi moški ponujali seksi teleščke :). (Se najdejo kaki, ki razkazujejo telešček, ampak niso seksi – recimo kaki bilderji). Sem pa med ženskami opazila, da marsikatera rada pogleda postavnega tipčka (tudi jaz nisem izjema).

A veš, da to pa nisem opazila, da bi moški ponujali seksi teleščke :). (Se najdejo kaki, ki razkazujejo telešček, ampak niso seksi – recimo kaki bilderji). Sem pa med ženskami opazila, da marsikatera rada pogleda postavnega tipčka (tudi jaz nisem izjema).
[/quote]
Saj ne rabijo ponujat to takoj opaziš tud če je oblečen :)) pa Ziher je njegov telescek mislim, ne more bit sposojen od prjatlu recimo

ampak kako obvladuje le tega, sploh suverenost na cesti, no to pa zna biti zelo rajcig.

Denar, nepremičnine, služba – to je glavno. Samo avto ne pove čisto nič. Počasi bo treba to razumeti tako na strani ponudbe kot na strani povpraševanja.


Saj ne rabijo ponujat to takoj opaziš tud če je oblečen :)) pa Ziher je njegov telescek mislim, ne more bit sposojen od prjatlu recimo
[/quote]

Eh, na teh portalih ne vidiš teleška, ker je pretežni del fotke namenjen avtu.

Hja, recimo na AC se ti tik na rit prilepi in to bo hitrosti 130km/h. Na drugih cestah v škarje prehiteva, po ovinkih cvilijo gume…

Eh, na teh portalih ne vidiš teleška, ker je pretežni del fotke namenjen avtu.
[/quote]

To pa ne bi vedla nisem na portalih
Sem Imela v mislih tiste v živo :))

Hja, recimo na AC se ti tik na rit prilepi in to bo hitrosti 130km/h. Na drugih cestah v škarje prehiteva, po ovinkih cvilijo gume…
[/quote]

Amm zakaj pa privlačijo takšne ženske sploh? Ker mene taki postavljači nikoli in nikdar niso pritegnili in sem sama odkorakala stran od njih. In zdaj kar vse padajo/mo na take bumbarje, ki jim je samo materializem in seks pomemben. Itak se pri takih, ki padajo na drage avte vse poklapa, on pa jo ima le za seks, tako to pač gre. Nam enim pa gre tona kozlanje direkt. Takega sem srečala, ki se mi je hvalil 1x kaj si bo kupil in ostalim po fitnesu pa sem mu samo rekla, a potem se čudiš da si takšnim privlačen. Ker je 1 teden nazaj jokal da ženske imajo tipe samo za denar. Saj tudi sam nima za ponuditi neke kakovoti, kako pol misli da bo dobil pošlihtano. Hehe malo morgen moški vprašajte se malo zakaj takšne dobite :)))) Od takih moških, če jim lahko tako sploh rečem grem takoj stran :)))

Ne tolk domišljija, kolikor želja.
Oni upajo,d a če na njega nobena ne trza, bodo pa vsaj na avto?
Meni je to skrajno bedasto – kaj misli, da grem z avtom živet?
Ni zastonj pravilo, da je drag avto “podaljšek penisa”…seveda za moške, tako se počutijo bolj moške.
[/quote]

Tako ja, niso drugače zanimivi in nimajo nič za ponuditi in potem upajo da bojo vsaj na to kaj vozi :)))

heheh hvala enako, tudi jaz sem vedno imela svojega za vozit se 🙂

Meni se zdi, da je bolj malo žensk, ki padajo na pleh. Je pa očitno kar veliko tepcev, ki mislijo, da če imajo prazno betico, podn karakter, da bodo pa na pleh kaj ulovili.
In če slučajno kaj ulovijo, se pa jokajo, da so ženske pogoltne na denar. Hja, če loviijo na pleh, bodo ulovlili kvečjemu pleh. p. NOrmalne ženske kar ne.

A veš, da to pa nisem opazila, da bi moški ponujali seksi teleščke :). (Se najdejo kaki, ki razkazujejo telešček, ampak niso seksi – recimo kaki bilderji). Sem pa med ženskami opazila, da marsikatera rada pogleda postavnega tipčka (tudi jaz nisem izjema).
[/quote]

Postavnega že. Če pa ima samo to za pokazati, vse ostalo je nula, naj ostane le pri opazovanju kako je poleti na plaži, je to čisto dovolj takšen razgled :))

Postavnega že. Če pa ima samo to za pokazati, vse ostalo je nula, naj ostane le pri opazovanju kako je poleti na plaži, je to čisto dovolj takšen razgled :))
[/quote]

Se več kot strinjam. Se najdejo postavni tipi, ampak marsikdo je zanimiv dokler ne odpre ust :).
Važno je kaj je v glavi in srcu.

Tako je to ja. Prav si napisala :)) Mogoče tiste iz dol so bolj mahnjene na te njihove Bmwje ki vozijo. Jaz pač ne :)) Ker to kaj vozi mi pove dosti o njemu kak paač je in mu pomeni sam kaj ima in ne pomeni mu kaj dosti kakovost.

jaz bejbam kažem curaka … pa ne poštekajo, da jih ku.rc gleda ☺

Se več kot strinjam. Se najdejo postavni tipi, ampak marsikdo je zanimiv dokler ne odpre ust :).
Važno je kaj je v glavi in srcu.
[/quote]

Res je ja v srcu je važno kaj nosi in glavi, ne kakšno premoženje ima finančno in tam spodaj hehehe 🙂 Kaj eni msilijo res da lahko ženske kupujejo z denarjem, kako so mi pa smešni takšni res :))) Ja res je zanimiv, dokler je tiho :)) K od odpre usta, grem dalje naprej :)))

Res je ja v srcu je važno kaj nosi in glavi, ne kakšno premoženje ima finančno in tam spodaj hehehe 🙂 Kaj eni msilijo res da lahko ženske kupujejo z denarjem, kako so mi pa smešni takšni res :))) Ja res je zanimiv, dokler je tiho :)) K od odpre usta, grem dalje naprej :)))
[/quote]

*mislijo bo bolj prav

New Report

Close