Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Od kje moškim ideja, da ženske padamo na drage avte?

Od kje moškim ideja, da ženske padamo na drage avte?


Hahaha! Reče ta, ki ima svoj avto, ker ji je avto sploh pogoj, da se dojema kot “zrelo” in “samostojno”!

Preden se začnete čuditi, zakaj je nekaj tako in tako, dajte najprej dobro premisliti stvari pri sebi. Sveto trdite, da vas “avto ne zanima”, da se “ne poročite z avtom” itd., a dobro veste, kako je vaša vagina odbila par pik, ko je zagledala moškega, ki vas je prišel iskat z nekim razrukanim ali stilsko zastarelim renaultom, recimo.

Definitivno ženske padajo na avtomobile. Ne padajo kvečjemu na komercialne podobe, kako bi morale padati. Ampak padajo pa vseeno. Če bi opravili znanstvene meritve in namestili elektrode v vagino, bi zanesljivo ugotovili, da vagine ob pogledu na dobre avtomobile bolj trzajo kot ob pogledu na slabše ali manj zanimive ali celo na moškega peš.


Hahaha! Reče ta, ki ima svoj avto, ker ji je avto sploh pogoj, da se dojema kot “zrelo” in “samostojno”!

Preden se začnete čuditi, zakaj je nekaj tako in tako, dajte najprej dobro premisliti stvari pri sebi. Sveto trdite, da vas “avto ne zanima”, da se “ne poročite z avtom” itd., a dobro veste, kako je vaša vagina odbila par pik, ko je zagledala moškega, ki vas je prišel iskat z nekim razrukanim ali stilsko zastarelim renaultom, recimo.

Definitivno ženske padajo na avtomobile. Ne padajo kvečjemu na komercialne podobe, kako bi morale padati. Ampak padajo pa vseeno. Če bi opravili znanstvene meritve in namestili elektrode v vagino, bi zanesljivo ugotovili, da vagine ob pogledu na dobre avtomobile bolj trzajo kot ob pogledu na slabše ali manj zanimive ali celo na moškega peš.
[/quote]

Si mogoče že pogruntal, da si ene ženske lahko same kupimo avto?
A misliš, da smo ženske take nesposobnice, da imamo tipe zaradi avtov?
Veš kaj si mislim o tipih z dragimi avti? Da mu ga je kupil foter ali pa, če si ga je slučajno sam kupil, da je čisto na kant, ker je ves keš za avto zagonil in zdaj išče žensko, da mu bo plačevala za hrano, ker nima več keša.

Avto je statusni simbol in če imaš drag avto, verjetno pomeni, da imaš tudi sicer veliko denarja. Ker nekdo z minimalcem sigurno nima avtomobila za 50 jurjev, kajne. Torej je avto namesto vpogleda na TRR, seveda za tiste, ki jim je premoženjsko stanje pomembno.

Drugače pa iskreno priznam, da bi mi bilo zelo nenavadno, če bi hodila s tipom, ki bi vozil twingota prejšnji model ali kakega grdega malega citroena. Če bi ga najprej videla v avtu in šele nato spoznala, bi verjetno trajalo malo dlje, da bi dobil moje simpatije kot obratno. Ne bi se pa zato obrnila proč.
In itak, da pogledam fejst dedca, tudi če gre peš. Saj tako šele vidiš, kakšno postavo ima! V avtomobilu pač sedi, lahko hodi na iks ali je čisto brez riti, mogoče ima prekratke hlače in podobno. No, prekratke hlače ali doma zarobljene kavbojke so pa še večji turn off kot twingo prejšnji model.

nova
Uredništvo priporoča

Avto statusni simbol?
Hja, poznam kar precej bedakov z dragim avtom, zraven pa jokajo kako nimajo za dopust pa kako nimajo za hobije. Kaj boš s takim bedakom? A mu bom jaz potem plačevala dopust?

So ljudje, ki imajo star avto, imajo pa svoje stanovanje pa dopust si privoščijo pa imajo hobije.
So pa ljudje, ki imajo drag avto, nobenega stnovanja, nobenih dopustov…

Res pa je, da se ne sučem v krogih ljudi, ki imajo po več jurjev plače.

Res je ja v srcu je važno kaj nosi in glavi, ne kakšno premoženje ima finančno in tam spodaj hehehe 🙂 Kaj eni msilijo res da lahko ženske kupujejo z denarjem, kako so mi pa smešni takšni res :))) Ja res je zanimiv, dokler je tiho :)) K od odpre usta, grem dalje naprej :)))
[/quote]

Ja, ane, saj imamo primer, našo Melanijo na primer. Ona ni gledala na nobeno finančno in drugačno premoženje od Donalda, njo je zanimalo samo, kaj Donald nosi v srcu in glavi. Po naključju je bil pa pač še bogat.
Ziher bi se zanj odločila tudi, če bi bil reven kot cerkvena miš, samo da bi bil pameten in dobrega srca.


No, ti si mogoče še najbližje znanstvenim ugotovitvam. Moški v tvingu prejšnje serije? Dobro veste, da mu boste odbile pike!

Si mogoče že pogruntal, da si ene ženske lahko same kupimo avto?
A misliš, da smo ženske take nesposobnice, da imamo tipe zaradi avtov?
Veš kaj si mislim o tipih z dragimi avti? Da mu ga je kupil foter ali pa, če si ga je slučajno sam kupil, da je čisto na kant, ker je ves keš za avto zagonil in zdaj išče žensko, da mu bo plačevala za hrano, ker nima več keša.
[/quote]
Projekcije! In ti ne iščeš moškega, ki te bo oskrboval? Plačeval? Prehranjeval? Zakaj vam je pa potem tako pomembna “štalca”? Ja, točno zato: foter zrihtal = možek zrihtal!

Ne vem, kaj vam ni jasno! Moške izbirate natančno zato, da vas bodo preskrbovali in oskrbovali. Zgražanje nad avtomobili je samo psihološki grešni kozel – pač nekje se morate spucat, da si dokažete, da vam več pomeni “kvaliteta”. Na-a. Največ vam pomeni točno to, kar simbolizira avtomobil: pleh = ekskluziven prostor, desc za volanom = oskrbovalec, znamka avta = občutek večvrednosti. To je čisti živalski svet.

Ne, ne iščem moškega, ki me bo oskrboval, ne iščem moškega, ki mi bo kaj plačeval, me prehranjeval.
Štalco že imam. Tako, da ne rabim jaz od moškega štalce. In ne, nihče mi ni pomagal pri ustvarjanju štalce.
Tako, da svoje budalščine prihrani za koga drugega.
Res pa je, da meni na kraj pameti ne pade, da bi zdaj jaz koga preskrbovala. Od moškega pričakujem, da plača svoje stroške. Svoje bom pa sama. Tako kot že leta prakticiram.

Avto statusni simbol?
Hja, poznam kar precej bedakov z dragim avtom, zraven pa jokajo kako nimajo za dopust pa kako nimajo za hobije. Kaj boš s takim bedakom? A mu bom jaz potem plačevala dopust?

So ljudje, ki imajo star avto, imajo pa svoje stanovanje pa dopust si privoščijo pa imajo hobije.
So pa ljudje, ki imajo drag avto, nobenega stnovanja, nobenih dopustov…

Res pa je, da se ne sučem v krogih ljudi, ki imajo po več jurjev plače.
[/quote]

No, jaz takih ne poznam. Poznam take, ki imajo kredit za kako opel astro in zato ne morejo na dopust, ne poznam pa nikogar z avtom, dražjim kot 30 jurjev, ki bi jamral, da zato nima za sproti.
In prosim te, da še enkrat prebereš počasi in skrbno, kaj sem napisala. Ker odgovarjaš nekam mimo, sploh ne slediš mojemu toku misli – če si me že citirala in se ti je zdelo vredno nekaj pripomnit.

Ne, ne iščem moškega, ki me bo oskrboval, ne iščem moškega, ki mi bo kaj plačeval, me prehranjeval.
Štalco že imam. Tako, da ne rabim jaz od moškega štalce. In ne, nihče mi ni pomagal pri ustvarjanju štalce.
Tako, da svoje budalščine prihrani za koga drugega.
Res pa je, da meni na kraj pameti ne pade, da bi zdaj jaz koga preskrbovala. Od moškega pričakujem, da plača svoje stroške. Svoje bom pa sama. Tako kot že leta prakticiram.
[/quote]

Imaš odlične preference zame. Samo škoda, da se ne poznava.


Hahaha! Reče ta, ki ima svoj avto, ker ji je avto sploh pogoj, da se dojema kot “zrelo” in “samostojno”!

Preden se začnete čuditi, zakaj je nekaj tako in tako, dajte najprej dobro premisliti stvari pri sebi. Sveto trdite, da vas “avto ne zanima”, da se “ne poročite z avtom” itd., a dobro veste, kako je vaša vagina odbila par pik, ko je zagledala moškega, ki vas je prišel iskat z nekim razrukanim ali stilsko zastarelim renaultom, recimo.

Definitivno ženske padajo na avtomobile. Ne padajo kvečjemu na komercialne podobe, kako bi morale padati. Ampak padajo pa vseeno. Če bi opravili znanstvene meritve in namestili elektrode v vagino, bi zanesljivo ugotovili, da vagine ob pogledu na dobre avtomobile bolj trzajo kot ob pogledu na slabše ali manj zanimive ali celo na moškega peš.
[/quote]

Vsaj del tega sigurno drži.
In zato smo na in po faksu – tisti ki smo imeli to srečo/smolo, da smo imeli boljše avte, kot je bil naš lastno zaslužen status in smo se hoteli izogniti ženskam, ki so na pleh gledale preočitno – hodili na zmenke in v družbo s kolesi ali sposojenimi starimi avti. Ženski svet okrog nas je bil kar naenkrat veliko bolj človeški in realen.


Hahaha! Reče ta, ki ima svoj avto, ker ji je avto sploh pogoj, da se dojema kot “zrelo” in “samostojno”!

Preden se začnete čuditi, zakaj je nekaj tako in tako, dajte najprej dobro premisliti stvari pri sebi. Sveto trdite, da vas “avto ne zanima”, da se “ne poročite z avtom” itd., a dobro veste, kako je vaša vagina odbila par pik, ko je zagledala moškega, ki vas je prišel iskat z nekim razrukanim ali stilsko zastarelim renaultom, recimo.

Definitivno ženske padajo na avtomobile. Ne padajo kvečjemu na komercialne podobe, kako bi morale padati. Ampak padajo pa vseeno. Če bi opravili znanstvene meritve in namestili elektrode v vagino, bi zanesljivo ugotovili, da vagine ob pogledu na dobre avtomobile bolj trzajo kot ob pogledu na slabše ali manj zanimive ali celo na moškega peš.
[/quote]
Moj ni pršu pome z nobenim avtom ker ga sploh ni imel haha. Šoferka sem bila jaz dokler si ga ni zmogel kupiti. Ni imel denarja. Bila sva študenta takrat. Je imel pa telescek inteligenco in močno srce. O ja to pa.. Še vedno ima

No, jaz takih ne poznam. Poznam take, ki imajo kredit za kako opel astro in zato ne morejo na dopust, ne poznam pa nikogar z avtom, dražjim kot 30 jurjev, ki bi jamral, da zato nima za sproti.
In prosim te, da še enkrat prebereš počasi in skrbno, kaj sem napisala. Ker odgovarjaš nekam mimo, sploh ne slediš mojemu toku misli – če si me že citirala in se ti je zdelo vredno nekaj pripomnit.
[/quote]

Oja, jaz pa poznam ljudi, ki imajo avte za 30 jurjev in več pa jokajo, da nimajo za dopust, da nimajo za hobije, ker so na polno zakreditirani.

Vsaj del tega sigurno drži.
In zato smo na in po faksu – tisti ki smo imeli to srečo/smolo, da smo imeli boljše avte, kot je bil naš lastno zaslužen status in smo se hoteli izogniti ženskam, ki so na pleh gledale preočitno – hodili na zmenke in v družbo s kolesi ali sposojenimi starimi avti. Ženski svet okrog nas je bil kar naenkrat veliko bolj človeški in realen.
[/quote]

Torej je kar nekaj pleh p.?
Drugače pa vse pohvale, da se nisi šopiril z avtom in da si na tak način izbiral ženske :).
Pohvalno. Si se znebil pleh p in podobnih avš :).

Torej je kar nekaj pleh p.?
Drugače pa vse pohvale, da se nisi šopiril z avtom in da si na tak način izbiral ženske :).
Pohvalno. Si se znebil pleh p in podobnih avš :).
[/quote]

Zgleda da jih je nekaj. Saj jih v lokalih takoj vidiš – že po oblačenju in predvsem po obnašanju.
A pazi – opisano sem počel, ko sem imel kaj resnega v mislih, ne vedno.


No, ti si mogoče še najbližje znanstvenim ugotovitvam. Moški v tvingu prejšnje serije? Dobro veste, da mu boste odbile pike!


Projekcije! In ti ne iščeš moškega, ki te bo oskrboval? Plačeval? Prehranjeval? Zakaj vam je pa potem tako pomembna “štalca”? Ja, točno zato: foter zrihtal = možek zrihtal!

Ne vem, kaj vam ni jasno! Moške izbirate natančno zato, da vas bodo preskrbovali in oskrbovali. Zgražanje nad avtomobili je samo psihološki grešni kozel – pač nekje se morate spucat, da si dokažete, da vam več pomeni “kvaliteta”. Na-a. Največ vam pomeni točno to, kar simbolizira avtomobil: pleh = ekskluziven prostor, desc za volanom = oskrbovalec, znamka avta = občutek večvrednosti. To je čisti živalski svet.
[/quote]

Oj. Ma ne gre toliko za vrednost avteka kot za sam avto. Kakšen tip si izbere neka taka minimalna jajčka, recimo c1? Vseeno mi je, če ima 20 let staro kripo, samo da je avto za pravega moškega.

Vsaj del tega sigurno drži.
In zato smo na in po faksu – tisti ki smo imeli to srečo/smolo, da smo imeli boljše avte, kot je bil naš lastno zaslužen status in smo se hoteli izogniti ženskam, ki so na pleh gledale preočitno – hodili na zmenke in v družbo s kolesi ali sposojenimi starimi avti. Ženski svet okrog nas je bil kar naenkrat veliko bolj človeški in realen.
[/quote]

Ojoj, da si greš sposodit od nekoga star avto zaradi tega? To pa je posebne vrste snobovstvo. Meni se to zdi poleg tega še totalno bumbarsko.

Nisem brala vseh postov, a to da imajo eni moški dobre avte, vam ni padlo na pamet,da zato ker se v dobrem avtu super pelje:)…
Sem spoznala moža, je bil brez avta in jaz tudi,sedaj se voziva pa v avtih. .
.Materialne dobrine so za uporabljati,ne za čustvene manipulacija in vrednotenje človeka, kot tu na monu. ..

Oj. Ma ne gre toliko za vrednost avteka kot za sam avto. Kakšen tip si izbere neka taka minimalna jajčka, recimo c1? Vseeno mi je, če ima 20 let staro kripo, samo da je avto za pravega moškega.
[/quote]

Kaj je pa narobe s C1? Meni čisto ok avto.
Bistvo avta je zame to, da je redno servisiran, da ne crkuje kar naprej in to je to. Avto je namreč zame prevozno sredstvo. In ja, c1 mi je čisto ok. Sicer nimam citroena, imama pa avto podobnega ranga in sem zadovoljna.

Eni ste ko najstniki huje kot moj sin. Bo šel kmal izpit delat in že sanja kak avto bo on imel. Kao vse se je že zmenil z babi (moja mama) bo vnukcu dala 30 jurjev za avto in se midva kao neki. Kar sanja naj o tem.. Nič ne bo. Sem ji že povedala da niti slučajno. Dobil bo en varen klasičnen avto če ne naj pa pes hodi. Jaz se mu samo smejem ko fantazira. Pristanek na realna tla bo trd.
In večina mladih moških fantazira kot nas najstnik in ima avte ki si jih v resnici ne morejo privoščiti samo da izpadejo Frajerji. Ali pa jim Neumni starši drage avte kupujejo da bi bili frajerji.

Hja, veš enim je avto samo prevozno sredstvo in raje denar vložimo v stanovanje, v hobije, v potovanja.

Ko sem bil mlad in izraziti dnevni fu*kfehtar, sem vozil zelo drage in lepe avtomobile in to samo zato, ker je pizdovje na to izrazito trznilo. To je dejstvo in resnica. Takrat mi je bila pomembna samo pizda in ne pamet in trdim lahko, da je avto pomemben za vse vrste žensk. Za pametne in neumne.
Razlike ni in tudi p*izde imajo obe sorti. Danes pa je drugače.

[img]https://d-mf.ppstatic.pl/art/9r/8n/c7s0um0wo0s4o4os8scoc/42e10622c78ed-d.310.jpg[/img]

Ko sem bil mlad in izraziti dnevni fu*kfehtar, sem vozil zelo drage in lepe avtomobile in to samo zato, ker je pizdovje na to izrazito trznilo. To je dejstvo in resnica. Takrat mi je bila pomembna samo ****** in ne pamet in trdim lahko, da je avto pomemben za vse vrste žensk. Za pametne in neumne.
Razlike ni in tudi p*izde imajo obe sorti. Danes pa je drugače.
[/quote]

Verjamem, da avše padajo na drage avte. Tudi Rok je omenil, da je imel od staršev avto za take podvige.
Se pa nikakor ne strinjam, da to velja za vse ženske. Za keš p. res to velja.
Mene osebno recimo tipi z BMWji odbijajo. Se takoj spomnim, da so to najbolj zanič vozniki. Na AC se ti prilepijo na rit, prehitevajo v škarje na drugih cestah… tako, da se jih najraje na daleč ognem. Saj so tudi normalni med lastniki BMW, samo večina je pa motenih.

[attachment=0]FB_IMG_1517569196319.jpg[/attachment]

Verjamem, da avše padajo na drage avte. Tudi Rok je omenil, da je imel od staršev avto za take podvige.
Se pa nikakor ne strinjam, da to velja za vse ženske. Za keš p. res to velja.
Mene osebno recimo tipi z BMWji odbijajo. Se takoj spomnim, da so to najbolj zanič vozniki. Na AC se ti prilepijo na rit, prehitevajo v škarje na drugih cestah… tako, da se jih najraje na daleč ognem. Saj so tudi normalni med lastniki BMW, samo večina je pa motenih.
[/quote]
Zato pa fini ljudje vozimo mercedes :)) BMW je za nastopace

New Report

Close