Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Od kje vam zaščitne maske?

Od kje vam zaščitne maske?

Zakaj bi jih sami šivali. Morajo nam jih priskrbeti. To je osnova.
[/quote]

Ko se je še dalo priskrbeti maske, so jih naši pametni vladniki za Kitajsko lifrali. Maska je danes eden najbolj iskanih globalnih produktov. In še to, tiste ki jih danes priskrbijo, nisem čisto stoprocentna, da si jo upam kar tako natakniti. Glavna proizvodnja mask vendarle poteka na kitajskem.

Ne pričakuj nič od ostalih, pa v tem življenju ne boš razočarana 🙂
[/quote]

podpis!

Zakaj bi jih sami šivali. Morajo nam jih priskrbeti. To je osnova.
[/quote]

Tako je. Pa stanovanje in hrano ti morajo tudi zrihtat, ker to je osnova, zato da tebi in tebi podobnim ne bo treba lene riti premaknit in bog ne daj sama kaj naredit. Mrš lenuhi odvratni.

Jaz sem jih naročil na Aliexpress…..pač glede na to, da iz kitajske traja ene 3 tedne da pridejo, moraš najti takega prodajalca ki ima skladišče tudi v EU in pridejo prej….je pa okol 20 eur 50kosov….

https://www.tomtop.com/p-paa0334b-m-1.html?aid=SL&mid=10000038677&utm_source=KOL-Blog&utm_campaign=paa0334&utm_content=3562

Podjetje Xiaomi je vsem znano po kakovostnih, a poceni tehnoloških izdelkih, predvsem pametnih mobilnih telefonih in pametnih zapestnicah, izdelujejo pa vse mogoče – od sesalcev, luči in tudi zaščitnih obraznih mask.

Xiaomi je tokrat na trg lansiral maske Xiaomi Smartmi, ki jih lahko v posebni ponudbi spletnega trgovca Tomtop kupite za 6,46 evra. Dostava je brezplačna, obljubljajo pa, da jih v Slovenijo na svoj naslov prejmete v 15 do 25 delovnih dneh.

Zaščitne maske Xiaomi nudijo odlično zaščito pred onesnaženim zrakom, prahom, umazanijo v zraku in podobno. Učinkovito filtrirajo do 97 odstotkov delcev premera 2,5 µm (PM2,5). So posebej oblikovane, da nudijo kar najlažje dihanje. Zatakne se jih za ušesa, spredaj pa imajo filter, da je zrak, ki ga dihate, kar najbolj čist.
Ker gre za produkt sodelovanja podjetja Xiaomi in Ecochain, na njem ne boste našli logotipa podjetja Xiaomi. Maska je varna in udobna, njen videz pa kompakten, kljub temu pa je lahka, saj tehta zgolj 16,9 grama. Je črne barve, namenjena pa je odraslim. Mere: od nosa do ušes 19,5 cm x 13,8 cm x 0,5 cm. Več lahko preberete NA TEJ POVEZAVI, kjer lahko opravite tudi nakup.

jaz sem vse ponudbe, kjer je pisalo da pridejo iz francije, poljske itd sprobala in se ni dalo nič naročit..Povsod je pisalo, da od tam ne morem naročit. Tako da sem potem vseeno iz kitajske naročila, naj bi prišle čez nekje 14 dni, pa da vidimo, vzela sem pa 40 kom za 12 eur plus poštnina, ki je 9 eur, ker nisem vzela standard shipping, na aliexpress.

Urba ste eni obrisani, ane znate nic razmisljat s svojo glavo. Vidis da je pizdarija na Kitajskem nato v Italiji, a vi cakate da rece zabavljac ali pa janez morate jih imeti. Pa kaj vam ni jasnooooooo. Razmisljate s svojo glavo. Razkuzila imas ali tudi tega ne? Sam sem nabavil vsega za par mesecev KO SE JE PRODAJALO SE POVSOD!!

Jaz sem jih sama sešila.

Jaz sem jih danes narocila na http://www.zate.si. So mi danes napisali, da so odposlali. Narocila sem pa paket, da jih sam “sestavis”. Ker cena za 50 takih je enaka kot za 1 masko (tj 6-7 eur).

Vau, razkužila tudi! Končno nekdo!

Ja.

Meni je normalno, da smo tisti pri koritu, poskrbeli zase in za svoje. Zdaj pač je, kar je.

jaz sem jih kupila februarja, ko ste se tuki gor še vsi norca delali iz nas paničarjev.
[/quote]

Jaz pa že konec decembra in nekaj v začetku januarja. Scenarij Kitajske in ravno vzpenjanje krize v Italiji meje pognalo po zalogo….. Sem pa tudi vedno en korak pred tistimi, ki se norca iz nesreče drugih radi delajo. Tosama Domžale industrijska jih je prodajala- na škatle po 50 kom. se jih še dalo kupit, brez problema.

Midva sva jih kupila februarja…ko je v italiji zacelo “cveteti” in so/ste se drugi, s politiko vred ali delali norca, ali pa politiki imeli rajo za norca, kako da zascitna sredstva niso potrebna….kdaj bodo kitajci vrnili uslugo? Resno….naj vrhovni ne jokajo, zajeb je njihov in zavraga naj ze posljejo vojsko na mejo, ker policaji ne hendlajo….

Kupila sem ji že decembra, ker sta lani dva člana imela pljučnico.

Urba ste eni obrisani, ane znate nic razmisljat s svojo glavo. Vidis da je pizdarija na Kitajskem nato v Italiji, a vi cakate da rece zabavljac ali pa janez morate jih imeti. Pa kaj vam ni jasnooooooo. Razmisljate s svojo glavo. Razkuzila imas ali tudi tega ne? Sam sem nabavil vsega za par mesecev KO SE JE PRODAJALO SE POVSOD!!
[/quote]

A pa ti je jasno, da je vsega zmanjkal točno zarad paničarjev, kot si ti? Zato, ker ti in tebi podobni sedite na nekajmesečni zalogi, en dom za ostarele sedaj ne dobi, ker zalog ni.

Ta čas, ko čakaš na odgovor, si bi jo lahko sama sešila. Saj ni tako težko.
[/quote]

Govori o maskah za enkratno uporabo. Teh navadnih “zdravniških”. Kje jih kupijo, je uganka.

V zadnjih tednih smo ogromno pozornost namenili raziskovanju in testiranju zaščitnih mask, saj kot strokovnjaki na področju filtracije čutimo veliko odgovornost za pomoč pri dobavi vsem, ki jih potrebujete.

Danes vas z veseljem obveščamo, da je proizvodnja v teku in maske izdelujemo s polno paro.

Izdelane so iz netkanega blaga, ki omogoča dihanje in je namenjena zaščiti nosu in ust pred zunanjimi vplivi.

Uradno je bila potrjena ustreznost naše 4 slojne zaščitne maske iz strani Službe za preprečevanje in obvladovanje bolnišničnih okužb, UKC Ljubljana, za uporabo v splošni populaciji (industrija, trgovina, osebna raba,…), kar pomeni torej, da so primerne za uporabo povsod tam kjer v normalnih pogojih dela (izven epidemije virusa Covid-19) nebi bile. Pravilno nameščena maska mora pokrivati USTA, NOS in BRADO.

Masko lahko uporabite večkrat tako, da jo pred vsako naslednjo uporabo položite v pečico, segreto na 70°C za 30 minut in jo tako razkužite.

Po zadnji uporabi je masko potrebno zavreči v koš za mešane odpadke.

Minimalna količina naročila je 10 kos, cena pa 1,47 € + DDV.

Zaradi boljše organizacije proizvodnega procesa in ustreznega planiranja zalog ter krajših dobavnih rokov, vas prosimo, da nam naročila oddate čim prej preko kontaktnega obrazca na povezavi spodaj.

Dokumentacijo materiala pa najdete na povezavah:

Navodila za uporabo

Deklaracija o skladnosti

Varnostni list

Tehnični list

V našem podjetju se bomo maksimalno potrudili, da bo vsak, ki potrebuje masko lahko do nje čim prej prišel ter tako pomagali pri preprečevanju širjenja okužb, da bomo s skupnimi močmi ta globalni problem čim hitreje uspešno premagali.

Hvala za zaupanje in ostanite zdravi!

Ekipi Prima filterthenika d.o.o. in Prima filtri d.o.o.

Naročila na link spodaj…
http://www.prima-filtertehnika.si/kontaktirajte-nas

V Leclercu smo kupili primerne krpice od Tosame+elastiko, zašili sami doma, nobena umetnost. Potalali še celi žlahti

New Report

Close