Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek OD PSIHIATRA HODIM V ŠE VEČJI STISKI

OD PSIHIATRA HODIM V ŠE VEČJI STISKI

Zaradi depresije  in impulzivnosti hodim že nekaj časa k psihiatru. Vendar imam občutek, da me nikakor ne razume, od njega hodim še v večji stiski, mislim na samomor, nadira me in od njega ne grem pomirjena ampak sem čisto na dnu. Ali še naj vztrajam pri njem, je to normalno?

eh…

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Zamenjat ga moras.

Ta ti ni na kozo pisan.

Ves kolk ljudi zamenja.

Dokler ne dobi enega ki mu prinese mir.

Zakaj pa ne poves da gres pd njega se bolj v stiski.

Ves kok hitr bi se energija spremenila.

Mogoce misli da ti pomaga, ko nic ne reces da te moti.

Naslednjic povej.

Pa sporoci. Ok?

nova
Uredništvo priporoča

psihiatri so samo sebi namen. nareedijo več škode človeku, kot dobrega. človek mora sam v svoji glavi razščistiti, kaj mu povzroča travme in se s tem sam soočit in jih premagat… kakšni psihiatri ali celo tablete halo*!

Odgovor na objavo uporabnika
srce moje zlato, 04.06.2021 ob 09:09

Zaradi depresije  in impulzivnosti hodim že nekaj časa k psihiatru. Vendar imam občutek, da me nikakor ne razume, od njega hodim še v večji stiski, mislim na samomor, nadira me in od njega ne grem pomirjena ampak sem čisto na dnu. Ali še naj vztrajam pri njem, je to normalno?

Snemaj vajine seanse -nima te nobene pravice nadirati.To je nestrokovno. Če bo zavnil/a snemanje seans, se zaveda, da dela marsikaj narobe v vajinih pogovorih. To je tudi protizakonito, je tudi poseg v tvojo nedotakljivost, po Ustavi – nima te kaj poniževat in nadirat.

Zamenjaj čimprej ; če ga imaš na napotnico, magari izven regije bivanja – ker so nekateri tako kot odvetniki – vse dogovorjeno med seboj, se obveščajo o svojih “strankah” in samo zamenjava stavbe in osebe v istem kraju še ne pomeni uspeha zate.

Odgovor na objavo uporabnika
predlagaj snemanje, 04.06.2021 ob 10:27

Snemaj vajine seanse -nima te nobene pravice nadirati.To je nestrokovno. Če bo zavnil/a snemanje seans, se zaveda, da dela marsikaj narobe v vajinih pogovorih. To je tudi protizakonito, je tudi poseg v tvojo nedotakljivost, po Ustavi – nima te kaj poniževat in nadirat.

Zamenjaj čimprej ; če ga imaš na napotnico, magari izven regije bivanja – ker so nekateri tako kot odvetniki – vse dogovorjeno med seboj, se obveščajo o svojih “strankah” in samo zamenjava stavbe in osebe v istem kraju še ne pomeni uspeha zate.

S tem se pa zelooo strinjam in podpišem!!

Ne trolaj.. psihiatri se ne šolajo deset let plus zgolj zato, da bi nekoga nadirali.
To zna vsak pijanček.

Za preplašenega slovenceljčka je pa seveda Psihiater cel Bav-Bav.. in takoj kupi takšno prodajanje bučk.. saj mu potem ni potrebno pospraviti ne podstrešja ne svojega praga.

De omnibus disputandum..

Čakaj, a to hodiš k psihiatru ali k psihologu? Najprej se vprašaj glede tega, ker je tudi obravnava drugačna.

K psihiatru.

Kaj pa možnost, da začneš hoditi na psihoterapije? Imaš kako možnost? Si finančno dovolj močna za to plačat? Neke zadeve se dajo tudi zastonj dobiti, mogoče malce pobrskaš.

Drugače pa ja: menjaj psihiatra. To kar pišeš ni ok. Pa tudi, če kdo drug reče, da je tvoj psihater njemu super, še ne pomeni, da je tebi tudi ok. Tako, da kar pogumno.

Saj veš, enim je nek zdravnik ok, drugim pa isti zdravnik ni ok. Pri psihiatru pa je še toliko bolj važno, da se ujameta.

Srečno.

 

Lahko sem ženska, lahko sem moški. Sem znotraj vas samih. Sem neskončno nežno bitje.

New Report

Close