Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Od sredine avgusta testiranje ne bo več brezplačno

Od sredine avgusta testiranje ne bo več brezplačno

Izsiljevanje na polno! Kao pojdi se cepit ali pa plačaj!

Marš!

Ne morem verjet.

Da je to drago, da je stalo do sedaj 60 milijonov.

Koliko so pa do sedaj stali dodatki zdravnikom? Pol milijarde. To pa je OK.

Raje naj vlada spremeni zakon , ki se tiče zdravniških dodatkov. Da če pride še ena epidemija, ne bomo spet zmetali pol milijarde za dodatke tudi cepljenim zdravnikom. A za to pa ni časa?

 

To je bilo za pricakovat. In Janez to utemeljuje s tem, da je cepiva dovolj. Ja pismo…..a smo mi krivi ce ste ga narocili prevec?

To je jasen znak, da ne gre za nobeno resno pandemijo, ampak zgolj za denar!

 

 

In koliko naj bi stal ta hitri test? Kdo ga bo plačal, če delam v šoli?

    Sam sem sicer cepljen, žena tudi, se pa s tem ne strinjam. Dejansko, ker narod ne morejo prisilit k cepljenju drugače, ga hočejo z udarcem po denarnici. Ne vem pa, če bo uspelo. Večina ljudi bo itak šla na dopuste pred sredino avgusta, tako da se bodo po moje cepili samo tisti, ki imajo od sredine avgusta dalje že vplačane počitniške destinacije. Dvomim, da jih bo več kot 10%.

    Odgovor na objavo uporabnika
    Hjkl, 15.07.2021 ob 18:51

    In koliko naj bi stal ta hitri test? Kdo ga bo plačal, če delam v šoli?

      Sem mislil, da je govora o zapuščanju države, ne o testiranju zaposlenih. Če gre pa za vse teste, je pa to še večja pizzdarija.

      Koncnoooo.  Cepiv je dovolj, lahko izbiras, zato se raje cepi ..  ali pa placuj teste.

      Absolutno prelaganje krivde za morebitni 4. val na ljudi. “Sami si pripišite, če bo 4. val. Bomo pač zapirali državo.” Ampak če bodo hitri testi res plačljivi povsod, potem se bodo morali precepiti vsi učitelji, vsi v zdravstvu, vsi v firmah, kjer bo hitri test obvezen, lahko pa vlada seveda odredi, da se morajo redno testirat še prodajalke, velike firme, gostinci itd. itd. Dvomim, da bo človek tedensko plačeval kakih 15€ za hitri test v službi.

      Odgovor na objavo uporabnika
      Tristan999, 15.07.2021 ob 18:59

      Koncnoooo.  Cepiv je dovolj, lahko izbiras, zato se raje cepi ..  ali pa placuj teste.

      Potem izberem NIČ od tega.

      Koliko si pa ti placal svoje cepivo?

      BRAVO,  placujte si teste , ce trmarite in se upirate cepljenju !

      Itak, bi moralo cepljenje postati obvezno.  Tudi placljiv test je ena resitev.

      Odgovor na objavo uporabnika
      Afna764, 15.07.2021 ob 19:03

      BRAVO,  placujte si teste , ce trmarite in se upirate cepljenju !

      Poanta je, da večina ljudi itak ne bo potrebovala testiranj. Tako da ne vem, kaj so pridobili. Razen če odredijo redna testiranja za vse zaposlene, ampak veliko je tudi takih, ki od korone dalje delajo na domu.

      Čedalje bolj se mi zdi, da Janez sploh ne misli ustaviti epidemije… Če ni zastonj testov, ni sprotne informacije, ali si ali nisi okužen.

      Če lahko izbiraš, zakaj potem ni najbolj poštene alineje-nič cepljenja in nič testiranja.

      Torej to ni izbira ampak prisila. Aha moment!

      Velika Britanija, Izrael, Malta……….vsi cepljeni in še vedno ŽIVIJO!!!!!

      Cepite se!

      Izjavil je tudi da zakaj bi odgovorni (beri cepljeni in preboleli) placevali za neodgovorne. Neodgovorne nas, ki se v letu in pol nismo okuzili.

      LOL!

      Odgovor na objavo uporabnika
      Joj jansa, 15.07.2021 ob 19:17

      Izjavil je tudi da zakaj bi odgovorni (beri cepljeni in preboleli) placevali za neodgovorne. Neodgovorne nas, ki se v letu in pol nismo okuzili.

      LOL!

      Idiot je.

      Me zanima ce to dejansko stopi v veljavo, kako dolgo po potem veljajo. Naj potem naredijo cepljenje tudi placljivo. Saj so tudi zdaj dolocena cepiva placljiva (gripa, klopni meningitis…).

      Izsiljevanje.

      Mislim da mi odgovorni, ki nismo zboleli in nismo strošek države, bolnišk, karanten, cepiv plačujemo vse to za cepljene in prebolevnike.

      Mi odgovorni.

      Bi bilo prav, da se za spodrsljaj opraviči.

       

       

      Odgovor na objavo uporabnika
      Janša in njegove, 15.07.2021 ob 18:41

      Izsiljevanje na polno! Kao pojdi se cepit ali pa plačaj!

      Marš!

      lepo te prosim, v Latviji boš po novem ob službo necepljen, ne samo ob peneze

      Odgovor na objavo uporabnika
      teoretiki zarote preberite si, 15.07.2021 ob 19:15

      Velika Britanija, Izrael, Malta……….vsi cepljeni in še vedno ŽIVIJO!!!!!

      Cepite se!

      naj naši vrli “raziskovalni novinarji” naredijo en prispevek o navalu na nevrološko po cepljenju. Aja, ne smejo..

      Ni fora v tem, da so vsi cepljeni še živi (pa vsi niso!) – če zaradi cepljenja (p)ostaneš kripl, je pa že bolje, da te pobere takoj. A kvaliteta življenja tebi nič ne velja??  Meni pač!

      Ja, Latvija. Marsikje v Afriki izgineš pod zemljo, če kakšno čez predsednika rečeš. Take države naj nam bodo vzor, ne pa Švedska in podobne propadle vukojebine.

      Odgovor na objavo uporabnika
      Pozdrav soncu, 15.07.2021 ob 19:37

      Mislim da mi odgovorni, ki nismo zboleli in nismo strošek države, bolnišk, karanten, cepiv plačujemo vse to za cepljene in prebolevnike.

      Mi odgovorni.

      Bi bilo prav, da se za spodrsljaj opraviči.

       

       

      Tole absolutno podpišem. On bo meni govoril, da sem neodgovorna, ki sem se ves čas pazila, da se nisem nalezla, nisem bila pri zdravniku in niti na testiranju, izključno zaradi tega, ker sem odgovorna?? Kreten gologlavi!

      Bravo, zakaj bi pa morali mi plačevati teste anticepilcem halo. Če  ste frajerji, ki se pač ne boste cepili, bodite frajerji do konca. Nihče vas v nič ne sili, odločite se sami. Če kdo kaj izsiljuje, ste to vi, ki bi delali vse po svoje in se protivili vsemu, plačevali bi vam pa drugi. Ves svet ima enake pogoje, zakaj bi pa morali mi imeti drugačne?  Bo pač treba delat, da si boste zaslužili za plačevanje testov, dovolj je bilo izsiljevanja in molzenja države.

      New Report

      Close